"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ya çatlaksınız hepiniz yaa... haftaya izin öncesi son haftam dünya kadar iş var sizin yüzünüzden çalışamıyorum... miskacım bu açıdan suçluluk duyabilirsin ama gaz verme konusunda hiç suçluluk duyma :KK53: yazdıklarınızın hepsine yorum yapmak istiyorum ama kesin unutacağım birkaç bişey olacak... ben de madde madde takılıcam miska gibi :)

* seilla yaaa noldu bakıım; sen yapmazsan ben de bişi yapmıcam hatırlatırım :82:
* strawcım yaa evet bence de hemen sildin çocuğu gerçi ben tam bilmiyorum ne olduğu ; 183.sayfa açılmamıştı ben de ama... dönünce ve de çocukta bir davette bulununca içten ne geliyorsa onu yap canım...
* rapuş ve eylül ; hayallerinize hayran kaldım... ben de bazen dalıyorum diyorum ki şu kurumsal arkadaş mesela sigortacı olsa gelse bizim şirkete patrona sigorta satmaya çalışsa filan :KK53:
yani yalnız değilsiniz ve bir kere daha yalnız olmadığımı görmek iyi geldi :KK71:

sabah yine rutin bakışmamız gerçekleşti ; güneş gözlükleri ardına saklanan o ve çok uzun bakamayan ben :)
yaa off dedim ki kendi kendime keyfini çıkar en eğlenceli zamanları bunlar eğer birşey başlayacaksa da başlamayacaksa da... uzun uzun bakayım dedim ama geriliyorum işte yapamadım yine... gülümseyemeyeceğim sanırım yaa o birşey yapmadan...

tatlım doğum gününün ertesi günü ve diğer gün arkadaşım aradı dışarı çıkıcaz sen de gel die, beyefendi ikisine de iştirak edemedi, işleri varmış.. sonrasında da işte tatile gitti, tatilden dönüşte telafi ediceni sölemiş.. şansımı denemyi düşünüorum, atlı deil taylı da olsa hoş çocuk napalımm :KK53:
bu arada biraz daha bekle bence de cnm, belki de o konuşmak için bi teşebbüste bulunacak :KK54:
yaaa bi de aklıma bişi geldi, sen ona bi adres filan sorsan, nasıl olur, çok mu abes olur :KK53:

Son düzenleme:
günaydın kızlar ancak gelebildim sabahtan beri canım cıktı cok yoruldum :KK43:(( bağlantı yoktu hiç ne internet ne ağ ancak halledebildim
akşam ölece durdum face de ama msj yollamadım içimden gelmedi atmak yazdım yazdım sildim bi gelişme yok yani şimdi yazdıklarınızı okuyım siz o arda bana kızarsın:83:

ya çatlaksınız hepiniz yaa... haftaya izin öncesi son haftam dünya kadar iş var sizin yüzünüzden çalışamıyorum... miskacım bu açıdan suçluluk duyabilirsin ama gaz verme konusunda hiç suçluluk duyma :KK53:

sabah yine rutin bakışmamız gerçekleşti ; güneş gözlükleri ardına saklanan o ve çok uzun bakamayan ben :)
yaa off dedim ki kendi kendime keyfini çıkar en eğlenceli zamanları bunlar eğer birşey başlayacaksa da başlamayacaksa da... uzun uzun bakayım dedim ama geriliyorum işte yapamadım yine... gülümseyemeyeceğim sanırım yaa o birşey yapmadan...

gaz vermiycem ama bi iki yorum yapmadan da duramiycam, hay kapanmayan su ceneme :KK1:

sekerim cok iyi, cok hos da bu bakismalar falan, cok liseli isi be hayatim. cocoukcagiz da romantik bir tip olabilir ve bundan cok hoslaniyo da olabilir tabi, bunu bilemeyiz. ama kendisinin ilk adimi atmasinin (merhaba guzel bayan, gunaydin!) senin tarafinca sarkintilik etmek ya da laf atmak gibi algilanacagini dusunuyor da olabilir. olaya boyle de bakmak lazim.

