"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

canım benim haklılık payın var bence ama benim problemim tam olarak bu değil aksine zoru seviyorum bu yüzden kızıyo ya herkes bana düzgün insalnları bırakıp nerde bi problemli var onu buluyosun die admada beni cekn bi yön bulsam mutlaka denerim bırakmam daha öncekilerde hep böle uğraş didin tam kıvama geldi diyorum bi bakmışımki meğer ne yıpranmışım yorulmuşum ve bi sonuca varamıyorum kendime zarar veriyorum bırakıp dönmüşüm suandada bi ilişkiden korkum yok bi insanı tanıyıp yorumlayıp yoğrulup öle evlenmek isterim niye evlenenmiyorum demiyorum aslında hayatımda niye kimse yok diyorum bahsettiklerimide biliyosunuz adamlar içime düşüyo tamam diyorum denemeye değer ben bi adım atıyorum admlar geri çekiliyo ilişki yaşayamıyorumki diğer ciddi düşüncelere geçiş yapayım acaba korkutuyomuyum yada su problem galiba cok netim ne hissettiğim ne istediğim belli ve fazlaca kendime güvenliyim buda mı itici oluyo nedir yada bilmiyorum işte var problemim aman yoruldum işte miskacım ya adım atana atıcam artık herkese sans var bende bundan böle ama bundan sonra kimseyi gözüme kestirmicem ama

insallah hic beklemedigin bi anda karsina cikiverir ask, sana yazdigim hikayedeki gibi

insallah hic beklemedigin bi anda karsina cikiverir ask, sana yazdigim hikayedeki gibi

inşallah canım ya haklı cıkıyosun ya hep bu konudada öle olacak inşallah inanıyorum buna bi ara demiştim ya hani uzaklardan hiç tanımadığım biri pat diye cıkıp gelse alsa götürse beni en güzeli olacak
yüzükte yarın geliyomuş hadi bakalım inşallah siner içine tatlım güzel olmuştur bu sefer

kimseyi gozume kestirmicem dedin ya, sen yine de algilarini acik tut bakarsin yanindan gecip giden birinin kolundan tutulmaya ihtiyaci vardir, dikkatli olmak lazim :))

yuzuk icin ben de cok sabirsizim:) bu ay bitti sayilir, bi sey kalmadi nişana, heyecanliyim biraz galiba.

bu arada eylulum ve bocukume ithafen:

online people dedim, cunku herkes kendi facebook hesabiyla giriyor oraya, dolayisiyla kendiyle ilgili yalan soyleme olasiligi azaliyor. yalan soylerse ya da kendine fake bi hesap actiysa da zaten direkt belli oluyor. boylece internet uzerinden tanismalarin ana problemi olan "kendi hakkinda yalan soyleme, fake fotolar koyma, kendini oldugundan baskasi gibi tanitma" dertleriyle basa cikmak kolaylasiyor gibi geldi bana... tabi orda da binlerce, milyonlarca insan var; o yuzden eylule dedim, sana hediye gonderenleri salla, sen sec arama kriterlerine yazip, sen ele, sen hediye gonder diye. ama sanalda bile agir ablaligi tutmus galiba :))) hayatimizin her asamasinda oldugu gibi, bunda da sabir lazim tabi, hemen pes etmeyeceksin oyle :)

bu arada diger sitelerden tanisan tanidigim hic yok kusum, ama kismetin nerden cikacagi da belli olmaz tabi :)

miska banada birşeyler yaz ya sen ben cok olumluyken içime doğuyor olumsuz olacak dedin oldu şimdi ne düşündüğünü merak ediyorum..

slm kızlar. 1 haftadır giremedim. şehir dışındaydım.

geçmişi okuyim dedim ama çok uzun okuyamadım. son durumlar nedir merak ediyorum. var mı bi gelişme???

bnde herhangi bi gelişme yok maalesef

hayata, miska ,seilla,

Merhaba Bayanlar hoşbuldum...

Hayata hep pozitif bakıyorum ama bazen karamsar bulatlar çöküyor. Hani diyorlar ya en umutsuz anınızda gelecek diye... İşde o gelenler bir umut oluyor hayatımıza inşallah o umutlarımız bizi yanılgıya sürüklemez..

Pişmanlıklardan ders almak istiyorum.. Ama nedense bazen hep aynı hataları yaptığımı hissediyorum...

Allah byük vardır bunda da bir hayır diyorum.. Ne diyelim

miska banada birşeyler yaz ya sen ben cok olumluyken içime doğuyor olumsuz olacak dedin oldu şimdi ne düşündüğünü merak ediyorum..

hayatim, ben serkanla ilgili olumsuz hissettim, senin o adami hayatindan tamamen cikarman gerektigini dusundum, bunun sebebi onun soyledikleriydi. cok bencilce ve gaddar davraniyodu cunku. boyle bencil insanlarla hayat gecmez, o yuzden birak bence onu demistim.

hala da ayni seyi dusunuyorum. yerinde olsam telefonu siler, hatta kendi numarami degistirir, onu facebook bilmem ne, her yerden engeller siler, boylece uzerimden kalintilari atardim. sonra da ihtiyacim olan zamani kendime tanirdim, cunku burdaki diger kizlarin aksine, bence sen yeni bir iliski icin hazir degilsin, biraz kendini dinlemen, yalnizken de ayakta ve mutlu kalabilecegini hatirlaman ve kalbini nadasa birakman lazim. sonrasinda, hazir oldugunda zaten o ask seni bulacak :)

ben kendimdeki en büyük hatanın sabırsızlık olduğunu biliyorum..

Düzeltmek için çabalıyorum...

Kendimde değişim yapmaya huylarımı törpülemeye çalışıyorum...

