"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ben eve yeni geldim kızlar... uykum da yok öle bir bakınayım dedim... birazdan yatarım ; yatmadan önce de dua edeceğim hepimiz için... eğlendim geldim işte ama aklımı dağıtamadım yine de... sürekli "allahım nolur umut ver bana" dedim durdum yüzüme her rüzgar vuruşunda... umutsuz olmak kadar korkunç birşey yok...

seillacım seni çok iyi anlıyorum hemen hemen aynı moddayız ; bir gerilere gitmiş gelmiş aklımız ; yine acımız içimiz ; hatayı bulamayıp bugüne kızmışız... bir anda oluyor işte bunlar dediğin gibi bir günde ne hale gelebiliyoruz... bak ben cuma sabah ne umutlarla evden çıkmışken 15dk içinde yitip gitti hepsi... kötü olmak çok kolay ; çok anlık birşey... hadi biz yine zorunu yapalım da iyi hissetmeyi başaralım... birine umut bağlamaktansa hayata umut bağlayalım en iyisi ; ya da kendimize... sen bücürüğü bir kenara bırak ben kurumsalı :) kolay olmayacak ama deneyelim; elimizden başka ne geliyor ki...

eylülcüm ; hiç bulaşmayayım o zaman ben onlinepeople olayına... seninki de şans hemen tanıdıklar denk gelmiş... evlilik sitelerine sıcak bakmıyorum ben ya ; aslında biraz gururuma yediremem sanırım... kader kısmetse bu işler; gelsin bulsun beni amaç şansımızı zorlamak; istediğimizi elde etmek üzere adımlar atmaksa ben zaten onu yapıyorum :) ama sonuç yine bomboş el ; evlilik sitelerinde de aynı şey olur ben de... ellerim bomboş diye şarkı söylerim artık... sen ne düşünüyorsun ; bir göz atmak mı lazım sence?

suskun sultan ; sen de hoşgeldin ama en bunalımlı zamanımızde geldin... bol bol sırıttığımız zamanlar da oluyor ; bu aralar dağılmış durumdayız...

yatıyorum ben artık... yarın güzel bir pazar olsun kızlar... yarın ve pzt hiçbir planım yok yaaa... offf :KK25:

slm (ayy içim kurumuş resmen bi sıfat bile bulamıyorummm) eee şey baştan alalım slmm kader ortaklarım dertdaşlarım yol arkadaşlarım ve umarım bu yolculugumuz evli mutlu cocuklu olarak devam eder yakın gelecektde sanırım oldu bu giriş:KK9:
ben bugünde filme boğdum kendimi incir reçeli ile remember me izledim iyice bunalım oldum ama düne nazaran daha bi huzurluyum iyiyim yani dahada iyi olacağım... olacağızzz
böcekim evet en güzeli arkaya bakmadan yürümek olacak neler geldi geçti bunlar mı yıkacak bizi hahaha şaşarım en güzel plan plansızlık tatlım ya boşversene yayıl bol bol tembellik yap nasılsa yapacak bişeyler bulunuyo sen boşa geçirmezsin tatilini biliyorum ben su bir iki gün nefes almış olursun işte okadar
eylülcan ok zorlama yok nezaman paylaşmak istersen ozaman dinleriz biz seni ama cok da mearakda bırakma bizi paylaşmak sanada ii gelecektir eminim
suskun sultan hoşgeldin nekadar cokmuşuz meğer böle ya buna sevineyim mi üzeliyim mi bilemedim valla:26:

Ateşli hatunlar ben geldim!

Bi hüzün basmış burayı, kokusunu uzaklardan aldım da geldim. Sanırım bendeki hüzün çekti, aynısından bende de var bugünlerde. Sevinçlerim yarım sanki. Bi saat iyiysem bi saat kötüyüm. toparlayamadım kendimi bi türlü...

Eski defterleri ben de karıştırdım geçen gün, kafamda şööyle bi süzgeçten geçirdim yaptıklarımı, yapamadıklarımı. hata kimde bende mi diye düşündüm durdum. Son 5 yılda umutla başladığım başlamak istediğim ne varsa kim varsa toz olup gitmişler. Aslında hayatıma dahil olsunlar tam dahil olsunlar istemişim ama onlar kenardan kıyıdan ne var ne yok diye bi bakmışlar egolarını doyurup kaçmışlar sanki. eğer benimle egolarını şişirmelerine izin verseymişim devam ederlermiş eminim. Yani olmayan ilişkileri kafamda yaşamışım. Bu noktada hata bende sayılabilir çünkü izin veren benim sonuçta.

