"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

aman benimde annemle tartışmadığım gün olmaz:KK43:

napcaksın. aslında bizim iyiliğimizi düşünüolar hep ama bi türlü fikirlerimiz uyuşmuo nedense..

tşk ederim tatlımm, haklısın bizi anlamıorlar :KK43:
bişey söyliycem buraya ilk yazmaya başladığımda benle evlenmek isteyen ama benim bişey hissetmediğim bir yıldır tanıdığım birinden bahsetmiştim.. tesadüfe bakın ki bugün beni gene aradı, sürekli aklından geçiormuşum, görüşelim dedi.. bi cvp vermedim henüz, o kadar da iyi bi insan ki bana şu ana kadar hiçbir yanlışı olmadı.. çok değer verior ama ben bişey hissetmiorum, görüşsem mi napsam kızlar yaa onu da üzmek istemiorum ama ben de bunalımdayım şu an :KK43: sevdiklerim beni üzüor, beni sevenleri ben istemiorum, yok mu bunun ortası yaaa :KK14:

bişey söyliycem buraya ilk yazmaya başladığımda benle evlenmek isteyen ama benim bişey hissetmediğim bir yıldır tanıdığım birinden bahsetmiştim.. tesadüfe bakın ki bugün beni gene aradı, sürekli aklından geçiormuşum, görüşelim dedi.. bi cvp vermedim henüz, o kadar da iyi bi insan ki bana şu ana kadar hiçbir yanlışı olmadı.. çok değer verior ama ben bişey hissetmiorum, görüşsem mi napsam kızlar yaa onu da üzmek istemiorum ama ben de bunalımdayım şu an :KK43: sevdiklerim beni üzüor, beni sevenleri ben istemiorum, yok mu bunun ortası yaaa :KK14:

bişey hissetmedem zor belki ama. bi de şöyle bi durum var. mesela ben daha önce arkadaşken hiç bişe hisstmediğim bi çocuğa benle ilgilenmeye başladıktan, biraz tanıdıktan, vakit geçirdikten sonra aşık oldum. böle bi ihtimal de var. o yüzden bnce bi görüş konuş vakit geçir belki sende seversin:KK49:

canım yaa yalnız kalmamaya ; düşünmemeye çalış... depresyona da girmek yok hele bile bile hiç girilmez depresyona sen baştan önlemini al ; seni neler iyi hissettirir bir düşün... böyle zamanlarda genelde depresif takılmak isteriz ama sen yine de inatlaş kendinle... belki komedi filmi ; belk mizah dergisi ya da kitap ; arkadaşlar vs. mutlaka daha iyi hissetmeni sağlayacak birşeyler vardır...

bu çocukla ilgili de bilmiyorum ki bak miskanınki de buna benzer bir hikaye belki sana değer veren biriyle daha güzel olabilir... ilgiye de aşık olabiliriz belki ?
yani istersen görüş ama şu an biraz sığınacak limana da ihtiyacın var biraz temkinli olsan sanki daha iyi olur...

strawımm canım benim ya üzme kendini nolurrr her şerde bi hayır aramak lazım unutma edpresyon falan unut bunları böle düünerek davetiye cıkarma kötülüklere evet hoşlanmıştın bizde destek verdik sana ama demekki bölesi hayırlıymış belki ileride cok farklı problemler olacak tı seninde tereddütlerin vardı bi çok konuda rahat hissetmelisin aslında sen ona bi şans verdin o değerlendirmeyi beceremedi o kaybetti seni böle düşün diğer cocuğa gelincede bence görüş evde oturmak düşünmek kurup kaldırmak seni daha kötü eder kafan dağılır istediklerimiz olmuyosa elimizdekileri değerlendririz değmeyecek insanlara onca şansı veriyoruz isteyenlerde bi şansı hakediyor bence gerçi herşey daha cok taze bunuda düşünerek cık arkadasınla bi kahveden bişey olmaz cıkmak sanada ii gelir bence
ve ayrıca hepimiz tartışıyoruz ailelerimizle helede biraz moralsiz oldugumuz dönemlerde sanki herşey üst üste gelmiş gibi olur ama unutmaki bizde daha hassas ve alıngan olduumuz için gereksiz alındanlıklarda yapabiliyoruz unutmaki yanımızda olan yine onlar oluyo her durumda her anda o yüzden bda düzelir bebeğim benim ne kendini üzme sevdiğin şeyleri yapmayı dene zor oluyo başlarken ama akıl dağılıyo bak al anneni cıkın dışarıda yemek yiyin gezin yozun ikinizede ii gelecek emin ol kafan biraz dağılır toparlarsın sonrada ara bu cocugu onunla bi kahve iç sohbet et yeni bir kitapa başla mesela ya puzzle severmisin bilmiyorum şöle 1000 parçalı falan imkanın varsa al onunla uğraş eve kaptma kendini giy rahat bişeyler tak kulaklıkları yürüyüşe cık anneciğine yada cok sevdiğin birilerine ufak hediyeler al onları mutlu edecek şeyler yap organizasyonlar kur topla sevdiğin arkadaşlarını davet et kaynatın falan bak böle şeyler yapacak modda değilim dediğini duyuyorum ama bi başla cok ii hissedeceksin ben yapıyorum bakıyorum ki tozutma modundayım hiç kafamı bozmadan başlıyorum neyabilirmlere inan cok ii geliyo anneciğinede seni seviyorum demeyi unutma bak nasıl da ii gelecek ikinizede bide güzel sarıl öp sevdiklerimiz kaybolup gidiyo haklı yada haksız ortam yumuşatmak bu konularda bize düşüyo yaşanan günlern kıymetini bilip güzel değerlendirmek lazım ben sık sık hatırlıyorum bunu herzaman beceremesemde elimden geldiğince yapmaya calışıyorum işte