Aslında Allahım bizi sınavdan geçiriyor bu kesin.. Çok sancılı bir sınav olduğu kesin...

Bu arada teşşekkür ederim eylülcüm

:))) yok canı onlar hep acık zaten ama dinlenme moduna gecicem en azından su bayram bi bitsin bi millet kendine gelsin ramazan rehaveti bi kalksın ben yine gezmelre başlıyım nolur bilemem de yine artık ilk adımı atan ben olmıycam karşıdan bi etki olursa karşılık verebilirim tabi
hakikaten bi gelse şu yüzükte rahatlasak

slm kızlar. 1 haftadır giremedim. şehir dışındaydım.

geçmişi okuyim dedim ama çok uzun okuyamadım. son durumlar nedir merak ediyorum. var mı bi gelişme???

bnde herhangi bi gelişme yok maalesef

canım hiç bi gelişme yok herkes yerinde sayıyo bi bunalımdayız ama cıkıyoruz yavastan cabalarımız bu yönde

canım o karamsarlık hepimizi alıp götürüyo dönem dönem ama cok kapılmamak lazım buna sabırla umutla bakmak lazım ileriye

kizlar, yuzugu almis enisteniz :)
fotografini gonderdi, tam istedigim gibi! ben yarim tur tas istemistim ve taslar tam ortadan degil de, hafif yuzugun ust kismina yakin gecsin istemistim, satici adam oyle olmaz, bu yuzuk bombeli, o taslar ancak ortadan gecer ve yarim tur guzel olmaz, tam tur yapariz taslari demisti. ben de iyi bari, napalim, oyle olsun demistim. yuzuk bi gelmis, tam benim istedigim gibi :)) yapan usta demis ki, asil yarim tur guzel olur, tam tur kaba duruyo. ve istedigim gibi ust kisma yakin gecirmis taslari da.

bakalim aksam canlisini gorunce, parmagima takinca nasil duracak :) sabirsizim :))

ohhh cok şükür hadi gözümüz aydın cok sevindim valla güzel haber oldu bu parmağonada cok yakısacaktır eminim

günaydın kızlar :)

kalktım sabah 8de sonra 9buçuğa kadar yatak keyfi yaptım zaten işten aradılar ; ayılmak zorunda kaldım :)
şimdi de maillerime bakıyorum yani home office çalışıyorum diyebiliriz... belki öğleden sonra güzellik salonuma giderim... bu akşam laptopu format atılması için göndereceğim sanırım prş akşama kadar giremem...

sabah baktım pencereden ; komik saçma bir durum ama bunu yapmak bile keyifli... sanırım cuma günkü senaryomun geçersizliğine inandırmaya çalışıyorum kendimi... dedim ya zaten eğer bir sevgilisi varsa benim şu an onun kafasını karıştırmak üzere yaptığım hiçbirşey yok ; sadece kendim için gözlem yapıyorum... böyle havada kalmasını istemiyorum ; hissettiklerim öle geçip gitmedi hemen 2günde ne yapayım :) arkadaşıyla birlikte geçtiler ; güneş gözlüğü yoktu... sanki brozlaşmış gibi geldi yani 7.kattan öle göründü haftasonu için tatile gitti belki de denize ama tabii kimle gitmiş olabileceği önemli... neyse bunu bilemeyeceğime göre şimdilik gözleme devam :)

miskacım inşallah gelir yüzüklerin bugün :) ilişki konusunda da yazdıklarına katılıyorum ama ceku ve rapuş çok netler bu konuda sanırım...
o yüzden onlara enişte bana aşk dileyin :) eylüle de enişte dileyelim :) seillaya ve gamzenke aşk diliyorum ben eğer onlar için sakıncası yoksa :) unuttuğum varsa enişte dileyeyim de kestirmeden sonuca ulaşılsın :)

ayyy çok heyecanlı bazen satıcılar teknik konularda çok başarılı olamıyorlar ; ama ne güzel ki senin isteklerini tam olarak aktarmış... ayy hiç de bilmiyorum tam tur yarım tur ne ; hç ilgilenmedim ki yüzüklerle... ama eminim hoş bişeydir ; o kadar özendin sonuçta... resmini koysana miskaaa biraz yüzük kültürümüz olsun

hahahaha nekadar konuşsakta içimiz içimizi kemiriyo dimi ben cok takılmıyorum artık ama face girince gözüm hemen msjlara takılıyooo
nese bak gözlük yok odak konumuz aynı demek bende onu merak ediyodum haftasonu biyerlere gidlip gelinmiş şimdi onun gözleri fıldır fıldır dönsün bakalım bu kız nerdeeee ayyy böcüküm ya heyecansızda olmuyo hayat dimi ben bile alışmışım sizin hikayeye her sabah koşup bakıyorum ne olmuş die öle kolay geçmez elbet ama biz her ihtimale hazırlıkyıızı dimi

güzelce tatil yap bak sende allgılarını acık tut bakarsın umulmadık biri cıkagelir

böcükcüm bu arda bana aşk isteğin süper olmuş evet evet ben tamda bunu aşkı istiyorum
hepimizim gönlünden geçenler olsun inşallah

evet yaaa engel olmıyorum napıım... eski sevgilim bana durup dururken bitsin dediğinde tamam deyip bir daha da arayıp sormamıştım çünkü netti... ben net olmayı seviyorum ; belirsizlikten hiç hoşlanmıyorum... hatta bir film izleyeceksem yorumları okuyup izlemeyi tercih ediyorum ; çünkü mutlaka ipucu buluyorum :) bu çocuk da bundan sonra suratıma bakmasa mesela tamam bitti bu iş der köşeme çekilirim... tabii bunu anlamak için 2-3 haftam var... o süreçte de umutsuz olmak istemiyorum... banane

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…