sozun kisasi benim demek istedigim, git cocugun boynuna saril degil tabi ki. hafif bir gulumsemeyle ona cesaret ver demek istiyorum sadece. boylece bu gulumseme ona, "benimle iletisime gecmende bir mahsur yok" sinyali verecek. tabi bunlar sadece varsayim, hicbiri olmayabilir de :)

Son düzenleme:
kızlar harikasınız ya hızlı hızlı tüm yazdıklarınızı okudum hemen haftasonuna kadar beklemeyi düşünüyorum dediğim gibi dün cok uğraştım ama o msjı göndermek birtürlü gelmedi içimden slm meraba nber nasılsın falan filan bi cümle kuramadım bi ara o mehmet günsür suratlı resmine bi yorum yapıyım dedim bide bi erkek arkadası resmim altına "evlen daaaa" yazmış bende bi yorum yapıyıyım dedim bu cümlenin altına niyeyse ondan da vazgeçtim bilmiyorum niye böle oldu ama geri adım attıran bi his var içimde onu kaybetmeden harekete gecemicem galiba kayboldugu günde direk ilanı aşk edebilirim ben sana tutuldum vuruldum falan bilemiyorum ama içimdeki duygu büyüyo böle kendi kendine nbr nasılsınla olavak iş değil direk söyleyip kurtulmak istiyorum galiba keşke akraba olmasaydık karıştım çok sağlıklı düşünemiyorum yaniii belki anlatamıyorum kendimi suan ama durum bu
bi geldimi hepsi birden geliyo bunları platonik davet yollamış kabul etmedim
bi müdür yardımcımız var kuzeni varmış cok sevdiği onunla tanıştırmak istiyomuş beni mutlaka tanıştırıcam sizi diyo ben yok falan dedim ama kadın kararlı gibi

rapucum yorumlarına hastayım belirtmeden edemicem

miska yaa allahım ne hoş ne güzel nazar göz değmesin maşallah diyelim yanlız ben inanıyorum miska bomba bi evde senden gelecek

böcük ben haftasonuna kadar rolatideyim canım haftasonu artık ucarı kacarı yok yapcam bişeyşler oda haftasonu acar umarım face

straw cocugu direk kesip attıp geldiğinde görüşmek isterse bence bi şans vermelisin

hayata yani umutluyduk hepimiz ama olmamış demek hayırlısı diyelim artık

ve sevgilerrr karışmış yaaaaaaa

Erkekler akıllı, bilinçli kadınlardan çok hoşlanmıyorlar... Güzel kadını seviyorlar ancak güven sorunları var, çünkü güzele rağbet çok vardır hem anlamda.

Biraz düzgün giyiniyor ve imkanların iyi, önemsenen ve kariyer sahibi isen sana senden daha üstün nitelikte biri olmalı.

Sorgulamayacaksın, araştırmayacaksın, hoşgöreceksin, kapıda terlikle beyini karşılayacaksın, banyoda yüzünü yıkarken havlusunu tutacaksın, masan da çalışan da olsan ev kadının masasından eksik olmamalı, aynı zamanda çocuklarına ana kendi ailesine de iyi bir köle olabilmeli, her daim de istenildiği anda yatakta hazır vaziyette olacaksın. Dış görünüşünü kendileri çok beğenmelidir, ancak dışarıya çıkarken, işe giderken aşırıya kaçmamalısın, hatta sen çalışmak için gidiyorsun makyaj da niye? sadece ona giyinip süslenmelisin, sokakta kime giyinesin ki? Giydiğin kıyafetten, öğle arasında kiminle kahve içeceğine kadar izin almalısın, öbür türlü hükmedilemiyorsanız başına buyruksunuz demektir. Erkeklerin hükmedemeyeceği türden iseniz yaklaşılmaması gereken kadın modelisiniz.Diş geçirilemezsiniz.