Ben emin olmadan ilişki yaşayamıyorum kızlar. Eminlik derken elbette evlilik konusunda emin olmam gerekiyor. yani bu adam benim hayatımda sürekli kalmalı, kalır, beni bırakmaz, benim onu bırakmama izin vermez diyebileceğim birinin olması şartını koyuyorum en başta. Bu bana doğru olan gibi geliyor.

Yani hani bi deneyelim olursa olur olmazsa olmaz diyemiyorum. Hal böyle olunca da daha en başından büyük bir tutku aşk bağlılık falan bekliyorum. İletişimsiz, kendi kafamda kurduğum, karşımdakinin davranışlarından yorumlarla idare ettiğim bi şeyler yaşamışım hep bu yüzden.

Kırılmaktan üzülmekten çok korkuyorum. (Eskiden daha fazla korkardım.) Bu yüzden ilişki demek benim için "endişe, kaygı" demekle eşdeğer gibi oluyor...

Bunları yapmışım, yine olsa yine yaparım orası ayrı.

Artık kendimden eminim kızlar, ıvır zıvırla uğraşacak halim kalmamış. Kafamda kura kura "ilişki" yaşayacak halim kalmamış. e diğer türlüsünü de ben yapamıyorum, balıklama atlayıp dur bakalım sonu nasıl olur diyemiyorum.

Benim de tek sığınağım dualarım, Allah'ım... Tertemiz bir insan istiyorum ondan hep. İçi dışı hayatı tertemiz.

Bir de kızlar yazdıklarınızı okuyunca 29 yaş bunalımımı hatırlıyorum. öyle bir bunalım var biliyor musunuz? Ve o sınırı geçince insan daha bir rahatlıyor. eylülün dediği "treni kaçırmak" duygusu bende de vardı artık yok. Bize hep 30 yaş sınırmış gibi öğretiliyor, ondan bu duyguları yaşıyoruz sanırım. Oysa aslında 30 unda kendini buluyor insan, ben 1-2 yıldır daha iyiyim:)

Endişeye paniğe gerek yok aslında. Her ne kadar aaa 15 yıl sonra şu yaşta mı olucamm diye arada gelseler de, her yaşın bir güzelliği vardır...:)

Olursa olur olmazsa olmaz diyemiyorum işte tek sıkıntım bu. Bunca lafın üstüne pek muhteşem oldu bu cümle demi. :KK3: Gerçekten unutmamız lazım aklımızdan çıkarmamız lazım bence. Günlük hayatı yaşarken bu konuyu es geçmeyi öğrenmeliyiz. Benim yapmayı en çok istediğim şey şu anda bu...

Şu ânı yaşamak dediklerini hiç yapamadım ki ben. Hep kaygı var üzerimde. Doğal akışına bırakamıyorum hayatı. Ama bunu yapmayı çok istiyorum.

Her şeyi herkesi unutmak, başka biri olmak istiyorum ben.:KK5:

