"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Hehe ben geldim, netimle beraber geldik.

böcük senin fiti kendine yakıştırmışsın, tam bana yakışıcak tip demişsin süpersin, bana bu iş olucak gibi geliyor, hadi hayırlısı, bunca "ilişkimsi" arasında en çok senden ümitliyim ha gayret. Yukarıdan kafasına bişiler at olmazsa.

strawın da durumu hiç fena sayılmaz, çocuk kız arkadaş adayıma bunu yaptı dediğine göre, sen onun kız arkadaş adayısın demektir.

Kızlar güneş geçti başıma sanırım baş ağrısından ölüyorum. Saçlarımı kestirdim bugün, epey de bi gezdim tozdum. Yapacak yeni şeyler arayışına girmişim bunu fark ettim, insan yalnız yaşamaya başlayınca böyle oluyo galiba, farklı önerileri olan var mıı?

seillacım ben de burdayım bayramda baş başa kalıcaz sanırım.

ceku, okul açılınca kaynatırız canım, benim okulda bi aday adayım olucak sanırım, ben iş ortamında olmasın dedikçe korktuğum başıma geliyor. Bizim idareci arkadaşlardan biri imalı şekilde okula yeni gelen bekar birinden bahsetti de.

rapuş allah iyiliğini versin emi :86: acaba bişi mi düşürsem diye düşünmedim değil ama sonra amacımın ortadan kaybolmuş izlenimi yaratmak olduğunu hatırladığım için vazgeçtim
bu arada netin hayırlı olsun tatlım... nihayet yazıp yazıp kaçmayacaksın :)

çok kestirmedin değil mi saçlarını ? ayy kimmiş bakalım yeni öğretmenimiz ; bayramdan sonra mı gelecekmiş?

rapuuuş ; antalyadan mersine neyle gidilir bir fikrin var mı :)
sanırım bayramda antalyada olucam sonra mersine geçicem ev arkadaşımın yanına...

ayy bu kaçıncı program değişikliğim acaba bakalım bunda başarılı olabilecek miyim :)

Kaçıyodum demi. Kız aklım hep burda kalıyodu valla.
Ne bileyim küçük bişey düşürsen şöyle yukarılara baksa nasılsa 7. kattaymışsın anlayamaz da ne olduğunu, eğlence çıkar sana da. Aaa yok yok ya da saksı düşür kafasına, kendine gelsin hem belki gözlükleri kırılır kurtulmuş olursun.

Yaa bilmiyorum da bu dönem atamalar oldu il içi, sonra 2. kez sıralar çalışıtırıldı, sanırım 2. sinde geldi ki yeni bi olay gibi anlattı adam. Okula uğramıştım ben ne var ne yok diye, sınavları sordum filan işte, o sırada konu nasıl ben anlamadan oraya geldi bilmiyorum, hatta sizinle tanıştırmıştım dedi. Tayin isteyeceği okulu gezmeye gelmiş çocuk. Ben koştururken birinin elini sıktığımı hatırlıyorum da tip silinmiş hafızadan. Hemşeriniz filan demişti bana:)) Ben de hee iyi dedim çıktım. Çünkü o sırada bankada tanıştığım şahısla evleniyordum aklımca kim nedir umrumda değildi. İşte o şahsın tayini çıkmış okula. Bana bakışlar atıyor müdür yardımcımız, nabız yoklaya yoklaya korka korka:)) bişiler diyor da bakalım hiç sevmem böyle işleri.

Valla bana aklırsa her şeyle gidilir, al bi otobüs bileti tamam işte:))
Senin niye böyle oldu yaa planların? Her okudğumda yeni bi şeyler yapmak için ataktasın.
Bence bileti netten alıp kendini hemen bağlamalısın:))

yaa olmuyor işte kuzum yaaa beceremiyorum...
kaç tane otobüs firmasına baktıysam antalya mersin seferi yok yaa ; olanın da sitesi hata veriyor ; arıyorum telefon cevap vermiyor :)
uçak biletlerine bakıım bi de...

yaa olmuyor işte kuzum yaaa beceremiyorum...
kaç tane otobüs firmasına baktıysam antalya mersin seferi yok yaa ; olanın da sitesi hata veriyor ; arıyorum telefon cevap vermiyor :)
uçak biletlerine bakıım bi de...

Ne zaman ki yolculuk? Ev arkadaşın evli mi bekar mı, üçlü mü takılcaksınız ikili mi diye merak ettim de.

alemsin yaaa :) tanıştın ama farkında değilsin ; hiç mi hatırlamıyorsun tipini ?