Eğer erkek sende bu potansiyeli göremiyorsa yaklaşmaz- yaklaşamaz, yine de yanlışlıkla bir an güzelliğinize kapılıp, en iyisini buldum mantığıyla yaklaşmışsa sana da kendine de hayatı zindan eder. Aksi halde erkek kompleksi bu dünya da katlanılamayacak en vahim durum. Ya üç gün sonra gazetelerin 3. sayfalarına haber niteliği taşırsın ya da bu hayat benim için daha iyi diye tercih yaparsın. Bir seçenek daha var eğer daha önce olunmamışsa körkütük aşık olmalısına yada kendine bu şekilde aşık birini bulmalısın..

kızlar hepınıze günaydın.

Dün beklenilen kişi geldi ve akşam 9 gibi buluştuk ortak arkadaşımız ve kuzenide geldi ve ben hıc elektırık alamadım.Uzun bir süre hayatıma kımseyı almamın en dogru karar olacağını,serkanı unutamayacağımı anladım.

Allah'ım nerden başlasam. Çok da yazasım var bugün hepinize laf yetiştiresim var, zamanım da bol.

İşlerim azaldıkça bi mutlu oluyorum kızlar sormayın gitsin, ağır işlerde çalışanlara Allah kolaylık versin valla, hemen geberik oluyorum ben yaa. Tüm tatil gitti nerdeyse daha bitiremedim işleri, bayrama yerleşmiş olucam İnşallah, miska bayıldım anlattıklarına, gri-mavi de güzel bi uyum, tüm evde uyumun olması şahane bişi. Kız şanslıymış istediğini babanın yapması ne dimek yaa. :KK31:Ben de aldığım her şeyi beyaz-mor alıyorum, yaptırıyorum her şey birbirine uysun diye. :KK69: Her şey derken, yapım işleri batırdı beni zaten pek bi şey alabildiğim yok da. Boş evde oturcam uzunnca bi süre. :KK9:

Eniştemiz beyefendi olmasa zaten seni onca sene sevip beklemezdi, incelik sevebilme yeteneğiyle eşdeğer. Demek gay mı diyodun he:)))) Sinirli kuş anlamına mı geliyo o ifade? İngilizcem pek mükemmeldir de anlamış mıyım:)) Çok sevimli yaklaşmış böyle bi durumu atlatmışsınız ve senin yanında olmuş harika bi şey bu bunu erkeklerin çoğu yapmaz. Maşallah diyorum kocamannn da boncuk takıyorum size. :nazar:

O arkadaşına da söyle babası kocasını yontsun, gerekli aletler vardır babasında.

Aramızda doğru saydıysam eğer üç(3) âşık var. (Evliliğe yakın miskayı saymıyorum zaten o aşikar. :KK9:)Biri hayata, görüşmüş elektirik alamamış Serkan da Serkan diye tutturmuş gidiyor da bu Serkan'ın gerei dönme ihtimali var mıdır, durumlar nasıldır bilemiyoruz tabi. Diğer âşığımızsa seilla okurken koptum itiraf etme aşamasına bile gelmiş, seilla fotolara fazla bakıyosun sanırımmmm:))) Veee diğer âşığımız küçük_böcük. Birinin gözlerine uzun bakamıyosan ve gülümsemek istediğin halde kasıyosan â-şık-sın-dııırrr. miska liseli gibi demiş ama ben de yaşadım kendini tanıyamıyo insan. hele bu en son tospaada ne cıvıtabiliyodum ne bişi, ki normalde müdürle bile cıvıtabilirim :KK9: ben sevdim bana yar olmadı ahh ulan ahh, nerden nereye geçiş yaptım ben de anlamadım. Ben de eski âşıkmışım meğer. :KK37: Ama elden geldiğince gülümsesen en azından ifaden gülümsemeye yakın olabilse bile bi şeydir.