straw'ım seillaya katılıyorum.başka şeylerle uğraşmazsan kafan hep buna yoğunlaşır..bile bile depresyona evet deme lütfen..aslında çocuk sana sahip çıkmadığı için kızgınım ona ama bir yandan da hak veriyorum,daha ilişki başlamadan sıkıntı yaşandı,hem de hep hatırlanacak cinsten birşey..o yüzden vardır bir hayur de sabret..o görüşmek isteyen adam için de;böcükün dediği gibi şu an savunmasızsın,bir yerlere sığınmak istiyorsun,biraz temkinli ol,üzgünsün diye ona sevmediğin halde sığınıp onu da kendini de üzme..ama ben yine de görüşmen taraftarıyım..bak Allah hiçbir zaman 2 kapıyı aynı anda kapamaz,senin en sıkıntılı,üzgün zamanında ''aklımdan çıkmıyorsun'' diyen bir umut çıktı karşına..bir konuş bakalım..miska bile defalarca reddettiği,arkadaşım arkadaşım dediği adama aşık değil mi şimdi? ne olduğunu bilmediğimiz adamlara şans veriyoruz da iyi insanları niye es geçiyoruz? hayır yargılamıyorum seni,aynı şeyleri ben de yapıyorum! bakıyorum dünya iyisi,beni çok mutlu eder,aman yok neymiş gözünün üstünde kaşı var,yok beğenmedim şu bu diye şans vermiyorum..ama bilemiyoruz ki ne zaman ne olacağını,belki o gözle bakarsan seversin..kışın bir ark evlendi,eşi 9-10 yaş büyük ondan..aile dostları,kız buna abi diyormuş düşün..çocuk aşık olmuş birkaç yıl önce,içinde tutmuş bayağı ama sonra ailesine açılmış..kız çok zorlandım diyor başka gözle bakmaya,ama şimdi soruyorum nasılsın diye ''çok mutluyum Allah bozmasın'' diyor.deli gibi aşıklar..dediğim gibi ne zaman ne olacağı belli olmaz,bir görüşmekten de zarar gelmez..
çok giremiyorum malum bayram telaşı,ama yaz buraya nasıl olduğunu,merakta bırakma bizi..seni seviyoruz ve yanındayız..

herkesin bayramı mübarek olsun..

herkese şimdiden iyi bayramlar diliyorum ben de :)

ben hala plan yapmaya çalışıyorum inatla... antalya ve mersin planı da suya düştü... şimdi çeşme planı yapmaya çalışıyorum... belki istanbuldan bir arkadaşım da gelecek eşiyle... hani şu sevgilisiyle tatil yapan arkadaşımla ortak arkadaşımız... öğleden sonra aradı acaba gelsek mi dedi... bir sürü pansiyon aradım telefonla ama hepsi dolu... ben yarın sabah gideceğim eğer yer bulamazsam geri döneceğim ama arkadaşım nasıl yapacak belli değil... yine izmirden çeşmeye günübirlik gidecek akadaşlar belki onlarla giderim ya da otobüsle gideceğim... bakalım ilerleyen saatlerde belli olacak ama ben kalacakmışım gibi eşya hazırlamaya başladım...