Ne zaman ki yolculuk? Ev arkadaşın evli mi bekar mı, üçlü mü takılcaksınız ikili mi diye merak ettim de.

bekar canım... ayrıca yurtdışındaki sevgilisinden ayrılıp dönüş yaptı yurda... off ne kadar pahalı biletler yaa tam da bayram dönüşü yaa... keşke bayramdan bir hafta sonra alsaymışım iznimi... gerçi tabii uçak biletinde ne kada sona kalırsan o kadar dona kalıyorsun :)

sacıuzunaklıkısa birileri imalarda bulunuyorlarsa yarın öbür gün bir araya sizi getirmek için ellerinden geleni yaparlar.İnşallah kız arkadaşı yoktur ve hayırlısıysa olur ama nedense benımde içime hem senın bu aday ile hemde böcükün gözlüklü prens ile olacak gibime geliyor.diğerleri şuanlık bana mantıklı gelmiyor malesef...
Böcüküm anadolu seyahat ,kamilkoç,metroya bakmayı dene istersen.Ucak bıletleri bayram dolayısıyla pahalıdır çünkü.
bende bileti çok geç saate almışım 2:15e saat bir türlü geçmek bilmiyor...

böcük şimdi denedimde metronun sitesi cevap veriyor ve çarşamba bayramın 2.ci gününe yer var hem sabah hem akşam otobüsünde bı bak ıstersen

alemsin yaaa :) tanıştın ama farkında değilsin ; hiç mi hatırlamıyorsun tipini ?

Ya sportif bi tip hatrımda kalan, hani belirgin kaslar filan, "arkadaş bedenci" deyince hah tipine uyuyor diye düşündüğümü anımsıyorum da yüzünü görsem tanımam kesinlikle. Hiç sevmem kas laf aramızda:)) Neyse işte işin şakası o da, benim tospaaya ceza olur umarım gelince. Tek dileğim bu olur.

Bayram diye fiyatlar uçmuş olabilir... Yarın bilet bulmaya çalış bizzat kendin gidip otobüs şirketlerine canımcım.

Ay getirmeye kalkarlar da kalkmasına, bendeki inadım inat k.çım ... var ya, birini gözüm tutmadı mesela, veya bi anlık gıcık oldum, ya da bizi tanıştırmak isteyen kişiyi dedikoducu buluyorum diyelim ki, olay bitiyoor! Gerçi öc almak istiyordum tospaadan bunun için kullanılacak bi aday olabilir mi dersin?

Bizimle takıl işte canım, zaman çabuk geçsin. Bize takıl hayatını yaşa.

Dert dinleyeceksin desene:)) Tatlı olur dertleşmek. Tabi sen gitmeyi başarabilirsen!

aslında başta biraz şans vermeyi denesen kimseden öç almak veya kimseye inat için değil,kendin için .Şöyle düşün birisi ile görüşmeye başlasan ve adam seninle sırf birisinden öç almak için birlikte olsa ne düşünürsün o yüzden yapma.
Diğerinden hem belkide çok daha iyi bir aday da olabilir beni dinlersen ben derimki onun için değil kimse için değil kendin için bir şans vermeyi denesen.

çünkü birkaç gün önce ben sanki içime doğmuş gibi eylül ve senin için yeni birileri okula tayin edilcek ve olacak gibi hissediyorum demiştim bak bunlardan birisi ima seklinde geldi.

Biliyorum bunun kötülük yapmak anlamına geleceğini ama ben de artık kötü mü olsam ki demiyor değilim canım yaa( Zaten o da çok şahane bi erkek değildir eminim ki kimleri kırmış kimleri üzmüştür:)) Yok ben artık evlenemiycem gibi geliyo bana, evliliği düşünemiyorum bile, sevgili bulsam yetecek, hani hayat boyu olan bi sevgili:)) Zaman neler gösterir bilemeyiz ki canım daha ortada bi şey yok, bakalım bi okul açılsın görelim edelim de.

Senin altıncı hissin kuvvetli o zaman? Yazılanların hepsini okuyamadığım için görmemişim ama umarım olumlu gelişmeler olur. Fark ettinse kafam karışık artık, ne istediğimi bilemez olmuşum.

off çatlıcam... antalyadan mersine gidiş ; adanadan izmire dönüş beynim döndü... yaa uçak biletine rezervasyon yapamıyor muyduk hemen almam mı lazım...
ayy yarın için de hazırlanmam lazım... amaan yarın da patlıcak sanki :)

kızlar kaçıyorum ben... sağolun fikirler için... :)

benım asla beceremediğim ve beceremediğim şey zamana bırakmak .zamana bıraksan canım çünkü kimi tanıyorsam artık evlenemıcem dedıgı anda hayatlarına bırılerı girdi ve evlendiler.Hatta bır kuzenım var daha dogrusu annemın kuzenı kız 40 yaşında evlendi yani kaderimizde doğru kişinin ne zaman çıkacagını bılemeyız sadece gerçekten mantıklı olabilecek birilerine mantık ile yaklaşmak sevmeyi denemek gerekiyor.Doğru kimleri üzdü belkide zamanı geldi üzüldü bilemeyiz böyle düşünürsen sende bende kimleri üzüldük ama bak üzülüyoruzda.Farkındayım yaşamı akışına bıraksan daha iyi olur bence.
Bide bazı zamanlar algılarımın açık oldugunu insanlar düşünüyolar bırseyler hissedebiliyorum yada ne bilim fal bakarsam cıkabiliyor.ama kımı zamanda hıcbırsey hıssedemıyorum 6.cı his olarak değerlendirilirmi bilmiyorum.
Olumlu gelişmeler olmasını çok istiyorum ama artık beni istiyorsa sıra onda hersey ayın 5inde veya o hafta belli olacak bakalım yaşam bana ne getircek umarım bu kez sana dediğim gibi bende zamana bırakabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…