Taylı olayı süper olmuş yaa, strawwww :KK60: :KK60: :KK60: cuk oturmuş, bence de eğer ara sorarsa çık nolucak sanki. Tam olarak ekilme değil ki bu, grupça çıkmak istiyordunuz hem, grup ekilmesinden bişi olmaz. Ben yaş konusunun söz konusu olabileceğini belirterekten bu konudaki iyi dileklerimi sunarım efem. :KK71: :KK9:

miska bayıldım anlattıklarına, gri-mavi de güzel bi uyum, tüm evde uyumun olması şahane bişi. Kız şanslıymış istediğini babanın yapması ne dimek yaa. :KK31:Ben de aldığım her şeyi beyaz-mor alıyorum, yaptırıyorum her şey birbirine uysun diye. :KK69: Her şey derken, yapım işleri batırdı beni zaten pek bi şey alabildiğim yok da. Boş evde oturcam uzunnca bi süre. :KK9:

Eniştemiz beyefendi olmasa zaten seni onca sene sevip beklemezdi, incelik sevebilme yeteneğiyle eşdeğer. Demek gay mı diyodun he:)))) Sinirli kuş anlamına mı geliyo o ifade? İngilizcem pek mükemmeldir de anlamış mıyım:)) Çok sevimli yaklaşmış böyle bi durumu atlatmışsınız ve senin yanında olmuş harika bi şey bu bunu erkeklerin çoğu yapmaz. Maşallah diyorum kocamannn da boncuk takıyorum size. :nazar:

O arkadaşına da söyle babası kocasını yontsun, gerekli aletler vardır babasında.

beyaz-mor da harika bi secimmis, zevkli arkadasim benim. her seyi yavas yavas alirsin acelen ne, icine sine sine, zevkli ve keyifli yap dekorasyonunu, borca saplanip o mor koltuklarin ustunde kara kara dusunmekten iyidir beklemek :)

evet angry bird sinirli kus demek Mrs. Brown :)) ama onun atifta bulundugu sey, i-phone`larda bi oyun var ya angry birds diye, baya populer oldu, elinde iphone olan herkes deli gibi o oyunu oynuyo? heh iste ona istinaden takti bana da o lakabi :)

ben bu aralar adet olcam, aframdan taframdan sinirimden memnuniyetsizligimden yanima yaklasilmiyo. bi de ayni evin icindeyiz gecen haftadan beri, bu ayin sonuna kadar da kalicak, biriyle yasamaya alisik olmamamdan midir nedir, surekli bi cemkiriyorum cocuga. o da hic kavga etmez, lutfen beni cocuk azarlar gibi azarlama ve emir kipleriyle konusma, cok rahatsiz oluyorum diyo, ben bozuluyorum, bozuldugum icin daha da sinirleniyorum :) feci bi kisir dongu icindeyiz, adetim baslasa da kurtulsak.

bugun yuzuklerimizi aldi, ben isteyim gidemedim, bana fotolarini gonderdi, agliycaktim nerdeyse. hic bekledigim gibi degil, fotodakiyle ilgisi yok, bambaska gorunuyo. fotodakinden daha ince yaptirmistik biz, neymis efendim ondan o derinlik olmamismis. e be satici olacak gerizekali yalanci pislik, ben sana sormadim mi kesin aynisi olur di mi diye, sen de bana evet hanfendi, aynen boyle olacak demedin mi? o zaman bilmiyo muydun daha ince yaptircamizi? bak yine kizdim! yemin ediyorum sinir harbi yasadim, bi de bu hormonlar kafama kafama vuruyo, aglamak uzereydim sabah. aksam bakicam, begenmezsem degistircem bana ne, surekli takicam bi sey o sonucta, icime sinmeyen bi yuzuk takmak istemiyorum.