kızlar nolmuş sizlere.Cuma iyi bıraktım bugün dağılmış olarak buldum sizleri.Yapmayın kendilerinizi toparlayın.Hayatınızda illaki birileri olmak zorunda değil.Hayırlısı bu olması için oluyor demekki geçmişte kalan kişiler sizler için hayırlısı değilmişki olmamışlar.Evet yanlız olmak kolay değil herkes ister sevilsin,mutlu olsun hayatında birisi olsun ama şöyle bir etraflarınıza bakın Allah herkesi birşeyler için sınıyor.Belki sevgilisi olanlar mutlu değiller,aileleri ile problemleri var,işyerlerinde problemleri var vs. ama başka problemleri var .Hayatımızda sadece birileri yok ama geri kalan hersey yolunda değilmi? Hayatımızda birisi olsa fakat başka problemlerimiz olsa ne olur diye bir düşünün lütfen.Şuanda derdimiz başka birşey olsa hayatımızda birisi yok dıye ayıflanmazdık değilmi? Lütfen üzmeyin kendinizi.Eğer bu hayat bir sınavsa demekki bizimde sınavımız bu.
An gelir hiç olmadık bır anda hayatımıza bırısı cıkar ve evlenebiliriz.Allah ne zaman nasip ederse hayatımıza o zaman birisi girecek .Seila lütfen komedi filmleri izle ,bu aralar senin romantık filmler izlemen sadece seni duygusal olarak birşeyleri düşünmene itecek ve mutsuz olacaksın.Komedi izlersen en azından gülüyor olacaksın,Korku izle en azından duygusallığa odaklanmazsın yapma bunu kendine.
Küçük böcek herseyde bir hayır vardır dıyen bızlere moral veren sen tatile git memleketine o kurumsalı gördüğün yerden uzaklaş en azından kafan dağılır belkide bir süre sonra düşünmemeye başlarsın dönüşte .Hem sen yanlız kalmazsın arkadaşlarınla bırak 3lü ol en azından kurumsalı gördüğün yerden uzaklaş.
Eylül bu ne umutsuzluk lütfen yapma .Yeni bir öğrenim dönemi başlıyor belkide okula yeni tayinler oldu yada öğretmen arkadaşların seni birileri ile tanıştırcak fakat sen kımseyle tanışamayacağım dıye düşündüğün için tanışamıyorsun.Çünkü sen evrene olumsuz bildiride bulunuyorsun ben kimseyle tanışamayacağım dolayısıyla evrende sen hangi bildiride bulunuyorsan onu sana verdiği için senın karşına bırısını çıkartmıyor.Aslında istiyorken istemiyorsun lütfen daha olumlu bakmaya çalış.
miksa olumsuz demişsin benim hayatımla ilgili senin düşünceni benimsedim olumsuz ama olumsuz olsa bile benim karşıma çıkıp bunu suratıma söylemesini beklicem sadece.
Ve lütfen eskiler eğer işe yarayacak yada gerçekten sorunsuz olsalardı eski olmazlardı eskiye rabet olsaydı bit pazarına nur yağardı sözlerini dikkate alın bende söylersem benide uyarın ve şu eski defter olayını düşünmeyi bırakalım.Bizler değerliyiz. Yarın giyebileceğim birşeyler ütüleyip yatıcam .Şimdililk aklımda kalan şeylere yorum yapmaya çalıştım.Yarın gene yazarım .İyi geceler herkese.

ayyy off iyi ki planım yoktu yani... sabahım 8buçuğunda evden çıktım az önce girdim :26:
dün akşam dışarı çıktığım arkadaşlar çeşmeye gideceklerdi ama ben denize giremeyeceğim için istemiyordum bir de arabada da ye yoktu... sabah ise biri gelmekten vazgeçince aradılar beni zaten geç yatmıştım sabah sersemliği ile tamam dedim hazırlanıp çıktım... ilk başlarda güzeldi ; ama tabii millet denizde ben kenarda ; herkes kendi eğlencesinde gittikçe gerildim... ayy yaa ben mi çok zor biri oldum yoksa insanlar mı düşüncesiz anlamadım... anlayamadığım ise bu aralar canımın sıkkın olduğunu bildikleri halde hiç umurlarında olmamam... bazen çok mu ilgili bekliyorum çocuk gibi mi davranıyorum diyorum ama işte böyle anlarda biri için özel olmamanın eksikliğini hissedip daha da farklı bir boyuta geçiyorum...
neyse öyle ya da böyle bütün gün evde oturmadığım için yine de şükrediyorum... ve daha da fazla gezmek isteğimi evrene iletiyorum tüm yüzsüzlüğümle :)

seillacım "remember me" filmini çok beğenmiştim ben de... ve yine söylüyorum "3 Idiots" filmini de izlemelisin... hem komedi hem duygusallık... hepiniz izleyin :)
rapuş da eskileri karıştırdığına göre merkürün geri hareketinin eskileri bir şöyle düşünmek olayına sebep olduğu durumu kendimce ispatlanmış oldu... 26 ağustosa kadar bir düşünme ; anlama ; mukayese etme ; durumları çözme üzerine düşüncelere dalacağız haberiniz olsun... o zamana kadar moralimizi yüksek tutalım kızlar :)

