"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

inşallah güzel olacak tatlım yaaa...
yaaa evet sana bi de uyanıyorum demiştim ya sabahları bu sabah uyanamadım ; saati de kurmamışım cidden panikledim bi de sen geldin aklıma
valla her gece dua ediyorum ben tek tek herkesin ismini de söylüyorum... eskilerden 2 kişiyi evlendirdik bak böle dua ede ede ; bakalım sıradaki kim olacak...
büyükten küçüğe doğru gidelim sırayla bence çok adil olur :26:

evrrreeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnn teşekkürlerr bizi duyduğun için
gerisinide duuuyyyyyyyyy

çok ii fikir böcükümm büyükten küçüğe gidelimm

onu gördükten sonra tekrar uyuyorum ki zaten
demek istediğini anladım canım ; ben bu olay netlik kazanmadan onu görsem de görmesem de daha farklı hissedemem ki zaten... tatil de çok sıkıcı sürekli yaptığım planları gerçekleştiremiyorum yani evde oturuyorum en azından içimde bir ümit varken zaman daha çabuk geçiyor... tatil dönüşü görcem zaten ne olacağını o zaman da sonuç iyi olmazsa zaten işe veririm kendimi ; bizim müşteriler de tatilden döneceği için yine işkolik hatuna dönerim hem de düşünmem... o yüzden iyisini düşünmeye karar verdim şimdi ; umut fakirin ekmeği

miskacım bu arada saat sanki kuzenim de düğünde takmıştı gibi hatırladım seilla yazdıktan sonra... kol düğmesi de şık olabilir bana çok romantik ve özel bir hediye olarak gelir hep kol düğmesi... sanırım Barış Mançonun şarkısından dolayı :)

Selam Golden Girls!

Ben de gelenekleri sevmem hiçbir şeyi de uygulayabileceğimi sanmıyorum, yüzüğü kendim takmalıyım, ailelerle tanışma yemeği olmalı sonra da 5-10 kişilik bi nikah. Gelinlik bile şart değil. Ah böyle düşünebilen bir adam bulsam ne güzel olur!

O yüzden bu konularla çok ilgili değilim miskacım babana da kızma ne güzel işte, ancak yaptığın şey güzel görünüyor. Eniştemiz de sana bi şeyler beğendirecektir akabinde diye tahmin etmekteyim.

Toplantılar ve sınavlar bayram sonrasına alınmış öğretmen hatunlar, dediğiniz gibi bayram sonrası başlıyorrr maraton. Bu arada, anadolu liselerine sınavsız alınan öğretmenler geri döndürülecekmiş eski okullarına, dava sonuçlanmış tam bi komedi yahu!

Ben de kalan işlerimi abimle halletmeye çalışıyorum, seillacım senin abin de mi uzakta canım? Çok kötü oluyorum içim buruluyor gideceğini düşündükçe yaa(

Bu arada zaman geçsin diye okul işlerine verdim kendimi şimdiden. Diksiyon kursu vereceğim gene, anlaşmamı yaptım, onun çalışmalarına başladım. Bu yıl okulda ve dışarıda çok çalışıp kafamı, kendimi unutmak istiyorum. Tabi adamın birine de kafayı takmamak istiyorum yoğunluktan.

Yemek tariflerini hep beraber uygulayalım kızlar ben misaknın tarifiyle başlıyorum bakalım nasıl olacak. Sütle tavuğu hiç pişirmemiştim ama...

Çok güzel kekler yaparım bildiğiniz normal kekler ama çok güzel kabarır yükseeek olur şaşırır insanlar:)) Sonracığıma poğaçalarım şahaneymiş öyle derler, sarma dolma bile yaparım ama çeşit konusunda sıkıntım var, bu yıl bu konuya eğilicem bakalım:)) Hep beraber yapıp yiyelim kızlar.

