"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

yok keşke olsaydı adayım:)) evlilik prg gibi oldu,''taliplerimi bekliyorum'' :87:

kız fotonu değiştirmişin,ilk gördüğümde foruma bi afet gelmiş dedim:90:güzel olmuş..
bu arada madem saç rengini gördüm,alakasız da olsa rüyamı anlatayım..ben saç boyatmaya karşı bir insanım zararlı diye,hem kimyasalların yol açacağı hastalıklar,hem saçı yıpratması sebebiyle.hiç boyatmadım ama kızılı pek severim,hele fotondaki tonlar..dün rüyamda saçım rengarenkti!:KK52:çünkü bu ara saçım beslensin diye sürmediğim gıda maddesi ve başka bilimum madde kalmadı,nerdeyse her gece ayrı bir madde,ayrı bir koku,kardeşimi bayıltmış durumdayım:90:dün rüyamda inanamadım rengarenkti,diyordum ki o kadar madde sürdün saç kafayı yedi olacağı bu.çaresiz boyayacağım ve yanlış hatırlamıyorsam kızılın bu tonlarına boyamak istiyorum:90:hayırdır inşallah,saçımı boyatma niyetim de yok ama ne anlama gelebilir rapuş,kısmete yorabilir misin zorlayıp zorlayıp:KK60:

Sağol, ben de hiç boyatmadım saçımı, aklar düşene kadar da düşünmüyorum Allah gecinden versin.:)
Fotodaki saçlara benziyo saçlarım dalgası, uzunluğu, sıklığı, renginde de güneşte belli olan bi kızıllık var.
Onun için koydum, afet olmasam da kendime benzettim hatunu:))

Önümüzdeki eğitim öğretim yılının gökkuşağı kadar renkli geçeceğine yoruyorum tabi aşk açısından:))
Ne sürüyosun saçına yahuu? :44: Bazı yağlar var onlardan mı?

Sağol, ben de hiç boyatmadım saçımı, aklar düşene kadar da düşünmüyorum Allah gecinden versin.:)
Fotodaki saçlara benziyo saçlarım dalgası, uzunluğu, sıklığı, renginde de güneşte belli olan bi kızıllık var.
Onun için koydum, afet olmasam da kendime benzettim hatunu:))

Önümüzdeki eğitim öğretim yılının gökkuşağı kadar renkli geçeceğine yoruyorum tabi aşk açısından:))
Ne sürüyosun saçına yahuu? :44: Bazı yağlar var onlardan mı?

hmm güzelmiş o zaman saçların..forumda saç uzatma yöntemleri veya evde yapılabilen doğal bakım kürleri (idi sanırım) başlıklarına bakarsan onlarca tarif,kür var canım..bayağı bir şey uyguluyorum bu ara..dinlenme dönemi diyorum,ben de bakım yapıyorum.yağ kürleri de var,başka kürler de uyguladığım..

Yaptım şekeerim kaçar mı:))
Ya birbirimizin geleceğiyle ilgili yorumlar yapalım yarın.
Şimdi diycektim de uykudan öldüm:)))

tamam olur bakalım kimin hayalgücü nereye kadar gidiyor:)) yalnız ben öğlen giriyorum genelde ben yokum diye unutmayın,beni de yorumlayın.ben gelince hepinize yazarım hayalgücüm geniştir:))
yarın devam edelim o zaman,uyu sen,evle uğraştıysan yorulmuşsundur,iyi geceler:emir_bebek:

hmm güzelmiş o zaman saçların..forumda saç uzatma yöntemleri veya evde yapılabilen doğal bakım kürleri (idi sanırım) başlıklarına bakarsan onlarca tarif,kür var canım..bayağı bir şey uyguluyorum bu ara..dinlenme dönemi diyorum,ben de bakım yapıyorum.yağ kürleri de var,başka kürler de uyguladığım..

Saçımdan dolayı ağır bir kafam var amaaaa:))
Bu aralar matlaştı biraz, bakamıyorum da, foruma ben de bakayım bi ara, bitkilerden bir demet yaparım artık...