rapuş ben 30umdayım ; tam sınırda senee daha mı iyi olurum yani ama yaa seneye kalmasın artık yaaa :83:
bir de ilişkiye bakışınla ilgili aslında belki biraz daha rahat olsan farklı olurdu demek istiyorum ama sen kendi istediğin konusunda çok kararlı olduğun için demeyeceğim... Allah en kısa zamanda gönlüne göre tertemiz ve seni bırakmayacağından daha ilk anda emin olacağın eniştemizi çıkarcın canım :KK34:

hayata sen de haklısın herşeyde bir hayır vardır... hayatımızda başka şeyler çok şükür yolunda ama işte gel gör ki bu süreç 2-3 yıla çıkınca ister istemez kafaya takıyoruz... ben öyle biliyorum yani çoğumuz uzun zamandır yalnızız... hadi ilk ayrılıklarda ya da ilk başlarda hayırlısı desek ; sonra duruma alışsak ; yalnızlıktan hoşlansak da artık yalnızlık tak demiş durumda en azından benim için böyle... ben kasımın başında ayrılığın üzerinden 3 yıl geçmiş olacak... neyse beklememiz gerekiyorsa bekleyeceğiz zaten ; bişiler için denesek de olmuyor işte... valla benim için böyle işine karıştığım için de kaderim biraz bozuk atıyor bana sanırım :KK53:

Biliyorum..Yarınlarım dünden farksız
Hayat mı bana küstü ben mi ona küstüm hatırlamıyorum ama,
şu aralar fena dargınız.
Ö.Asaf

hoşuma gitti paylaşıyım istedim şimdi kaçırdılarımı okuyayım

ayyy hadi kızlar ya hep destek tam destek bunalımımn son günüdür ona göre yarın süngerle kaplıyorum her yeri hiç biyerden sızmasın bu halim eski enerjik seillaya dönüşüyorum ona göre herşey olacağına varır düşünmemeye takmayay arayış içinde olmamaya karar verdin sıkıldım çünkü kendime evde kalmış kız kurusu muamaelesi yapmaktan bi evlilik hevesidir doğmuştu içime hadi evleniyim bi nişan takıyım sene bitmeden istiyodum ama hayırlısıysa zaten olur değilse napalım bölede idare ediyorum saatler kaldı bunalımdan cıkmamamaaaaaa kendimi bu melnkoliden cıkarmayaaaaaa

evet rapu yalnız kalmak sana iyimi gelecek seni daha mı kötü edecek bilemedim ona göre gardını al bak ben cabalıyorum böcük bi şekilde tatil gezmek tozmak atlatıyo sende kendini cıkar budurmdan artık evet böle seyler pat diye geliveriyo uyandırıyo seni oynadığın mutluluk oyunundan ama kısa sürmeli fena bi hal almadan önünen geçilmeliinsan içini en agır en acı sözlerle dökmeli ama umut asla kaybolmamalı unutmayalım bunubende nazlanıyorum işte öle arda bir size çok şükür allaha ne derdi olan insanlar var hayatanında dediği gibi bin şükür halimize evet insanın neresi ağırırsa canı orda atar derler bizimde en büyük yaramız alnızlık oldugundan habir dert yanıyoruz ama gün gelecek yalnız kalamamaktanda şikayet edicez unutmayalım bunu

cok film izledim bugün izlemiştim ama niyeyse bidah izleyesim tututu avatarı izledi:)) manyadım anlıycanız başım ağrımaya başladı yatıyorum şimidi haaa böcüküm o filmi de bulup izliycem mutlaka

miskacım yüzük nasıl oldu acep hadi öptm sizi yarın enerjiye boğacam hepinizi merak etmeyin bol dua edicem uyumadan herşey güzelll olcakkkkkkkEn Büyük KK

biliyorum o sözün üstüne daha ağır bi havaya girmem gerekirdi aslında msja başlarkende öleydim ama okudularım birinin bizi silkelemesi gerek dedi veeeeee hayatla barışmaya karar verdimm hadi uyudum ben zorluyorum içimi umut doldurmak için ona göre yardımcı olun sizde bana en ufak bişeyde gardım düşebilir ona göre ben başladım sizde devam ettirin yes pozitif no negatif ok. muck muck ii geceler