o yüzden şimdiden iyi bayramlar size ... dilerim bu yalnız geçireceğimiz son bayram olur ; hepimizin hayatına adam gibi adamlar gelr biz de hoşgeldn deriz :)

dilerim bu yalnız geçireceğimiz son bayram olur ; hepimizin hayatına adam gibi adamlar gelr biz de hoşgeldn deriz :)

ahh amin Ya Rabbim amiiinn...arefe günü,Ramazan-ı şerif ve Peygamber efendimizin(s.a.v) yüzü suyu hürmetine duan kabul olur inşallah böcüküm...nasıl içten amin dedim bilemezsin,tak etti artık.hepimiz tez zamanda mutluluğu bir daha kaybetmemek üzere yakalayalım inşaallah..

iyi bayramlar sana da,inşallah biraz eğlenip kafanı dağıtabilirsin..

İyi bayramlar kızlar...:KK71:

strawcım kesinlikle bu konuyu kafanda düşün ve bitir, kimseye de dile getirme unutmaya bak. Terbiyesizliğin en büyüğünü yapmış hepsi. Umarım kız arkadaşın senden yana olabilecek kadar anlamıştır olayı. Erkek için arkadaşlıkların bitmesi kötü olur, belki o hain admın da amaçlarından biri buydu. Bence diğer adayınla gez görüş, bayram hem açılırsın, hem daha yakından tanımış olursun, olabilir gibiyse devam edersiniz. Farklı gözle bakmaya çalış, reddetmene rağmen araması ne güzel bi şey, ben bunu hiç yaşamadım, reddettiğim oracıkta kalır, üstüne düşmesi iyi bi şey...

Artık okul açılsa da dinlensem kızlar yaa. :KK9:

böcük bu planın da yatmış neler oluyor kuzum? Yalnız tatil yapmayı düşünmüyor musun, birilerinin olması şart değil bence. Başkalarıyla planalrı uydurmak çok zor oluyor, eskiden grupça çıkmaya çalışırdık tatile çıkana kadar yaz sonu gelirdi ayarlamak zor. Ben de tatil yapamadım beim yerime sen yap diye bu ısrarım. :KK8:

seillacım ne kadar güzel şeyler yamışsın, depresyona fırsat vermemek için uygulanası küçük ama etkisi büyük şeyler...

eylül, benim de canıma tak dedi, dileklerine katılıyorum canı gönülden, artık bu tembel pransler harekete geçip tez vakitte gelsinler, yoksa Allah korusun yaşlanıp gidecez yaa...

İyi bayramlar kızlar...:KK71:

strawcım kesinlikle bu konuyu kafanda düşün ve bitir, kimseye de dile getirme unutmaya bak. Terbiyesizliğin en büyüğünü yapmış hepsi. Umarım kız arkadaşın senden yana olabilecek kadar anlamıştır olayı. Erkek için arkadaşlıkların bitmesi kötü olur, belki o hain admın da amaçlarından biri buydu. Bence diğer adayınla gez görüş, bayram hem açılırsın, hem daha yakından tanımış olursun, olabilir gibiyse devam edersiniz. Farklı gözle bakmaya çalış, reddetmene rağmen araması ne güzel bi şey, ben bunu hiç yaşamadım, reddettiğim oracıkta kalır, üstüne düşmesi iyi bi şey...

Artık okul açılsa da dinlensem kızlar yaa. :KK9:

böcük bu planın da yatmış neler oluyor kuzum? Yalnız tatil yapmayı düşünmüyor musun, birilerinin olması şart değil bence. Başkalarıyla planalrı uydurmak çok zor oluyor, eskiden grupça çıkmaya çalışırdık tatile çıkana kadar yaz sonu gelirdi ayarlamak zor. Ben de tatil yapamadım beim yerime sen yap diye bu ısrarım. :KK8:

seillacım ne kadar güzel şeyler yamışsın, depresyona fırsat vermemek için uygulanası küçük ama etkisi büyük şeyler...

eylül, benim de canıma tak dedi, dileklerine katılıyorum canı gönülden, artık bu tembel pransler harekete geçip tez vakitte gelsinler, yoksa Allah korusun yaşlanıp gidecez yaa...