bi de yetmiyomus gibi, arabami 3-4 ay once benzin kokuyo diye bi servise goturmustum. samandira bozuk, onu bunu degiscek diye 400 lirami aldilar. e getirdim arabayi, yine benzin kokuyo? boyle boyle 2-3 kere goturdum o arabayi o servise. velhasil her seferinde yaptik dediler ama sorun hep devam etti. simdi benimki baska tanidik bi ustaya goturdu. adam demiski, bunu yalandan silikonlayip birakmislar, hicbi sey yapmamislar demis. simdi bi daha ayni masraflari edicem.

ayh ne guzel bi gun di mi! :KK59:

Ay sevgiler karışmış bu kadar olur, aynı anda iki sebgi de çocuktan bahsetmişler ay, ben bu soruyu sevgicandemir adlı çocuk yapcak olan, arabası olan, eşyalarını kendisi almış olan arkadaşımıza sormuştum. Nasıl tarif ettim ama, karışmasınlar diye:)))

sevgicandemir heee :KK60: Mükemmel bir kombin olmuş:KK60:

beyaz mor şık olmuş rapucum zamanla tamamlanır hepsi nasılsa cok zorlama kendini yavas yavas hallolur hoş insan bir an önce olsun bitsin istiyo ama helede benim gib tez canlı olanları bi bu aşk mevzularında tekliyorum işte ve evet itiraf ediyorum :KK17:cok bakıyorum resme ama bugün hiç bakmadım durumumun farkına vardım çünkü olmuyo böle yoksa hakikaten aşık bi seilla olacam :KK69:

miska üzüldüm yüzklerin için ama resimden görmüşsünn belki eline takınca falan içine siner hoş bendekide laf resimden bakıpda beğenmiştin zaten dimi canım napalım dediğin gibi beğenmezsen olmazsa dediğin gibi yapı yenilersin gerçi masraflarda artacak araba yüzükler falan kötü olmuş böle yoluna girer bian önce umarım

bende bugün bi enerji eksikliği var ya kaç günlüğk fit halimden eser yok midem berbat bi halde ramazan harşka gidiyodu ama düşüyorum galiba yavaştan

miska üzüldüm yüzklerin için ama resimden görmüşsünn belki eline takınca falan içine siner hoş bendekide laf resimden bakıpda beğenmiştin zaten dimi canım napalım dediğin gibi beğenmezsen olmazsa dediğin gibi yapı yenilersin gerçi masraflarda artacak araba yüzükler falan kötü olmuş böle yoluna girer bian önce umarım

bende bugün bi enerji eksikliği var ya kaç günlüğk fit halimden eser yok midem berbat bi halde ramazan harşka gidiyodu ama düşüyorum galiba yavaştan

ya kusum dedigin gibi, yuzugun canlisini gormus olsam ve emin olsam kalin yaptirdigimda fotodakinin aynisi cikacak, kiyicam 300-500 liraya daha, kalinini yaptircam ama iste onun da garantisi yok ki. aksam parmagimda bi goreyim bakalim elektrik alabilcek miyim kendisinden :)

ya oruc tutabilenlere ne mutle, Allah kabul etsin, ben deneyemedim bile, dayanilmaz bi bas agrisi yasiyorum normalde kisin saat 4-5`te actigimizda bile, 20.30`a kadar dayanamam o agriya gibi geldi, hic denemedim bile Allah affetsin :KK43: tutanlara da sabir versin, sifa versin.

Ne üzülüyosun kızııım, ne kadar kalın olabilir ki, elinde nasıl durduğunu görmeden üzüldüğün şeye bak! Belki daha güzel durucaak, hem yüzük takıcaksın ne güzel valla yüzük takayım da isterse kavanoz kapağından olsun hehe. :KK24:

Masraf bitmiyor şekerim, araba da öyle işte herkes aynı şeyleri yaşıyor, sorun anlaşılmış bak, hallolsun da boşver napıcaksın, cana geliceğine paraya gelsin. :KK9: Hem bak araban var ne güzel. :KK24: At seninkini arabana istediğin yere çek, çocuğun sesi de çıkmaz regl olcan zaman sessiz bi yere götürüp döversin:)))) Alışıyosunuz aynı evde yaşamaya yavaş yavaş, erkeklerin de regl dönemi gibi dönemleri oluyo derdi bi arkadaşım, doğru mu acaba yaa?