Aman Allahım neler olmuş burda. Topicde umutsuzluk havaları esiyor, Bu duyguya yenilmeyelim kızlar hep birlikte kovalım bu duyguları. Herkes eskiyi gözden geçirmiş sanırım, ben de gözden geçirdim de aşıkken bile mutlu olamıyorum ben. İçimde hep endişeler korkular, acaba benim sevdiğim kadar o da seviyor mu, evleneceğim insan o mu, ailem ne diyecek onaylayacak mı, niye bana ilgisiz davranıyor vs vs. Ben o zamanlar bile mutlu değilmişim, şimdi nasılım kafamda sorular endişeler yok, ne zaman biri yakınlık göstermeye çalışsa bir sürü sorular ve seneryolar tekrar canlanıyor zihnimde ve hiç bunlara katlanamadığım için bir ilişki yaşamak bile istemiyorum. Kendimce bahanelerle, sırf bu sorulardan yorulduğum için reddediyorum karşımdakini bazen de karşımdakini soğutuyorum kendimden.
Bunlar nasıl aşılır ne zamana kadar böyle sürecek hiç bilmiyorum ilerde böyle yaptığım için pişman olacağımı da biliyorum ama napayım kurtulamıyorum bu davranışlarımdan. Kimse yokken daha rahatım ben yaa. Hayatımı da akışına bıraktım illa biri olacak diye şartlandırmıyorum kendimi. Ve karşıma, kafamda sorular oluşturmayacak biri çıkacak buna inanıyorum, onu bekliyorum sadece....:KK31: çok mu polyannayım ne :KK1:

cekuuu naber ?

yatıcam ben de birazdan... yarına da planım yol ama bakalım ne olacak :)
şimdiden güzel bir hafta diliyorum hepimize...

bir de bişi itiraf edeyim gitmeden :KK17: saatimi 8e kurdum ; sabah onun geçme saatinde camdan bakıcam... evim cadde üzerinde ya :)
acaba sadece arkadaşı mı geçecek ; eğer yolculuk varsa belki işe direkt ordan geçer pzt sabahı... ya da gözlükleri olacak mı diye bakmak istiyorum... sonuçta benle karşılaşma ihtimali var sanıyor ; belk sınır koymak için gözlüklerini takar yine... biraz zamana ihtiyacım olacak kızlar ; idare edin beni ve psikopatça planlarımı :KK53:

Aman Allahım neler olmuş burda. Topicde umutsuzluk havaları esiyor, Bu duyguya yenilmeyelim kızlar hep birlikte kovalım bu duyguları. Herkes eskiyi gözden geçirmiş sanırım, ben de gözden geçirdim de aşıkken bile mutlu olamıyorum ben. İçimde hep endişeler korkular, acaba benim sevdiğim kadar o da seviyor mu, evleneceğim insan o mu, ailem ne diyecek onaylayacak mı, niye bana ilgisiz davranıyor vs vs. Ben o zamanlar bile mutlu değilmişim, şimdi nasılım kafamda sorular endişeler yok, ne zaman biri yakınlık göstermeye çalışsa bir sürü sorular ve seneryolar tekrar canlanıyor zihnimde ve hiç bunlara katlanamadığım için bir ilişki yaşamak bile istemiyorum. Kendimce bahanelerle, sırf bu sorulardan yorulduğum için reddediyorum karşımdakini bazen de karşımdakini soğutuyorum kendimden.
Bunlar nasıl aşılır ne zamana kadar böyle sürecek hiç bilmiyorum ilerde böyle yaptığım için pişman olacağımı da biliyorum ama napayım kurtulamıyorum bu davranışlarımdan. Kimse yokken daha rahatım ben yaa. Hayatımı da akışına bıraktım illa biri olacak diye şartlandırmıyorum kendimi. Ve karşıma, kafamda sorular oluşturmayacak biri çıkacak buna inanıyorum, onu bekliyorum sadece....:KK31: çok mu polyannayım ne :KK1:

belki de doğru insanın tanımı senin için bu cekucum... rapuş için de öyle galiba... endişe duymayacağınız birisi... hiç tereddütsüz kapılabileceğin biri... :KK34:
sen de bırak bakalım zamana bir de ben yapabilsem keşke... gerçi yeteince bıraktım da zamana ama oralı olmuyor hiç... :)
ben aşk istiyorum kızlar ; aşk... yani yormasına bile razıyım sadece karşılıklı olsun yeter... :KK69:

belki de doğru insanın tanımı senin için bu cekucum... rapuş için de öyle galiba... endişe duymayacağınız birisi... hiç tereddütsüz kapılabileceğin biri... :KK34:
sen de bırak bakalım zamana bir de ben yapabilsem keşke... gerçi yeteince bıraktım da zamana ama oralı olmuyor hiç... :)
ben aşk istiyorum kızlar ; aşk... yani yormasına bile razıyım sadece karşılıklı olsun yeter... :KK69:

Evet sorusuz, sorunsuz bir ilişki istiyorum ben
Allahım sana istediğin karşılıklı aşkı biran önce versin inşallah canım :KK70:

cekuuu naber ?

yatıcam ben de birazdan... yarına da planım yol ama bakalım ne olacak :)
şimdiden güzel bir hafta diliyorum hepimize...

bir de bişi itiraf edeyim gitmeden :KK17: saatimi 8e kurdum ; sabah onun geçme saatinde camdan bakıcam... evim cadde üzerinde ya :)
acaba sadece arkadaşı mı geçecek ; eğer yolculuk varsa belki işe direkt ordan geçer pzt sabahı... ya da gözlükleri olacak mı diye bakmak istiyorum... sonuçta benle karşılaşma ihtimali var sanıyor ; belk sınır koymak için gözlüklerini takar yine... biraz zamana ihtiyacım olacak kızlar ; idare edin beni ve psikopatça planlarımı :KK53:

İçinden ne geliyosa öyle davran, kafanda hiçbir soru kalmasın o zaman en doğru kararı vermiş olacaksın böcük.

Tamam umutsuzluk yok kızlar..hayata tşk ederim ne kadar güzel şeyler yazmışsın,çok şükür çok büyük dertlerimiz yok..bir derdim var bölümünde eşinden şikayet eden çok insan var..cekuuuu,ben de çok takılıyorum,özellikle şu noktada:ailem ne der?onlara layık mı?gönül rahatlığıyla karşılarına çıkarabilir miyim?onlara gerçek bir oğul olur mu?............nice beğendiğim çocukları sırf ailem beğenmeyecek diye reddettim..belki yanlış yaptım belki doğru şu an bilmiyorum..tek bildiğim yalnızlığın benim de canıma tak ettiği ve böcükün dediği gibi aşk..ya benim de kalbim pır pır etsin biri için,güm güm bir kalple onun telefonunu açayım,onu göreyim,onun için özel olduğumu bileyim..ben de onu sevgimle kuşatayım..sevgimi birine yönlendirebilmek istiyorum artık..hayata,madem ben evrene olumsuz msj veriyormuşum tmm elimden geleni yapıcam,ama şunu da söyleyeyim benim öğretmen arkadaşlarım pek hain! birinin eşi polis,çocuk demiş ki bizim bekar arkadaşlar senin okulda bekar öğretmen varsa tanışmak istiyor diye,kız ne dedi biliyor musun ''ayyyyhh uğraşamam ben,kendi kendilerini bulsunlar..şimdi ben napim gidim emniyetin önünde mi yatayım..tövbe tövbe..tamam umutsuzluk yok,böcük,sanırım senin yaptığını ben de yapardım,biraz gözle bak kafandaki sorulara belki yanıt alırsın,ama canım birkaç defadan fazla yapma,iyice bağlanır kopamazsın Allah korusun..
bir de merkür geri mi gidiyormuş,ay hiç haberim yok bi bakim sitelerden ya,ben de bu aralar niye işler garip gidiyor diyorum..neyse hayırlısı..bol bol dua etmeye devam kızlar,moraller up up upppppp:KK66:

Tamam umutsuzluk yok kızlar..hayata tşk ederim ne kadar güzel şeyler yazmışsın,çok şükür çok büyük dertlerimiz yok..bir derdim var bölümünde eşinden şikayet eden çok insan var..cekuuuu,ben de çok takılıyorum,özellikle şu noktada:ailem ne der?onlara layık mı?gönül rahatlığıyla karşılarına çıkarabilir miyim?onlara gerçek bir oğul olur mu?............nice beğendiğim çocukları sırf ailem beğenmeyecek diye reddettim..belki yanlış yaptım belki doğru şu an bilmiyorum..tek bildiğim yalnızlığın benim de canıma tak ettiği ve böcükün dediği gibi aşk..ya benim de kalbim pır pır etsin biri için,güm güm bir kalple onun telefonunu açayım,onu göreyim,onun için özel olduğumu bileyim..ben de onu sevgimle kuşatayım..sevgimi birine yönlendirebilmek istiyorum artık..hayata,madem ben evrene olumsuz msj veriyormuşum tmm elimden geleni yapıcam,ama şunu da söyleyeyim benim öğretmen arkadaşlarım pek hain! birinin eşi polis,çocuk demiş ki bizim bekar arkadaşlar senin okulda bekar öğretmen varsa tanışmak istiyor diye,kız ne dedi biliyor musun ''ayyyyhh uğraşamam ben,kendi kendilerini bulsunlar..şimdi ben napim gidim emniyetin önünde mi yatayım..tövbe tövbe..tamam umutsuzluk yok,böcük,sanırım senin yaptığını ben de yapardım,biraz gözle bak kafandaki sorulara belki yanıt alırsın,ama canım birkaç defadan fazla yapma,iyice bağlanır kopamazsın Allah korusun..
bir de merkür geri mi gidiyormuş,ay hiç haberim yok bi bakim sitelerden ya,ben de bu aralar niye işler garip gidiyor diyorum..neyse hayırlısı..bol bol dua etmeye devam kızlar,moraller up up upppppp:KK66:

onun böyle yapması demek tüm öğretmenlerin yapması anlamına gelmiyor.bide sana bunu nasıl söyleyebiliyor bilmiyorum neyse.
kızlar ben serkan defterını dün itibari ile kapattım bırdaha asla onu aramayacağım,mesaj atmayacağım oda atmayacağını söyledi dün gece kapıştık o suanda kafasındakı sorulara cevap vercek durumda degılmış ben ılıskıden bahsedıyormuşum ben sensız huzurlu ve mutluyum ama bır sure sonra senı arayabilirim dedı bende arama benı madem sen benı kaybetmekten korkmuyorsun bende senın artık yaşamında yokum dedim.bu defter bu sekılde kapandı.miska dedıgın gıbı olumsuz sonuclandı ve tüm bunları ben sadece doğumgününde yanında olmak ıstıyorum dedıgım ıcın yaşadık.demekki benim hakkımda hayırlısı buymuş.Barı tatıl öncesi bitmesi iyi oldu cuma tatile gidiyorum sıfırlanmış bır sekılde gelicem.
Bu arada herkese günaydın...
Bugün yeni bir hafta başlıyor evrene olumlu çağrıda bulunalım bakalım evren bızde olumlu bildirimlerimizden hangilerini getircek?

günaydın canlarrrr hatun kişiler günaydıınnnnnnnn
evet dediğim gibi enerjik seilla geri döndü artık hiçbirşeyi takmıyorum hiç kimseyle ilgilenmiyorum format attım kalbime beynime tertemiz ama algılarımı kapadım tabiki ilgilenen olursa karşılığını veririm tabi hoşuma giderse ama benden kimseye beş kuruş işlemez artık en azından bir süre bu moddayım yoramam artık kendimi boş umutlarla benimle olmak isteyenleri değerlendirmeye alıcam sadece neseeee
evet olumsuzluk yok hep pozitif sırf pozitif herşey güzel olacak yakın gelecekte muhteşem inanıyorum buna bende artık kendime odaklanıyorum yiyip içim gezip kendime yatırım yapıyorum kafamı boşaltıyorum
böcekim kalkıp baktın mı bair neoldu onuda bi yaz bakalım
miskacık yğüzükten ne haber nasıl oldu
ckucum öpüyorum senide bak toparlamaya çelışıyorum olumlama ılımlama yapıyorum hayata anada bravo diyorum toparlamışsın kendini ohhhhhh
eylülcüm ya boşver tatllım sen olumlamalarını yap süper biri cıkacak karşına

gunaydin bebekler, bal petekleri.

nolmussunuz siz oyle yaa, birinin "ben cok kotuyum" demesini bekliyo gibi hepiniz depresyona girivermissiniz aninda?? neyse, toparlanmis da gibisiniz, iyi bari, vallahi yazdiklarinizi okurken oyle uzuldum ki :KK43: sizin de dediginiz gibi, en kotusu umutsuzluk.