Kış gelsin istiyorum ben yaa. Böyle kar yağsın lapa lapa, ben Kızılay'da gezeyim. Belki yanımda koluna gireceğim biri de olur. Ahahaha... Yine duramadım hayal kurdum.

miska ankara'ya ne zaman geliyodun bebeğim, ben konuları sonradan okuyorum bazen okuyup unutabiliyorum kusura bakma cevabım geç olmuş oldu? Uyarsa sana da zamanlama tabi gezeriz bebeğim.

böcük Allah iyiyliğini versin emi! Tepeden insanları izlemek için mi izin aldın acaba? :76: Amaa anlıyorum tabi seni, aşk işte, görmek istiyorsun. Neyse göbeği yok dimi, iyi baktın mı? Göbekli oluyo erkeklerin çoğu genç bile olsalar bu nedir yaa!:))

Göbek demişken miska boyumuz ve kilomuz aynıymış seninle okuyunca aaa dedim. Ve bende de azıcık da olsa göbüş var. seillanın mailini merak ettim şimdi.

böcük, iğneli epilasyon iyi bi şey mi canım tavsiye eidyo musunnn? Param olursa eğer ilerde ben de başlarım sanırım, artık yoruldum kıl tüy almaktaan!

seilla ses seda yok mu kız hala? Dedim bu adam ağır abi diye, bunlardan ses çıkmaz ki kızımm, taştan ses çıkar bunlardan çıkmaz. Salla gitsin napalım.

Geleceği fazla düşünmek geleceği bozarmış kızlar doğru mu sizce?

Ay ne çok yazdım ne çok soru sordum daha aklımda onlarca şey var da yeter bugünlük.

Öpüyorum kızlaaarr!!!

rapuş maşallah diyorum sana ; biriktirmişsin :)
ben de aklımda kalanlara cevap vereyim ;

1. sütle tavuk çok güzel olur... miskanın tarifini tam okumadım sanırım ama ben de tavuğu sütle marine ederim yumuşak olması için... aslında 1 gece öyle bekletenler oluyor ama ben sebzeleri hazırlarken bekletiyorm 5-10dk işte o bile güzel oluyor... ya ben de çok severim yemek yapmayı filan ama canım isterse... gerçi bu aralar çok tembelim canım bişi yapmak istemiyor... size başarılar dilerim :)

2. göbeği yok ; popo da iyi fit görünüyor... zaten ben minnacım bir hatunum bana ölesi yakışır :82:

3. bu arada Golden Girls girişine hasta oldum her ne kadar sinir bozucu olsa da

4. iğneli epilasyon çok zahmetli canım... yani lazer sanki daha kolay gibi ama lazere de iğneli yapan yer zararlı diyor... alt bacağa lazer yaptırmıştım 3sene önce o zaman da onlar zararsız olduğuna ikna etmişlerdi bilemiyorum yani kafam karıştı benim de :44: lazer de seanstan 10gün sonra gayet temiz oluyor ve 1 ay rahatsın... ama iğnelide tek tek uzun sürdüğü için o kadar temiz olmuyor zaten iğne izleri de bir süre kalıyor... mesela ben nisandan beri uğraşıyorum baya azaldı ama hiç denize giremedim bu sene... inşallah bu haftasonu giricem onda da artık noktacıklara aldırmayacağım...

5. geleceği düşünmekle ilgili soruna gelince onu da bilmiyorum... hani olmayacak şeyin hayalini kuramazdık ; hayalini kuruyorsak olcak demek ki ee nası bozucaz o zaman

amin diyelim kimler evlendi kıslar. merak ettim şimdi.. geçmişe bakıyorum ama çok uzun sayfalarca var..

