"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Ayın 5 ini neden bekliyorsun hayata?

Bahsetiklerin kesinlikle 6. his bana kalırsa. Ama evlilik konusunda ben bütün hisleri alt etmeyi başarabilen biriyim, Bakalım hayırlısı...

canım sana durumumu anlatıyım bız dışardan herkesin 7 aydır örnek olarak gördüğü çifttik.Bana dokunurken içi titrerdi,kardeşi-ailesi ile tanıştırdı sağolsunlar onlar da cok sevdıler benı vs derken ben işyerinde cok zor bır duruma girdim ve kendimle ilgili sorunlarımın oldugu dönemde uzağımda oldugundan dolayı 9 saatlık uzaklık vardı aramızda sankı yalan söylüyor vs gibi düşünmeye başladım halbuki ortada sorun yoktu resmen adama kaşının üzerinde neden kaşın var dıye kavga çıkardım cnm.en son gene beni görmeye bi bahane buldu ve iste geldi süper bi gün ve gece geçirdik ertesi gün bana şirkette sabahlaman lazım yoksa işler yetişmez dediler adam 7 ayda ılk kez yanlız bı arkadaşıyla görüşmeye gittiği zamandı benımkısı ıstde dıye nasıl şirketten kaçtım bılemedım.Tüm direktörler müdürler oradaydı bıde benımkısını aradım oda sen evde laptoptan işlerini hallet otobüsüm saat 11:30 da gece 10:00da görüşürüz dedi ben kudurdum vay efendım arkadaşların benden daha önemli ben şirketten çıktım sen arkadaşlarını bırakamıyorsun dıye ee benımkıde delidri tabı ne halın varsa gör dedi .Ertesi sabah günaydın aşkım dıye mesaj attı bende nasıl olsa peşimden geleceğine inandığımdan dolayı (hep öyleydi) ben bir süre ayrı kalmak ıstıyorum bıtırmeyı denemek istiyorum seninle huzurlu olamıyorum dedim.tamamen şımarıklık yanı.
sonra akşam aramayınca bütün gün akşam aradım hep meşgule verdi benımksıının tüm ilişkileri 6-8 aylık ıste bızımde 7 ay oldu sen boyle bır tıpsın dıye mesaj attım.oda hıc cevap yazmadı.Ertesi gün kpss açıklandı ve sordum edirne şu görev dedi ya koskoca bilkent mezunu olan adam onu mu yapacak ben aıleme o işi yapıyor dıyemem dedim.o gene cevap vermedı halbukı ablam o pozısyonu istediği için tüm tercihleri onun üzerine yapmıştı benımkısı gene şımarıklıktı.Bana hayata senı cok sevıyorum ama görüyorsun benım yapcagım ısı bıle begenmıyorsun ben napabılrım senın ıcın sureklı kavga ediyoruz ama ben artık huzur istiyorum dedi.
aılesı ıle küçücük bır ılcede sofu olarak kabul edılen bır ılde yaşıyor .Tüm hareketleri kontrol altında baskı altında hıssedıyor kendısını ve sayemde benımleyken kendıne güveni her gecen gün gidiyordu özür dilerken aslında onu küçük gördüğümü adeta haykırıyordum cevap vermedi gene gittim yaşadıgı yere görüşemedi görmeye cesareti yoktu benı.
sonrasında gecen hafta carsamba sesını duymak ıstıyorum dıye aradı konuştuk ben bitti demedim diyemem sadece senden huzurlu olmak kafamı ve ıslerımı toparlamak ıcın zaman ıstedım .zaman sonunda gelicem görüşcez ve bitirmek yada devam etmeye ortak karar alıcaz dedi.haklı tüm ailesinin işleri onun üzerindeydi onları vermeye çalışıyor aılesı neden gidiyorsun kızın memleketıne falan dıyormuş.aılemın yaşadıgı yere cok yakın bı yerı kazandı. dün akşamda mesaj attı ayın 5inde o ile gidicem konusuruz dogum günümde yanımda olmanı istiyorum dedi.
benım ıcın ayın 5ı buyuzden bu kadar önemli canım ve olayım bu.

kızlar şu an çok kötüyüm bir süre yazamıycam.. çocuk yaptıklarını inkar etti, ve benim ki ona inandı, sabahtan beri ağlıorum.. daha yazamıycam.. görüşürüz...

kızlar şu an çok kötüyüm bir süre yazamıycam.. çocuk yaptıklarını inkar etti, ve benim ki ona inandı, sabahtan beri ağlıorum.. daha yazamıycam.. görüşürüz...