ayy sorma ya bir tatil yapmayı başaramadım valla... :) son plan istanbuldan evli çift yaın sabah geliyor ; ben de burdaki diğer çiftle beraber onları alıp çeşmeye gidiyoruz... ben belki akşam geri döneceğim çünkü pansiyonlarda tek kişilik oda yok ; 2 kişilikleri de tek kişi karşılamak bayramda biraz tuzlu olacak benim için... off ya sevgilin ya da kocan yoksa nerde kalacağın bile sorun oluyor... ne aptal bir durum... :KK4: yani 90tl saçma sapan bir pansiyona vereceğime geri döner ertesi sabah tekrar çeşmeye giderim daha iyi... bakalım bu planda ne kadar başarılı olacağım :KK37:

bu arada evet seillanın yazdıkları gerçekten hoş öneriler ; özellikle de puzzle çok iyi bence... dalıp gidiyorsun zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsun bir de puzzle yaparken başka birşey düşünemiyorsun... ben de çok severim :)

cümleten ii bayramlar canlarım kuzucuklarım bitaneciklerim benim
eylülüm canı gönülden katılıyorum dileklerine amin diyorum yürekten umarım bu son olur hepimiz için çifter çifter gireriz bidahaki bayrama
böcüküm haiaten sende aynı bana benzedin bu seneki tail hususunda 40 kafadan bi ses cıktı herkes beni bi heveslendirdi bi umutlandırdı sonuc biyerede gidemedim ve yanlız da gitmek istemedim bu sene kalabalığa ihtiyacım var dedim olmadı bi 10 gün iznim daha var ama kullanamıyorum yüzden beklemeye karar verdim hiç bişey olmazsa baktım araştırdım cok güzel tur gezileri buldum ekim kasım ve aralık aylarında programları onlarla değerlendirmeyi düşünüyorum yalnız gidicem ama en azından etraf kalabalık olur eylül sonuna kadar olurda bişey yapamazsam düşüncem bu yönde
rapuşşşş canımmm saol bebebğim düşüncelerimi ve uygulamaya calıştıklarımı yazdım cok işe yarıyo birileri canımı yaktıkca beni üzüdükce inadına daha bi umutlanıyorum daha bi neşeleniyorum insanları mutlu etmeye onlarla mutlu olmaya calışıyorum şöle örenek veriyim oruçluyken insanlarnormalden daha sinirli oluyo bende inadına daha güler yüzlü daha anlayışlı daha bi canlı oluyorum öle olması gerektiğine inanıyorum cünkü mutluyum da bu durumdan deneyin bakın bi bence ii geliyo her darbede daha bi dik kalkıyorum ayaga buda bana sunu ögretti falan diyorum cidden yapıyorum bunu elimden geldiğince iç huzurum artıyo bu sayede

Tabi canım yakın yerler gider gelirsin nolucak. Yaa nihayet bi planın oldu senin adına sevindim. Ben deniz nedir unuttum bu yıl... İki çift sana da birilerini ayarlarlar belkim. :KK8:

Çift değilsen kalacak yer ayarlamayı geçtin, uzaylısın anlamına geliyor. Ben de milleti uzaylı olarak görmeyi seçiyorum napayım.

Ben de seillanın önerilerinden en çok küçük hediyeler dağıtarak sevdiklerini öpmeyi sevdim:)

hayat dün dolmuşta karşılaştığım çocuk ve annesi arasında gecen su diyalogtan ibaret "nabaysın ya hem vurıysin hem aglama diysın" hahahahahahhahahaha

kızlar arkadaşım paylaşmış cok hoşuma gitti bende sizlerle paylaşıyım istedim

hayat dün dolmuşta karşılaştığım çocuk ve annesi arasında gecen su diyalogtan ibaret "nabaysın ya hem vurıysin hem aglama diysın" hahahahahahhahahaha

kızlar arkadaşım paylaşmış cok hoşuma gitti bende sizlerle paylaşıyım istedim

Süpermiş! :KK60:

Face'te mi paylaşmış?
Bakıyorum da Face'ten çıkmıyosun. :KK9:

Süpermiş! :KK60:

Face'te mi paylaşmış?
Bakıyorum da Face'ten çıkmıyosun. :KK9:

:78: napiiim hani tatil falan yaaaaa vakit geçiyorum işteeee sırf bundan yani başaka bi nedeni yokkkk
tabiki yalan söylüyorum bi beklentimde var fakat kaale alan yok uctu adam yine hokus pokus pufffffff
tek bi yaşam belirtisi yok ama artık cidden umursamıyorum

:))aman napim canım ya olmuyosa olmuyodur demiştim ya bi ara kalan sağlar bizimdir ben kendimce ona bi şans verdim bi adım attım güzel seylerin olabilecegine dair hayaller kurdum ama olmadı kısmet değilmiş demek hani olurda birgün yanılıp ta face acar ve bana cvp verirse ozaman bakarız icabına yapacak bişey yok