Teşekkür ederim canım benim, zevkli olduğumu söylerler de cidden batmanın kelime anlamını bizzat yaşamaktayım. Annem de av sahibi olmak kolay mı deyip duruyor, kimsenin bi kuruş yardım ettiği de yok. :KK50: Bi de insan aileyle olunca fatura matura nedir unutuyor, her şey o kadar fazla geliyor ki şimdi. Neyse bakalım olmadı limon satarım Şener Şen gibi utana sıkıla diyordu ya "sarı patatiess!" diye gezerim sokaklarda:))

duygularima tercuman oldun eylulcan valla, ben de tum mesajlari okuduktan sonra aynen bunlari soracaktim :)

evet ama hala merakla bekliyoruz:90: angry bird yarim ha,süper! sana destek vermesi ne güzel birşey,maşallah size..arkadaşına da hem sevindim hem üzüldüm,inşallah hepimiz evimizi içimize sine sine döşeriz,ağız tadıyla otururuz,ama içerde hayvanat olmaması şartıyla!!!:KK34::KK33:

arabana ve yüzüğüne de cidden üzüldüm miska,keşke daha önceleri de bir erkek vasıtasıyla yollasaydın ne bilim baban,abin,arkadaşın vs..çünkü bayanlar bazı şeylerden çok anlamıyor diye böyle adilikler yapabiliyorlar malesef..hele o yüzük! malını satmak için insanları kandıranlarEn Büyük KKEn Büyük KK ellerine ne geçiyor müşterilerini kırıp,üzmekle..aksine ben olsam etrafımdaki herkese yayarım ordan av yapmasınlar diye,ama tabi esas önemli olan senin üzülmen,içine sinmemesi..inşallah düzeltirsiniz bu sorunu,cidden içine sinen birşey olur..

ya kusum dedigin gibi, yuzugun canlisini gormus olsam ve emin olsam kalin yaptirdigimda fotodakinin aynisi cikacak, kiyicam 300-500 liraya daha, kalinini yaptircam ama iste onun da garantisi yok ki. aksam parmagimda bi goreyim bakalim elektrik alabilcek miyim kendisinden :)

ya oruc tutabilenlere ne mutle, Allah kabul etsin, ben deneyemedim bile, dayanilmaz bi bas agrisi yasiyorum normalde kisin saat 4-5`te actigimizda bile, 20.30`a kadar dayanamam o agriya gibi geldi, hic denemedim bile Allah affetsin :KK43: tutanlara da sabir versin, sifa versin.

alırsın inşallah belkide parmağında cok şık durur ama olmazsada artık başka bişeyler denersin resimden pek fayda gelmez olacak ozaman bu içine sinmezse kalınınıda güvenip yaptıramıyacaksın gibi ya du bakalım bi hal yolu bulur halledersin sen

oruc konusundada gayet iyiydim ya hiç zorlanmadım gayet güzel tutuyorum ama bugün biraz zorladı acıkcası cok susuz kalıyorum bide zaten zayıftım ramazanda zayıflattı oda üzüyo beni biraz hemen cöküyo yüzüm çünkü bakalım umarım bugüne özgü bi durumdur

Ne üzülüyosun kızııım, ne kadar kalın olabilir ki, elinde nasıl durduğunu görmeden üzüldüğün şeye bak! Belki daha güzel durucaak, hem yüzük takıcaksın ne güzel valla yüzük takayım da isterse kavanoz kapağından olsun hehe. :KK24:

Masraf bitmiyor şekerim, araba da öyle işte herkes aynı şeyleri yaşıyor, sorun anlaşılmış bak, hallolsun da boşver napıcaksın, cana geliceğine paraya gelsin. :KK9: Hem bak araban var ne güzel. :KK24: At seninkini arabana istediğin yere çek, çocuğun sesi de çıkmaz regl olcan zaman sessiz bi yere götürüp döversin:)))) Alışıyosunuz aynı evde yaşamaya yavaş yavaş, erkeklerin de regl dönemi gibi dönemleri oluyo derdi bi arkadaşım, doğru mu acaba yaa?