Ben 83 lüyüm kıslar .. dua edelim bak şimdiden kabul olacağın ayürekten inandım..

büyük küçük fark etmez mutluluğun yakalayn herkes beni kendi mutluluğum kadar mutlu eder.:78:

1 ay sonra bir msj. geldi sevineyim mi üzüleyi mi bilemedim. beni dinlemedin demiş. sabırla beklemdin demiş.kızmış bana... ben seninle sıkıntımı naısl paylaşıyım demiş. beni tutarsızlıkla suçlamış.. sana sıkıntımı paylaşmıycam demiş. çok keyifsiz ve yorgunmuş...

dikkat et kendine demiş. benim dinlenmeye ihtiyacım var demiş.ne yapıcam şimdi.

aynen benımkısı gıbı şaka gibi yani sanki aynı şeyleri yaşıyoruz.Sanırım erkekler gidişlerinde böyle diyerek gidiyorlar bizlere göya vicdanen acı çektirmek için.ve bekle dinlensin çünkü şu dönemde üstüne gidersen ben zaman istemiştim ama sen bana o zamanı bıle vermıyorsun ben senınle nasıl huzurlu olucam diyorlar.

Son düzenleme:

başka topikte vardı 2 arkadaş aşk acısı çeken ; çok sevdiğim ; çok dua etmişti onlara hatta kendimden çok etmişim demek :)
burda benim bildiğim miska var başka yok zaten... yaş olayında haklısın canım ; elbette hepimiz mutlu oluruz bir diğerimizin mutluluğunda

senin olayla ilgili de hiçbirşey yapma... hiç cevap yazma... sessizliğin onu tedirgin etsin ; makul açıklamalarda bulunursa sen de duruma göre bakarsın...

amanın ben ne yapıyorsam aceleciğimden yapıyorum.

bekledim bekledim sonra msj attım. ben sadece senin yanında olmak istedim. sesini duymak istedim dedim. paylaşmasan bile sensiz bırakma istedim dedim.

tamam öyle olsun söz verdim ya bende yaklaşık 3 hafta dinlenmeye çekilicem bakalım bizim paşa zade neler düşünecek...

bakalım o neler yapacak...

sabır edelim bakalım...

acep bende tel. tamirciye bırakıyorum desem mi...

kim evlendi aşk acısı çekenlerden böcüküm çok merak ettim. :)

deme bsy yapma bırak yapacaksa o yapsın...

kızlar tatile gitmek üzereyken galiba tatilim mahvolcak benım aylık belirtilerim var

kızlar benımkısı az once mesaj attı hayatına kımseyı alamadıgını ayın 5ınde kpss'yı kazandıgı yere gıdecegını bu süre içerisinde babasının oradakı ıslerı ıle ılgılendıgı ıcın bayram dolayısıyla yogun oldugunu ve doğumgününde yanında olmamı ıstedıgını fakat tam herseyı edırneye gıttıkten sonra konuşabileceğimizi mesaj attı.
Bana da ayın 5ıne kadar beklemek kaldı.Sanırım o varmış gibi yaşamak insana onu getiriyor.Ben bugün sankı barışmış gibi herkese davrandım düşündüm ve akşamına mesaj attı
hemen haber vermek ıstedım iyi geceler herkese..

Selam kıslaaaaaaaar,bugün giremedim anca fırsatım oldu..
ilk sözüm suskun sultan ve hayata'ya!!!!!!! ay kızlar yeterrrrr!! anlamıyorsun sana konuşmak kolay diyeblirsiniz ama miska'ya katılıyorum siz birbirinize acayip gaz veriyorsunuz,yapmayın artık bahsetmeyin şunlardan Allah,peygamber aşkına lütfeeeeeeenn..
seillacık yaparsın yaparsın,elinden gelir bence bi dene bakalım..,
miskacan adetler konusunda çok bilgisizim ama bildiğim birşey takılmadığı..memleketine göre bir değişiklik var mı bilmem onu araştır istersen..
Rapu,ben de tüy yolmaktan bıktım!! bugün okulu aradım bizim toplantı ve sınavlar da hemen bayram sonrası,tatilden cup diye karmaşaya atılmak..bırrrrr...of yaaa:84:
Böcük ve jelibon bana da dua edin,thank you,more please!
evren evren duy sesimizi,işte bu glden girls'ün kalp sesleriiiiiiiiiiiiii:)))
çileeeeeeekk nereyesuuuuuunnn:76:

ayy unuttum miskaaaaaaa!!!
pilates pilates pilates!!! ebru şallı videoları eşliğinde,onun ''nefes aaaaaallll,nefes veeeeeeeerr,al nefeesss,veeeeeerrr'' komik yönlendirmeleriyle beraber hem nefesleri doğru alıyor hem eğleniyorsun.hayatta kilo problemim olmadı göbeğim olmadı,ama geçen kış biraz sıkıntılı dönemimde accuk göbek yaptım ve pilatesle geçtiöneririm canımmm