üzme kendini cnm. zaten böyle iğrenç bişe yapan birinden dürüst davranmasını bekleyemezsin ki. seninki de kaç senelik arkadaşı inanmış tabi napsın. o da haklı kendine göre.

Canım bırak kendi pislikleriyle kalsınlar. Neden ağlıyorsun sen bişey yapmadın. Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim sözü ne kadar doğruymuş meğer. sen niye yalan söyleyesin ki hiç mi düşünmüyo bu çocuk. Erkenden yüzünü görmüş olduk canım, hayırlısı böyleymiş üzme kendini lütfen. Kimbilir neler atlattın bugüne kadar, bunu da atlatacaksın. Gününü mahvetme değmeyenler için, dışarı çık gez dolaş, onları da Allaha havale et cezalarını çekeceklerdir mutlaka

Diyorum ben size değmez hiçbirine bir şey diye. Adamlar hem suçlu hem güçlü olmaya pragramlanmışlar. Zaten perşembenin gelişi çarşambadan belli olur derler canım hiç üzülme bu adamdan hayır gelmeyeceği belliydi.

Anladığım kadarıyla ailesinden onay alamamış ama seninle de boş zamanalrında görüşmeyi planlıyor biraz açık olacak kusura bakma ama geçirdiğiniz o güzel gün ve geceden sonra değişmiş sanki bir şeyler. Belki erkendi bir şeyler için. Şımardı değerini kaybetti gözünde.

slm kızlar,2 ün uğrayamadık neler olmuş! önce sayfaları okurken çilek'ime sevindim,ama şimdi..
canım ne olur üzme kendini,sen adama kör kütük aşık olduktan sonra bunu yapsa daha mı iyiydi..Kendi rezillikleriyle kalsınlar,bırak ALlah aşkına bulaşma..
dün kadir gecesiydi,hepimiz için dua ettim,her gün ediyorum gerçi,Rabbim tez zamandan hayırlı insanlar çıkarsın karşımıza da değmeyecek insanlar için kafamızın karıştığı yeter..
ben de koşturuyorum,bu ara pek giremeyebilirim..herkese birşeyler yazmak isterdim ama artık uyumalıyım..
miskacan seviyorum seni,sağol canım güzel sözleri için..
böcük,kır kafasını yukardan cisim atmak güzelmiş..
strawım,ne olur bir dahaki gelişime yüzün gülüyor olsun..
herkesi öpüyorum..

ay dayanamadım, net bulduğum an girdim size bakmaya, ama valla canım sıkıldı yaa... çileğime hiç kıyamadım, Allah'ından bulsun ikisi de, iftiraya uğramak en korktuğum şeylerden biri, straw da resmen iftiraya uğramış. kuzucum, nolursun üzme kendini, detaylar ne bilmiyoruz henüz ama, her ne olduysa olsun, senin gözyaşlarına değmez. erkenden kurtulduğun için şanslısın böylelerinden, Allah bildiği gibi yapsın.

slm canlar ya mutlu mesut okuyodum straw mahfetti beni canım benim güzelll çileğim üzmegüzel canını sen adamın yaptığı hareketten belli ne tip oldugu farklı bi hareket de beklenemezdi ondan inanmakla hata etmiş seninki ama seni daha yeni tanıyo o kacsenelik arkadası bunun etkisinde kalmıştır sanıyorum zamanla anlar hatsını ama geç olcak üzülme sen düşünmede boşver ikiside birbirinin aynıymış de unut gitsin hoş tam ne oldu ne bitti anlatmamışsın kendini iyi hissedince konuşuruz öpüyorum seni