İyi geceler tatlı rüyalar, siyah düz saçlı arkadaşım.:97:

tamam olur bakalım kimin hayalgücü nereye kadar gidiyor:)) yalnız ben öğlen giriyorum genelde ben yokum diye unutmayın,beni de yorumlayın.ben gelince hepinize yazarım hayalgücüm geniştir:))
yarın devam edelim o zaman,uyu sen,evle uğraştıysan yorulmuşsundur,iyi geceler:emir_bebek:

Yok bugün ara verdim, ölmemek için:)
Ben de sabahları uyuyorum zaten.
Kızlar girerse onlar başlarlar belki.
Başlasalar ne güzel olur yani.:86:

Saçımdan dolayı ağır bir kafam var amaaaa:))
Bu aralar matlaştı biraz, bakamıyorum da, foruma ben de bakayım bi ara, bitkilerden bir demet yaparım artık...

İyi geceler tatlı rüyalar, siyah düz saçlı arkadaşım.:97:

ama siyah değil ki:) kestane ile bebek kumralı arası,içinde bakır telleri gibi kızıllıklar da var,yani ortaya karışık:90:

kızlar günaydın gece sacma sapan rüyalar gördüm msj atıyo sadece sunu görüyorum "slmlar cici kız sen nasılsın .......Gecikme." tıklıyorum tıklıyorum msj acılmıyo sinir oluyorum o ara alarm caldı sahura kalktım sonra yattı bu seferde okul gibi bi yerde oluyorum kocaman bi bina bi bakıyorum bu cıkıyo bi sınıftan geliyo yanıma sen söle bi dur bakıyım yanımda diyo duruyorum e ben senden kısayım diyo nolcak bende gülümsüyorum problem yok diyorum öle güle güle gidiyoruzz falan oda bi zıpır görünüyo rüyamdaki şapka takmış yan çevirmiş bol yırtık pırtık bi kot salşa bi t-shirt eyy allahım nasıl bi bilinç altıysa bendeki böle bi rüya gördüm e bunun üstüne hala gelecekle ilgili bi yorum almak istiyomusunuz benden bi daha bi düşünün :86:

böcüğüüüüüüüüümmmmmmm seni bekliyorummmmmmmm
miskada inşallah halletmiştir yüzükleri işallah

ayyyyy geçmez bu günlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:89:

günaydın kızlar... seillaaaa ; karşılaşmadık bu sabah bana patladı yani ya da kurtardım :KK37: nasıl rüyalar görmüşsün yaaa... tamıamen kafana takılan şeylerin bir yansıması... valla ben de dün akşam nescafe içmiştim uyuyamadım bir türü ; bu gece bayılırım artık uyurken :)

neyse kızlar ben kaçıyorum ; çalışmam lazım yine... öpüyorum sizi ; ara ara uğrarım... :KK71:

gunaydin bebekler, fistiklar, citirlar :KK71:

yuzuk tam bir fiyasko, begendigimle alakasi olmayan, cirkin mi cirkin bi sey. yarin aldigimiz yere goturup vericez ve yeni bi yuzuk bakicam. benimki kendi yuzugunden memnun, onunki kalacak. artik takim olmayiverecek ama napalim, zaten ben de klasik alyanstan cok uzak bi sey almam, bi sekilde uydururuz birbirine.

artik sinirlerim nasil gerildiyse, dun saatlerce agladim. iyi geldi ama aglamak, biraz acildim. bunalmisim.

seilla, mesaj gayet guzel olmus, inceden laf dokundurman da sirin, eminim okudugunda gulumseyecek :) insallah bi an once cevap yazar da, hepimiz birden dogumhane kapisindaki babalar gibi beklemeyi birakiriz :)

ben rapunzelin geleceginden baslicam :))