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr çok mutluyuuuummm, bu iş oldu gibi bişeeeeyyyyy
heyecandan uyuyamıorum yaaa, bi de kötü bi olay oldu.. uzun olucak ama hepsini anlatmak istiorum..
bu çocuk arkadaşımın sevgilisiyle iyi arkadaş biliorsunuz.. arkadaşımla sevgilisi bi kaç gün önce ayrıldı.. sevgilisi de beni aradı, kız arkadaşının hediyelerini bana verip iade edebilmek için.. neyse bi yerde oturduk konuşmaya başladık.. bi süre sonra benimki bunu aradı.. bu da straw yanımda gel dedi, benim orda olduğumu öğrenince hemen geldiii... sonra oturduk filan.. arkadaşımın sevgilisinin morali bozuk ya bu çok içti.. benim ki içmior.. neyse bi ara arkadaşımın sevgilisi dedi ki lavaboya gidicem gelen var mı ben de gittim gitmez olaydım.. kızlar benim kardeş gibi sevdiim biri ya arkadaşıma inat mı yaptı yoksa hoşlandı mı bilmiorum bayanlar tuvaletine girdim ya peşimden geldi kapıyı kapadı, öpcem dedi yaa sonra kızdım benimkini çağırıcamı söledim zorla açtım kapıyı.. benimkine bişi belli etmedim ama bişi olduğunu anladı, kalkalım dedi.. beni eve bırakıcakken olayı anlattım, "yaa sen benim kız arkadaşım olma aşamasındasın nasıl böyle bişey yapar, 11 yıllık arkadaşım ama artık onunla görüşmiycem" dedi.. sonra arkadaşıma da olayı anlattım, ikimiz birden ağladık yaa öff çok üzüldümm.. sonra neyse benimkine msg attım bıraktıktan sonra çok sevindim senle tanıştııma dedim, o da yazmış ki "ben de çok sevindim gelecekle ilgili güzel umutlarım var, ama gece olan olayla ilgili radikal kararlar alıcam" yani arkadaşıyla bağlantısını kesicek, zaten benimle sevgili olmak istiorsa yapması gereken de bu olmalı.. şu an hem mutluyum hem de arkadaşım için çok üzülüorum.. o çocuğu çok seviordu yaa 7 ay çıktılar ve kız bunu haketmedi, ben de çok üzüldüm öff yaa bugün bana hem sevinçten hem üzüntüden uyku haram
neyse canlarım öptüm sizi

çilek nolmuş öyle yaa inanamıyorum, valla şu an ne diyeceğimi şaşırdım yaa. Nasıl pislikmiş o öyle, arkadaşına da çok üzüldüm canım yaa ben bile öyle üzüldüm ki siz ne haldesiniz tahmin bile edemiyorum. Çocuğun sana karşı ilgisi olsaydı diğerini ayarlamaya çalışmazdı diye düşünüyorum ama ne bilim dengesiz işte bu erkekler yaa. Sana karşı nasıl öyle birşey hisseder ve terbiyesizce bunu dile getirir aklım almıyor. Zaman artık çok tehlikeli bir zaman böyle şeyleri duydukça nefret ediyorum erkeklerden ve kimseye güvenemiyorum. Gece gece sinirlerim zıpladı yaa
arkadaşına ne denir nasıl teselli edilir aklım durdu ama herşeyi anlatman iyi olmuş. Bu arada senin diğer çocukla durumuna çok sevindim inşallah bu sefer mutluluğu yakalarsın canım benim. Bize de dua et olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…