merhaba kızlar; koşturmacalı iki günün sonunda uğrayabildim... dün foçadaydım nihayet bu sene denize girebildim ; gayet keyifli bir gündü... bugün de sabahtan temizlik ve alışveriş akşam da arkadaşımla dışarı çıktım... yorgunum ama bir uğrayayım dedim... aslında dün de yatmadan şöyle bir baktım ; çileğin yazdıklarını görünce çıktım hemen... ne yazacağımı da bilemedim... şimdi de bilmiyorum... off yaa ne vicdansız insanlar var... en çok insanı üzen de öyle olmaları ihtimalini hiçe sayarak anlam yükleyip sonra gerçekle yüzleşince yaşadığımız hayal kırıklığı... çileğim umarım şimdi daha iyisindir... nolur çok üzme kendini ; baştan anlaman daha iyi oldu belki de... böyle düşün olmaz mı

Son düzenleme:
harbiden yok yere nasılda üzdüşer kızı canım benim ya hayır yani hiç mi aklı almıyo bu kız niye böle bişey uydursun çileğim bebeğim benim üzülme sakın habersiz bırakma bizi boşver ne hallaeri varsa görsünlerr

kızlar gerçeği anladı ama bu ilişki baştan kirlendi diyip kestirip attı, bi daha benimle görüşmek istemiormuş, içim çok acıor ben ondan çok hoşlanmıştım, bu olanlara inanamıorum yaa :85:
hepinize çok tşk ediorum, herşeyi bi size anlatabiliorum, iyi ki varsınız canım arkadaşlarım benim.. buraya bakıp eski yazdıklarımı okumak beni hüzünlendirior o yüzden girmiorum çok fazla.. erkeklere hiç güvenim kalmadı artık, allah bana yardım etse de bu içimdeki kırıklık geçse :85:
görüşürüz canlarım....

gene ağlamaya başladım işte off kendimi çok kötü hissediorum, nasıl iyi olurum ben bi fikri olan var mı, içimden dışarı çıkmak bile gelmior, kaç gündür evdeyim

seninki de haklı kendine göre olay çok kötü çünkü ilişkiniz başlasa bile bu olay illa ki karşına çıkacaktı. tekrar tekrar üzülcektin. boşver böylesi daha iyi oldu belki de.

zor bi durum. umarım bi an önce unutursun. düşünmemeye çalış. sakın eve kapama kendini. dışarı çık gez, dolaş.

annemle de tartıştık tam oldu, ne güzel bi bayram öncesi di mi keşke babam yaşıor olsaydı
sanırım ben depresyona giricem yakında

aman benimde annemle tartışmadığım gün olmaz

napcaksın. aslında bizim iyiliğimizi düşünüolar hep ama bi türlü fikirlerimiz uyuşmuo nedense..

gene ağlamaya başladım işte off kendimi çok kötü hissediorum, nasıl iyi olurum ben bi fikri olan var mı, içimden dışarı çıkmak bile gelmior, kaç gündür evdeyim

annemle de tartıştık tam oldu, ne güzel bi bayram öncesi di mi keşke babam yaşıor olsaydı
sanırım ben depresyona giricem yakında

Bizde dün gece ailemle konuştuk.. Benimde artık gözümde yaş kalmadı. Ağlamyadım bile.. kabul etmesi o kadar zor ki. aielm bu oğlan seni sevmiyor diyor. Ben o kada remindim ki sevgisinden. Hiç bunları hakketmemiştim. MAm her aşk bir gün bitiyormuş. Artık benimde kalbime soğukluk geldi. İçimde kalan duygularıda öldürmüş. BEn sadece bana ulaşmasını istemiştim. o ise çıkış yolu olarak beni suçladı...Kendi durumuma alıştım. Ailem artık o adamı istemiyor. BAna kızdılar neden halen konuşmayı düşünüyrosun diye.

İçim o kadar acıyor ki. Artık kime inanmam gerekeir şaşkınım .ailem onun bir ay boyunca hangi sebeple olursa olsun aramamasını sonrada beni suçlar tarzı yazılar yazmasını hiç hoş karşılamaı. Artık arasa görüşmek istesede değişen ibrşey olmayacak. Herşeyi berbat etti. Kendi elleriyle bozdu. Artık unutmak zorundayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…