uzun boylu, hos gorunuslu bi kocasi var. ama bizimki adamin yaninda oyle iyi gorunmesinden ve kasila kasila yurumesinden hoslanma devrelerini gecmis. aksine onun bu havasina sinir olup, surekli adami bozuyo, lafi agzina tikiyo. 2 tane de cocugu var, biri kiz biri erkek. ikisini de muma cevirmis. "eller yikandi mi?" diyo. "yikandi anne.." "iyi, sofraya simdi! o tabaklar bitecek!" tabak bitirmekten hafif semiz cocuklar. evi tertemiz. tertipli, duzenli. her sey kalem gibi. cocuklar eve kopek almak istiyorlar ama katiyen olmaz!! hastalik ve mikrop yuvasi onlar! aksamlari cocuklari oturtup kitap okuma seanslari yapiyor, cocuklari edebiyata isindirmak icin. kocasi bu toplantilardan sikiliyor, rapunzel de adami kucumseyip "sen ne anlarsin ki zaten?" icerikli laflar sokusturuyor. aksamlari yataga girdiklerinde adamcaz korka korka omzundan opuyor bizimkini, ofurdayip pofurdayip, yorgani iyice ustune cekiyor. neden? kitap okuma gecesine katilmadi diye kizgin adama. adamcaz kos kos uyuyor. o uyuduktan sonra rapunzel donup kocasini seyrediyor. ona nasil da asik oldugunu hatirliyor. adam yillar sonra bile cok yakisikli. sonra birden ona haksizlik etmis gibi hissediyor, usulca sokulup kocasinin gogsune yatiyor. adam uykusunda bile, icgudusel olarak sarmaliyor karisini ve saclarini oksuyor usulca. ikisi de birbirlerinin kalp atislarini hissetmeyi ne cok sevdiklerini dusunerek uyuyorlar...

yuzuk tam bir fiyasko, begendigimle alakasi olmayan, cirkin mi cirkin bi sey. yarin aldigimiz yere goturup vericez ve yeni bi yuzuk bakicam. benimki kendi yuzugunden memnun, onunki kalacak. artik takim olmayiverecek ama napalim, zaten ben de klasik alyanstan cok uzak bi sey almam, bi sekilde uydururuz birbirine.

artik sinirlerim nasil gerildiyse, dun saatlerce agladim. iyi geldi ama aglamak, biraz acildim. bunalmisim.

seilla, mesaj gayet guzel olmus, inceden laf dokundurman da sirin, eminim okudugunda gulumseyecek :) insallah bi an once cevap yazar da, hepimiz birden dogumhane kapisindaki babalar gibi beklemeyi birakiriz :)

uzun boylu, hos gorunuslu bi kocasi var. ama bizimki adamin yaninda oyle iyi gorunmesinden ve kasila kasila yurumesinden hoslanma devrelerini gecmis. aksine onun bu havasina sinir olup, surekli adami bozuyo, lafi agzina tikiyo. 2 tane de cocugu var, biri kiz biri erkek. ikisini de muma cevirmis. "eller yikandi mi?" diyo. "yikandi anne.." "iyi, sofraya simdi! o tabaklar bitecek!" tabak bitirmekten hafif semiz cocuklar. evi tertemiz. tertipli, duzenli. her sey kalem gibi. cocuklar eve kopek almak istiyorlar ama katiyen olmaz!! hastalik ve mikrop yuvasi onlar! aksamlari cocuklari oturtup kitap okuma seanslari yapiyor, cocuklari edebiyata isindirmak icin. kocasi bu toplantilardan sikiliyor, rapunzel de adami kucumseyip "sen ne anlarsin ki zaten?" icerikli laflar sokusturuyor. aksamlari yataga girdiklerinde adamcaz korka korka omzundan opuyor bizimkini, ofurdayip pofurdayip, yorgani iyice ustune cekiyor. neden? kitap okuma gecesine katilmadi diye kizgin adama. adamcaz kos kos uyuyor. o uyuduktan sonra rapunzel donup kocasini seyrediyor. ona nasil da asik oldugunu hatirliyor. adam yillar sonra bile cok yakisikli. sonra birden ona haksizlik etmis gibi hissediyor, usulca sokulup kocasinin gogsune yatiyor. adam uykusunda bile, icgudusel olarak sarmaliyor karisini ve saclarini oksuyor usulca. ikisi de birbirlerinin kalp atislarini hissetmeyi ne cok sevdiklerini dusunerek uyuyorlar...

ayy cok hos olmus bu miska bende yazmak istiyorum ama sanki bütün işler bugüne birikmiş ara ara girip okurum bi sakinleşiyim yazarım inşallah öpüldünüz

ayy cok hos olmus bu miska bende yazmak istiyorum ama sanki bütün işler bugüne birikmiş ara ara girip okurum bi sakinleşiyim yazarım inşallah öpüldünüz

aslinda rapunzelin oyle bi gelecegi olacagini dusundugum icin degil, sadece aklimda oyle sahneler belirdi, oylesine rapunzelin adini vererek yazdim :)