[FONT=Comic Sans MS]kızlar iyi ki varsınız, hepinize ayrı ayrı çok tşk ediorum bu zor anlarımda bana yardımcı olduğunuz için ve hepinizi tek tek kocaman öpüorum güzel yanaklarınızdan :KK71:
şu an biraz daha iyiyim aramaz biliorum ama işte bir ihtimal araa die tlfnuma bakmadan yapamıorum, o da sonradan geçer inşallah :KK59:
bana dedi ki o benim aile dostum aileleri filan tanışıormuş o yüzden onunla arasını bozamazmış, daha başında bitirmek istemiş bu yüzden.. ben de ne yazık ki o sinirle kötü şeyler söyledim, arkamda durmayı bile beceremedin dedim, facebooktan beni hemen silmiş ama arkadaşı hala ekli duruor, kendimi çok büyük bir haksızlığa uğramış gibi hissediorum, neyse inşallah kısa zamanda bu kötü olayı unutucam.. bu arada arkadaşım her zaman benim yanımda oldu, o benim cnmm yaaa.. ve kızlar işin kötü tarafı şu ki bunların 7 ay boyunca ilşkileri hiç iyi gitmedi defalarca ayrıldılar ve ben çocuğu düzgün biri olarak gördüümden hep konuştum aralarını düzelttim, ben senin ablanım dedim, karşılığı da bu oldu :KK43:
neyse sizleri ihmal ettim bu arada özür dilerim :)
seillacım bücürden ses yok mu hala cnm :KK54:
böcüğümmm nereye gidiorsunn, msgları bile tam okuyamıorum sıkıntıdan kusura bakma tatlım olur mu :KK70:
eylülüm cnm benimmm :KK71:
miskacım eniştemizin yanında olmalı şu an, gelse de bizi biraz neşelendirse :)
rapucum okul açılıor, senin ukalaya haddini bildirme vakti geldi, elinden geleni ardına koymaaa, öcünüü al :KK52:
hayata tatilde sanırım, iyi tatiller cnmm..
suskun, ceku sizler nerdesiniz kızlarrr :)
gamzeciimmm tşk ederim yorumların için tatlımm :)[/FONT]hepinizin bayramını şimdiden kutluorum canlarım, harika bir bayram geçirirsiniz inşallahhhh :)
görüşmek üzere :KK23:

ses seda yok canım cödüm olayı ben bu adamın face le iş yok yılda bir yada iki kez giyio tüm paylaşımlarını yorumlarını inceledim hepsini arasında en az 3 4 ay var nasıl olduysa işte düğn zamanı paylaştıgı fotolardan kendime pay cıkardım umutluydum ama boşunaymış bana ilgi duyoyor olsaydı zaten ben onu ekledikten sonra illaki bi merak eder girer bakardı die düşünüyorum yani bu hikayede mutsuz son gibi dediğim gibi umursamıyorum ama hala biyerlerde suladığım bi umut filizim var bir gün o cvp gelecek :))))) ozaman anlıycaz neyin ne oldugunu yüksek ihtimalle annesinin düşüncelerinden bunun haberi bile yokmuş hala da yoktur eminim ablasıda ekimde gelcek olurda cvp gelmezse ozamana kadar ondan alacam artık haberleri ozaman bi cıkarımda bulunurum artık böle işteeee

kızlar bi de asıl sorun ne bilior musunuz? kimse kimseye değer vermior artık.. birilerine ulaşmak o kadar kolay ki işlerine gelmedi mi hemen kestirip atabiliorlar, bizi sadece görsel olarak görüorlar, bizi tanımaya çalışmıorlar.. içimdeki masumiyeti, kırılganlığı fark edemedi, etmek bile istemedi.. ne kadar üzücü şeyler bunlar..
ve ne yazık ki erkekler bizim gibi duygusal deiller, o kadar kolay kestirip atabiliorlar ki karşılarındaki insanın ne derece rencide olabileceğini bile düşünmüorlar... eminim o şu an çok rahat tatilini yapıor, bense hem hoşlandıım insandan oldum, hem yalancılıkla suçlandım hem haksızlığa uğradım..
adalet die bişey yok mu yaaa....
neyse başınızı ağrıttım canlarım, sabah erken kalkıp babacımı ziyaret edicez, o yüzden hadi ben kaçtımmm, iyi gecelerr:)

Son düzenleme:
X