okuduklarimdan, genel bir yanlisiniz oldugu izlenimine kapildim. tabi ki kimsenin dusuncelerini ya da dogrularini yargilamak benim haddim degil, o yuzden "bana gore yanlisiniz" diye duzeltiyorum. bence asik olmaktan korkuyosunuz. "yanlis" kisiye asik olurum ve uzulurum diye.. evlilik odakli dusunup "dogru" insani ararken, belki de aksak, yanlis ya da zamansiz olduguna kanaat getirdiginiz olasi iliskileri gozden kaciriyorsunuzdur? emeklemeden kosmaya calismak gibi; bir iliski yurutmeyi, sevmeyi, sabretmeyi, bi insani hatalariyla kabul edebilmeyi denemeden evlenmek istemek.

siz hala, en ufak bi hosnutsuzlugunuzda hoslandiginiz adamlardan vazgeciyosunuz ya da eskileri karistirip hatalar ariyorsunuz. elinizi tasin altina koymayi, uzulmeyi, yikilmayi, ask acisi cekmeyi, bazen rezil olmayi, aglamayi, ozlemeyi goze almadan; sizi tatmin edecek bir evlilik yapamazsiniz, cunku hayatini mantigiyla sekillendiren kadinlar gibi davransaniz da, hepinizin birer ask kadini oldugunu gormemek icin kor olmak lazim. bu tutkulu askla yapilmamis bir evlilik eminim ki sizi tatmin etmeyecek, evliliginizde hep bi seyler eksik gelecek.

yasemin mori`nin cok sevdigim bi sarkisindan, cok sevdigim iki dize:

" bakmalisin, gormelisin aciyan yerler neresi,
varmak icin heplere, once hici goze almalisin! "

hepinizi cok seviyorum, canim arkadaslarim.

gunaydin bebekler, bal petekleri.

nolmussunuz siz oyle yaa, birinin "ben cok kotuyum" demesini bekliyo gibi hepiniz depresyona girivermissiniz aninda?? neyse, toparlanmis da gibisiniz, iyi bari, vallahi yazdiklarinizi okurken oyle uzuldum ki :KK43: sizin de dediginiz gibi, en kotusu umutsuzluk.

okuduklarimdan, genel bir yanlisiniz oldugu izlenimine kapildim. tabi ki kimsenin dusuncelerini ya da dogrularini yargilamak benim haddim degil, o yuzden "bana gore yanlisiniz" diye duzeltiyorum. bence asik olmaktan korkuyosunuz. "yanlis" kisiye asik olurum ve uzulurum diye.. evlilik odakli dusunup "dogru" insani ararken, belki de aksak, yanlis ya da zamansiz olduguna kanaat getirdiginiz olasi iliskileri gozden kaciriyorsunuzdur? emeklemeden kosmaya calismak gibi; bir iliski yurutmeyi, sevmeyi, sabretmeyi, bi insani hatalariyla kabul edebilmeyi denemeden evlenmek istemek.

siz hala, en ufak bi hosnutsuzlugunuzda hoslandiginiz adamlardan vazgeciyosunuz ya da eskileri karistirip hatalar ariyorsunuz. elinizi tasin altina koymayi, uzulmeyi, yikilmayi, ask acisi cekmeyi, bazen rezil olmayi, aglamayi, ozlemeyi goze almadan; sizi tatmin edecek bir evlilik yapamazsiniz, cunku hayatini mantigiyla sekillendiren kadinlar gibi davransaniz da, hepinizin birer ask kadini oldugunu gormemek icin kor olmak lazim. bu tutkulu askla yapilmamis bir evlilik eminim ki sizi tatmin etmeyecek, evliliginizde hep bi seyler eksik gelecek.

yasemin mori`nin cok sevdigim bi sarkisindan, cok sevdigim iki dize:

" bakmalisin, gormelisin aciyan yerler neresi,
varmak icin heplere, once hici goze almalisin! "

hepinizi cok seviyorum, canim arkadaslarim.

miskacım gene haklısın .bende bu sabah tekrar okudum yazılanları ve aynı şeyi düşünmeye başladım.
ve haklısın aslında ben kendı adıma zaman vermek ıstemıyorum zaman verırsem bılıyorumkı benım degıl nasılsa mantıgına gelicem ve vazgecicem yada o insan artık cazip gelmeyecek bana.

bu arada, yuzugu bugun alacak, cumartesi gelmis yuzuk ama biz o gun gidemedik, dun de bi gittik kapi duvar :)) meger pazarlari kapaliymis carsi.. o yuzden yuzukle ilgili yorumlarimi ancak yarin yazabilicem :)

X