Teşekkür ederim canım benim, zevkli olduğumu söylerler de cidden batmanın kelime anlamını bizzat yaşamaktayım. Annem de av sahibi olmak kolay mı deyip duruyor, kimsenin bi kuruş yardım ettiği de yok. :KK50: Bi de insan aileyle olunca fatura matura nedir unutuyor, her şey o kadar fazla geliyor ki şimdi. Neyse bakalım olmadı limon satarım Şener Şen gibi utana sıkıla diyordu ya "sarı patatiess!" diye gezerim sokaklarda:))

kız rapuş belki söylediğin dua yerine geçip kabul edilmiştir ve sen kavanoz kapağınla bir ömür..:KK60: dimi doğru söylüyon burda barnağına yüssük takan var takmayan var,nazlanma üzlen Nalan miskaaaaaa:KK60: miska bizi öldürecek rapuuuu:KK52:

yalnızlık zor derken onu da kastettim hanfendü,artık a.v o fatura bu fatura,yakıt masraf bilmem ne ben uğraşmaktan sıkıldım,benim de yarim uğraşsın istiyorum evimin reisi olarak,benim de püskevitim olsun ülen:KK52:

erkeklerin ragl misali dönemini ben de merak ettim,tecrübeli arkadaşlardan yardım isteyruk..

ay pozitif kedi canini seninn :KK69: ya benim beklenti icinde olmamam lazim galiba, herhangi bi konuda bi beklentim varsa ve o olmuyosa, acayip sinir yapiyorum, hayalkirikligina direncim yok pek... mesela bu yuzugu alip gelseydi herhangi bi yerden, ben daha once hic gormemis olsaydim, belki de cok begenecektim. ama simdi aklimda bi figur var ya, bi beklentim var, o karsilanmadigi icin boyleyim. sen gelin olurken seni de gorurum, binbir kaprise girmezsen ben de ne olayim :))

o degil de ben kendimi biliyorum, simdi bu yuzukleri iyi hadi kalsin diye vermedim geri diyelim, 1 seneye kalmaz degistiririm ben, kurtluyum bacim. cocuga ekstra 1000 lira masraf yaptircama, 300-400`le cozerim bastan diyorum ama :) aksam olsun da bi..

ben de ev arkadaslarindan ayrilip eve cikinca, bi de araba alinca ustune battim ki ne battim, kenardaki tum birikmisim gitti ama inan hic pisman degilim, batmak pahasina yalniz yasanir! bence dunyanin en guzel seyi kapini kapadiginda kendi evinde yalniz olmak, tamamen sana ait bi siginak gibi oluyo evin. evlendikten sonra en cok bunu ozliycem...

seilla aklıma bi şey geldi alakalı sayılmaz da, bundan yıllar önceydi netten biriyle tanışmıştık her gün konuşuyoruz falan, nete de yeni alışıyorum aman nası hoşuma gidiyo görgüsüzce saldırmışım, bulunmaz Hint kumaşı sanıyorum çocuğu:))) Sonra konuşurken konuşurken kalbim pıt pıt atmaya başladı yakışıklıydı da edebiyattan anlıyor şiir yazıyor falan, o zamanlar sabahçıydım okula gitmeden bilg. açıp çocuun fotolarına bakıyodum sabahın 6'sında. :KK60: Bayık bayık çıkıyodum evden. :KK60:

X