günaydın kızlar... seillaaaa ; karşılaşmadık bu sabah bana patladı yani ya da kurtardım :KK37: nasıl rüyalar görmüşsün yaaa... tamıamen kafana takılan şeylerin bir yansıması... valla ben de dün akşam nescafe içmiştim uyuyamadım bir türü ; bu gece bayılırım artık uyurken :)

neyse kızlar ben kaçıyorum ; çalışmam lazım yine... öpüyorum sizi ; ara ara uğrarım... :KK71:

böcüküüüümmmmm ben geldim, sen nerdesinn bakiimm :KK23:

kızlar bende geldim :KK76:
meğer ne çok aynı dertten muzdarip kadın varmışşş :KK37:
akşam bir arkadaşımla oturuyorum, yan masadaki kızda aynı konudan dert yanıyor diğer arkadaşına
anlamıyorum bir türlü kısmetimmi bağlandı nedir, 1 tanede mi çıkmaz biri senden hoşlanıyorum demez diyo:KK53:
benim arkadaşa dedim bak bu kızda bizdennn :KK52:

böcüküüüümmmmm ben geldim, sen nerdesinn bakiimm :KK23:

kızlar bende geldim :KK76:
meğer ne çok aynı dertten muzdarip kadın varmışşş :KK37:
akşam bir arkadaşımla oturuyorum, yan masadaki kızda aynı konudan dert yanıyor diğer arkadaşına
anlamıyorum bir türlü kısmetimmi bağlandı nedir, 1 tanede mi çıkmaz biri senden hoşlanıyorum demez diyo:KK53:
benim arkadaşa dedim bak bu kızda bizdennn :KK52:

ayyy hoşgeldin ; nihayet....
o arkadaş ben oluyorum kızlar... niye deşifre etmiyorsun cicim anlamadım :KK53:

kızlar sormayın yaa oturduğumuz cafede sadece kızlar vardı ; kabus gibi :18:

bu arada miska nasıl bir gelecek hikayesi o yaa ; bence süper oturmuş ama gece kısmı en güzel kısmıydı valla... yeni yüzüğün de içine siner inşallah canım ; olmadı içine sinene kadar aır alır iade edersin nolcak ki :)

benim de işleri toparlamam lazım ama müşteriden bol fırçalı br mail geldi az önce ; patrondan fırça da birazdan gelir ; canım sıkıldı bir uğrayayım dedim :)
miska yaaa ben de istiyorum gelecek hayaliii...

:KK60: :KK60: :KK60:

:KK9: :KK9: :KK9:

Süpersin sen yaa, iyi bir yazar olur senden:)) Aslında iyi bir psikolog olur. Tam çözmüşsün olayı.
Dilim tutuldu sonra ben de yazıcam:))

:KK60: :KK60: :KK60:

:KK9: :KK9: :KK9:

Süpersin sen yaa, iyi bir yazar olur senden:)) Aslında iyi bir psikolog olur. Tam çözmüşsün olayı.
Dilim tutuldu sonra ben de yazıcam:))

ben 4 yasinda okuma yazmayi sokmusum canim, 4 yasinda bile yazdigim hikayeler var, annem saklamis :) oldum olasi okumaya ve yazmaya meyyalimdir, yazarim yani ufak tefek :) begenmene sevindim :)

bu arada miska nasıl bir gelecek hikayesi o yaa ; bence süper oturmuş ama gece kısmı en güzel kısmıydı valla... yeni yüzüğün de içine siner inşallah canım ; olmadı içine sinene kadar aır alır iade edersin nolcak ki :)

begenmene sevindim kuzucum :))

yuzuk icin de, surekli huysuzluk cikarip sevgilisinin hevesini kaciran kiz durumuna dusmek istemedigim icin biraz tedirginim. umarim ikinci yuzukte hallolur.

allahım cok büyük konuştum galiab ramazan sakin geciyo diye 12 günün acısı cıktı bugün cok yoruldum inceden başım ağrımaya başladı hayırlısıyla bitirsem bugügnü

miska değişiyosun demek yüzüğü aceleden onu atlamışım ben içine sinmediyse tabi en iyisi değişmek bulursun daha güzelini eminim

ayy miska bana da bitane yaz bakın altın kızlar sex and the city gelecek hayalleri falan derken ciddi senaryolar cıkacak bizden değerlendirelim bunu kriz anlarında aklımızda bulunsun

X