"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ben ben ben vasıflı yalnızım hatta mastırımı bitiriem bu bahar:)):KK33:

Hoşgeldiiin, biz de bu aralar yazan çizen yok diyorduk, herkes bahar havasına kapılıp buldu sanrıım birilerini. :KK9:

Master hayırlı uğurlu olsun dilediğin gibi biri girsin hayatına inş. Dilediğin gibi biri nasıl biri bu arada?

Ben sevmek istiyorum. Sevme yeteneğimi mi kaybettim bilmem, gerçi daha geçen sene aşık oluyordum az kalsın ama olmayınca olmuyor. Boşverip moralimi düzeltme çabasına girsem de içimden gelen ağlama isteğini ve yalnızlık hissini söküp atamıyorum. :2:

En son biriyle görüştüm evin küçüğü olduğunu, bu yüzden çok rahat yetiştiğini, hiçbir iş yapmadığını ve yapamayacağını vs söyledi, çok romantikti yani. Kaça kaça eve geldim.

Bilmiyorum kızlar yaa, cidden sağlığımdan olmaktan korkmaya başladım bu konu hep aklımda. Eskiden bi arkadaş zamanında gerekeni yaşamazsan takıntı olur demişti doğruymuş. :2:

ne güzel bi konu olmuş..kendimden bişeler buldum ben de.bazen hayatımın en beceriksiz dönemi gibi gelio bazen de kader heralde diom,hani evliliğin ve ölümün tarihi belliymiş hiiiç şaşmazmış derler ya..bi de Allah hep en zayıf noktasından denermiş kullarını,belki de zayıf noktamızdan sınav oluyoruzdur(yaww fazla felsefik mi oldu ne:)kusuruma bakmayın kızlar ) ama bilmiyorm,bizlerde sorun olduğunu zannetmiyorum,bu bi yetenek yarışması öss sınavı falan diil ki,olsa da çalış kazanamadım dersin bi açıklaması var ,ama bunun bi açıklaması yok,bizim dışımızda gelişiyo sanki olaylar.en son adaylardan birine evet dicek oldum sanki bişeler düğümlendi boğazıma,uyuyamıom sürekli düşünüom,olmicak bu iş falan die,yani zorlasak da olmuo beklesek de demek ki zamanı diil,gelmedi daha.zaten belli yaaa,hiiiç ummadığımız bi anda olcak,tıpkı başka şeyler gibi,istediğin şeyler ummadığın anlarda olur,düşünmemek lazım fazla üzerinde,korkutuoz kaçırıoz mu ne düşüne düşüne:KK59:

Merhaba hoşgeldin aramıza:)) bu konuyu unutmak gerek haklısın olması için ama nasıl unutucaz? Herkes çiftler halindeyken ve "neden evlenmiyorsun neden evlenmedin" sorularıyla haşır neşirken?

Ben artık hiç düşünmüyorum.
En azından şimdilik hiç düşünmüyorum ve kesinlikle de üzülmüyorum sevgilim olmadığı için.
Henüz doğru insanla karşılaşmamış olsam da bir gün mutlaka istediğim gibi birinin karşıma çıkacağına inanıyorum.
Aşık olmayı çok isterdim ama bunaldım üstüne düşünmekten; en iyisi hiç önemsememek.
Rahatım şimdi.

Ben artık hiç düşünmüyorum.
En azından şimdilik hiç düşünmüyorum ve kesinlikle de üzülmüyorum sevgilim olmadığı için.
Henüz doğru insanla karşılaşmamış olsam da bir gün mutlaka istediğim gibi birinin karşıma çıkacağına inanıyorum.
Aşık olmayı çok isterdim ama bunaldım üstüne düşünmekten; en iyisi hiç önemsememek.
Rahatım şimdi.

haklisin elbet birgun kaderinde kim varsa cikacaktir karsina :KK71:

slm kızlar..
2 ay öncesine kadar bu başlığa uymuyıodum..ama artık bende sizdenim:KK3:
gerçi şu sıra yaşadıklarımdan dolayı bu bekar halimden şikayetçi değilim..
bakalım ne zamana kadar sürcek:KK9:
evet hayatımda kimse yok,özel şirkette yöneticiyim,çift üniversite diplomasna sahibim.. mütevazi olamıycam ama güzel bayanımda:KK12:
baktım ilişkilerim hep fos çıkıyor,herifler sevildiklerini anlayınca topukluyolar,dedim kızım bu iş böyle olmayacak,ya kendine sadık bir dost olarak al bir hayvan besle yada araba alda en azından hayalini gerçekleştir..
yeni sevgilim arabam..(henüz alamadım ama hissediyorum ona kavuşmama az kaldı:KK51:)
kısacası..bu kadar mikeemmelken neden yalnızız a dostlar?:KK19:
yada neden bu erkekler kıymet bilmez:KK25:
aman bazen diyorum koyver gitsin:KK8:
hayat güzel,kuşlar börtüler böcekler,vapurlar felan:KK24::KK24:

Merhaba hoşgeldin aramıza:)) bu konuyu unutmak gerek haklısın olması için ama nasıl unutucaz? Herkes çiftler halindeyken ve "neden evlenmiyorsun neden evlenmedin" sorularıyla haşır neşirken?

saol canm hoşbuldum tekrar.haklısın unut denince de unutulmuo,aklına getirme kızım diom sonra da ben biraz garibim unutunca hepten unutuom bişeyi,buseferde zaman hızlı geçio arada akla getirmek lazım:)vur deyince öldürüom resmen:KK1: napcamı şaşırdım ortasını bulamıom sürekli aklıma gelio.
budaoldu aynen senin gibi düşünüp ben de hayalimi gerçekleştirdim iki yıl önce,arabamı aldım Allaha şükür,insana süper bi özgüven kazandırıo gerçekten,ama hayalim buraya kadar diildi,ewt ona kavuşmamıza az kaldı arkadaşlar,umudu kesmek yok,bir bir dökülecez burdan hepimiz inş,bulduk bulduk die,Allahım sonumuzu hayır eyle:KK6:

benzer durumlarla 3.5 yıllık ılıskımı noktaladım
hemde bas harfı c kız aynı adammı bzıı kandırıyo yoksa:KK1::KK1::KK1:
aynı adam olabülüü:KK30:kız olur mu olur:KK60::KK60::KK60:
Canım yaşın kaç bilmiyorum da, eğer küçüksen bekle. Onunla yaşlanmak isterdim diyebileceğimiz kimsecikler olmuyor hayatımızda bu önemli. Ancak, sevdiğin kişi askere gidip gelip iş bulduktan sonra başka birine dönüşecektir büyük ihtimal.

marjinalfaydali Benim için ilk neden geçerli görünüyor. Özgür ve birey olabilmiş adam bulamıyorum.
26 yaşındayım canım:KK31:
biz onla sevgili değiliz,aşamadayız ama ama:2:hep benm cesaretsizliğim:26:çok uzun yıllardır aşık bana,bende hoşlanıyorum:78: ama karşısına çıkamıyorm,sürekli görüşmek istiyo.ama gidemiyorm.çünkü...çünkü...:KK59:

saol canm hoşbuldum tekrar.haklısın unut denince de unutulmuo,aklına getirme kızım diom sonra da ben biraz garibim unutunca hepten unutuom bişeyi,buseferde zaman hızlı geçio arada akla getirmek lazım:)vur deyince öldürüom resmen:KK1: napcamı şaşırdım ortasını bulamıom sürekli aklıma gelio.
budaoldu aynen senin gibi düşünüp ben de hayalimi gerçekleştirdim iki yıl önce,arabamı aldım Allaha şükür,insana süper bi özgüven kazandırıo gerçekten,ama hayalim buraya kadar diildi,ewt ona kavuşmamıza az kaldı arkadaşlar,umudu kesmek yok,bir bir dökülecez burdan hepimiz inş,bulduk bulduk die,Allahım sonumuzu hayır eyle:KK6:

İnşallah canım bir bir dökülelim çifte düğünler yapalım. :KK9: Ben de bir şey sahibi olarak kendimi teselli etmek istiyorum, kendine güveninin artması ne güzel araba alınca. Ben de denesem olur mu ki acaba... En azından oyalanırım.

slm kızlar..
2 ay öncesine kadar bu başlığa uymuyıodum..ama artık bende sizdenim:KK3:
gerçi şu sıra yaşadıklarımdan dolayı bu bekar halimden şikayetçi değilim..
bakalım ne zamana kadar sürcek:KK9:
evet hayatımda kimse yok,özel şirkette yöneticiyim,çift üniversite diplomasna sahibim.. mütevazi olamıycam ama güzel bayanımda:KK12:
baktım ilişkilerim hep fos çıkıyor,herifler sevildiklerini anlayınca topukluyolar,dedim kızım bu iş böyle olmayacak,ya kendine sadık bir dost olarak al bir hayvan besle yada araba alda en azından hayalini gerçekleştir..
yeni sevgilim arabam..(henüz alamadım ama hissediyorum ona kavuşmama az kaldı:KK51:)
kısacası..bu kadar mikeemmelken neden yalnızız a dostlar?:KK19:
yada neden bu erkekler kıymet bilmez:KK25:
aman bazen diyorum koyver gitsin:KK8:
hayat güzel,kuşlar börtüler böcekler,vapurlar felan:KK24::KK24:

Ne yaşadın canım geçmiş olsun umarım her şey yoluna girer. Kıymet bilmedikleri kesin. Belki de körü olmalıyız. :KK47:

aynı adam olabülüü:KK30:kız olur mu olur:KK60::KK60::KK60:

26 yaşındayım canım:KK31:
biz onla sevgili değiliz,aşamadayız ama ama:2:hep benm cesaretsizliğim:26:çok uzun yıllardır aşık bana,bende hoşlanıyorum:78: ama karşısına çıkamıyorm,sürekli görüşmek istiyo.ama gidemiyorm.çünkü...çünkü...:KK59:

Ay meraklandım çünkü ne??? Yaşın güzel bence seviyorsan birşeyler yap. Yıllar çok çabuk geçiyor.

İnşallah canım bir bir dökülelim çifte düğünler yapalım. :KK9: Ben de bir şey sahibi olarak kendimi teselli etmek istiyorum, kendine güveninin artması ne güzel araba alınca. Ben de denesem olur mu ki acaba... En azından oyalanırım.

kesinlikle düşün derim canm,oyalanmak için başlarda çok güzel,yatırım için falan diil tabi gezerek öğrenilen okadar çok şey var ki,bi de yalnızken araba kullanmak terapi gibi,kendini daha ii tanıyosun,kimseler yok karışan görüşen.ama fazla oyalamasın seni tabi kısmetleri değerlendirmek için sürekli gözümüz açık olmalı.:KK28:

çünkü.... sağlık sorunum var:KK59: kahroluyorum:KK14:
gidemem ona:KK5: beni üzen,yalnızlığıma iten buu:78:
ohh be söyledm rahatladm
içim şişmiş hee:90:

Geçmiş olsun canım hepimizin kafasına taktığı sorunlar olabiliyor, umarım öyle bir şeydir rahatsızlığın. Benim de var mesela kafama taktıklarım.

tam anlamıyla karabasanların çöktüğü bir zaman:KK14:
herkes bişiy anlatıyo hiç biri anlamlaı gelmiyo.teselliden,sabretmekten ,zaman sözcüğünden sıkıldım...:KK50:

tam anlamıyla karabasanların çöktüğü bir zaman:KK14:
herkes bişiy anlatıyo hiç biri anlamlaı gelmiyo.teselliden,sabretmekten ,zaman sözcüğünden sıkıldım...:KK50:

Ben de. Hem de çok. İçime işledi yalnızlık. hele "en güzel çağların bunlar, yalnız geçmesin" dedi biri geçen gün, içimden çıkmıyor bu söz. :KK5:

Ben de. Hem de çok. İçime işledi yalnızlık. hele "en güzel çağların bunlar, yalnız geçmesin" dedi biri geçen gün, içimden çıkmıyor bu söz. :KK5:

Kızlar,geçen gün daldan dala zıplayan,sizler gibi iyi eğitimli, güzel vs.vs. bi kız arkadaşımın taktiğini çözdüm, anlatıyım, size de yardımı olur belki.:KK66: Malum sosyal paylaşım sitesine bi baktım, ana! bizimki eski sevgilisinin (3-4 yıl sürdü) tüm fotoğraflarını kaldırmış, ve daha önceden hiç bahsi geçmeyen bir erkeğin tüm fotoğraflarını 'beğen'miş . Bir hafta sonra bi de baktım ki, bu çocuk da tek tek bununkileri beğenmeye başlamış. En sonunda bizimki çocugun bi fotoğrafının altına yorum yazmış: Gülüşünü severim :KK53: Sanırım bi kaç gün sonra da "relationship status"u malum şekilde değişir. :KK60:
Yazın valla, açık açık yazın etrafta gözünüzün kesitği varsa, o size gelsin diye beklemeyin, uyutun da büyütün, kendinize doğru tıpış tıpış yürütün.:89:

Kızlar,geçen gün daldan dala zıplayan,sizler gibi iyi eğitimli, güzel vs.vs. bi kız arkadaşımın taktiğini çözdüm, anlatıyım, size de yardımı olur belki.:KK66: Malum sosyal paylaşım sitesine bi baktım, ana! bizimki eski sevgilisinin (3-4 yıl sürdü) tüm fotoğraflarını kaldırmış, ve daha önceden hiç bahsi geçmeyen bir erkeğin tüm fotoğraflarını 'beğen'miş . Bir hafta sonra bi de baktım ki, bu çocuk da tek tek bununkileri beğenmeye başlamış. En sonunda bizimki çocugun bi fotoğrafının altına yorum yazmış: Gülüşünü severim :KK53: Sanırım bi kaç gün sonra da "relationship status"u malum şekilde değişir. :KK60:
Yazın valla, açık açık yazın etrafta gözünüzün kesitği varsa, o size gelsin diye beklemeyin, uyutun da büyütün, kendinize doğru tıpış tıpış yürütün.:89:

İyi de ben kimseyi aramadım şimdiye kadar hayatımda, birine selam bile vermem eğer o vermezse. Aşkımdan ölsem kan kusup kızılcık şerbeti içtim demeye alışmışım. Hatta adam ilgiliyse ilgisini azaltması için elimden geleni yapıyorum. Aşamadığım şeyler mi var yoksa istemedeğimden mi yapıyorum bunları bilmem. Birinin fotoğrafını beğenip altına bu kadar cıvık bir yorum yazmayı bırak, görüştüğüm, oturup saatlerce sohbet ettiğim, beni beğendiğine emin olduğum, gözümün içine bakan adama bile bir merhabayı zor diyorum. :KK43:

İyi de ben kimseyi aramadım şimdiye kadar hayatımda, birine selam bile vermem eğer o vermezse. Aşkımdan ölsem kan kusup kızılcık şerbeti içtim demeye alışmışım. Hatta adam ilgiliyse ilgisini azaltması için elimden geleni yapıyorum. Aşamadığım şeyler mi var yoksa istemedeğimden mi yapıyorum bunları bilmem. Birinin fotoğrafını beğenip altına bu kadar cıvık bir yorum yazmayı bırak, görüştüğüm, oturup saatlerce sohbet ettiğim, beni beğendiğine emin olduğum, gözümün içine bakan adama bile bir merhabayı zor diyorum. :KK43:

Ama sen adım atmazsan, merhaba demzsen bu işler olmaz ki :) Merhaba demek gidip teklif etmek veya ilk adımı atmak demek değl ki. İş atmak da değil, kolay kız moduna düşmek hiç değil. Sanırım sen böyle anlaşılacağını düşünüyorsun. Yada erkeği peşindne koşturmak istiyorsun ama belki de senden hoşlanan, senle bir yola çıkmak isteyen birçok erkek onu sevmediğini düşünmüşler ve gerisin geri uzaklaşmışlardır senden.

Zaten baştan arkadaşımsı oluyorsun, sonra sonra olaylar gelişiyor, yakınlaşma başlıyor hatta çıkma teklif etmeye bile gerek kalmıyor. Rıhlar kalpler birleşiveriyor :)

Ama sen adım atmazsan, merhaba demzsen bu işler olmaz ki :) Merhaba demek gidip teklif etmek veya ilk adımı atmak demek değl ki. İş atmak da değil, kolay kız moduna düşmek hiç değil. Sanırım sen böyle anlaşılacağını düşünüyorsun. Yada erkeği peşindne koşturmak istiyorsun ama belki de senden hoşlanan, senle bir yola çıkmak isteyen birçok erkek onu sevmediğini düşünmüşler ve gerisin geri uzaklaşmışlardır senden.

Zaten baştan arkadaşımsı oluyorsun, sonra sonra olaylar gelişiyor, yakınlaşma başlıyor hatta çıkma teklif etmeye bile gerek kalmıyor. Rıhlar kalpler birleşiveriyor :)

aslında bu konuda haklısın,adım atmak herzaman erkeklerden beklenmemeli ama en azından ilk adım onlardan gelsin yahuu,sonrasını ben getiririm:KK1:galiba bi süre sonra bizde şu oluşuyo,yani en azından bende.ben önceki elediklerimden ya da birlikte olduğum insanlardan daha ii olması hatta mümkünse en az onlardan etkilendiğim kadar etkilenmeden bişlere adım atmıyorum,tabi gurur meselesi yapıp daha iisi olmalı dedikçe de kalıyorum böle,okadar ii biliyorum ki kendimi ve hatalarımı,ama insan gönlüne dinletemio,illa da etkilencem,öle parası pulu işi var ii die de olmuo,etkilenmessek kuş tutsa da yok.Allahım nerdeyse şu eşşek kafalı çıksın artık:KK4:

X