"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Ne üzülüyosun kızııım, ne kadar kalın olabilir ki, elinde nasıl durduğunu görmeden üzüldüğün şeye bak! Belki daha güzel durucaak, hem yüzük takıcaksın ne güzel valla yüzük takayım da isterse kavanoz kapağından olsun hehe. :KK24:

Masraf bitmiyor şekerim, araba da öyle işte herkes aynı şeyleri yaşıyor, sorun anlaşılmış bak, hallolsun da boşver napıcaksın, cana geliceğine paraya gelsin. :KK9: Hem bak araban var ne güzel. :KK24: At seninkini arabana istediğin yere çek, çocuğun sesi de çıkmaz regl olcan zaman sessiz bi yere götürüp döversin:)))) Alışıyosunuz aynı evde yaşamaya yavaş yavaş, erkeklerin de regl dönemi gibi dönemleri oluyo derdi bi arkadaşım, doğru mu acaba yaa?

Teşekkür ederim canım benim, zevkli olduğumu söylerler de cidden batmanın kelime anlamını bizzat yaşamaktayım. Annem de av sahibi olmak kolay mı deyip duruyor, kimsenin bi kuruş yardım ettiği de yok. :KK50: Bi de insan aileyle olunca fatura matura nedir unutuyor, her şey o kadar fazla geliyor ki şimdi. Neyse bakalım olmadı limon satarım Şener Şen gibi utana sıkıla diyordu ya "sarı patatiess!" diye gezerim sokaklarda:))

aynen yaaa ben de kavanoz kapağına bile razıyım :KK53:
bu arada limon satmak iyi fikir, bi ara ben de ipin ucunu fazla kaçırıp çok kıyafet alınca maaş da yetişmeyince midye satmayı düşünmüştüm( arkadaşım midyeyi çok sevior) kimse alamasa sana satarım diordumm :KK1:
kızlar bu arada yorumlar için tşk ederim, görüşücem, yaw zaten hoş çocuk, hiçbişi olmasa bile bi kerecik öperim içimde kalmaz :KK60:

Ay straw karnıma ağrılar girdi gülmekten bi kerecik öpersin yanına kâr ha, Allah iyiliğini versin senin kız! :KK60: Bu da bi bakış açısı tabi, boş boş yaşamaktansa diyosun, arada ufak hareketlerle şenlenir hayat. :KK60:

miskacım yaa akşam bi tak bak, içine sinmezse mutlaka halledersin o huy bende de var yemem içmem o işi hallederim:)) Kafama takılmasın da nasıl olursa olsun derim. Çünkü kafama takılan şey beni 24 saat rahatsız eder, unutup gidemem ahh bu huylar... Sen yine de strese girme bak sonuçta kavanoz kapağına razı olanlarla dolu etraf, eylül mü dersin straw mı bii sürüyüz biz.:KK60:

evet ama hala merakla bekliyoruz:90: angry bird yarim ha,süper! sana destek vermesi ne güzel birşey,maşallah size..arkadaşına da hem sevindim hem üzüldüm,inşallah hepimiz evimizi içimize sine sine döşeriz,ağız tadıyla otururuz,ama içerde hayvanat olmaması şartıyla!!!:KK34::KK33:

arabana ve yüzüğüne de cidden üzüldüm miska,keşke daha önceleri de bir erkek vasıtasıyla yollasaydın ne bilim baban,abin,arkadaşın vs..çünkü bayanlar bazı şeylerden çok anlamıyor diye böyle adilikler yapabiliyorlar malesef..hele o yüzük! malını satmak için insanları kandıranlarEn Büyük KKEn Büyük KK ellerine ne geçiyor müşterilerini kırıp,üzmekle..aksine ben olsam etrafımdaki herkese yayarım ordan av yapmasınlar diye,ama tabi esas önemli olan senin üzülmen,içine sinmemesi..inşallah düzeltirsiniz bu sorunu,cidden içine sinen birşey olur..

insallah canim benim, sen o guzel kalbinle dua ettin ya, eminim cozulcek problemler :KK71:

seilla aklıma bi şey geldi alakalı sayılmaz da, bundan yıllar önceydi netten biriyle tanışmıştık her gün konuşuyoruz falan, nete de yeni alışıyorum aman nası hoşuma gidiyo görgüsüzce saldırmışım, bulunmaz Hint kumaşı sanıyorum çocuğu:))) Sonra konuşurken konuşurken kalbim pıt pıt atmaya başladı yakışıklıydı da edebiyattan anlıyor şiir yazıyor falan, o zamanlar sabahçıydım okula gitmeden bilg. açıp çocuun fotolarına bakıyodum sabahın 6'sında. :KK60: Bayık bayık çıkıyodum evden. :KK60:

hehehe tama benim durumum iişte ama bende bi korkuda var ya hayata gibi konuşunca fotoda büyü bozulurda adam mehmet günsür olmaktan ziyade erol taş kesilirse diye

Ay straw karnıma ağrılar girdi gülmekten bi kerecik öpersin yanına kâr ha, Allah iyiliğini versin senin kız! :KK60: Bu da bi bakış açısı tabi, boş boş yaşamaktansa diyosun, arada ufak hareketlerle şenlenir hayat. :KK60:

miskacım yaa akşam bi tak bak, içine sinmezse mutlaka halledersin o huy bende de var yemem içmem o işi hallederim:)) Kafama takılmasın da nasıl olursa olsun derim. Çünkü kafama takılan şey beni 24 saat rahatsız eder, unutup gidemem ahh bu huylar... Sen yine de strese girme bak sonuçta kavanoz kapağına razı olanlarla dolu etraf, eylül mü dersin straw mı bii sürüyüz biz.:KK60:

kizim manyak misiniz, eksik dilek dilemeyin! ramazan ramazan, dilek kapinizin acik oluca tutar, Allah size birer kavanoz kapakli verir, sonra topik acarsiniz "Kocasi ona bi tektasi bile cok gorenler buraya" diye :KK4:

biz iyisini isteyelim de, oldugu kadar artik :)))

Yuvarlanmadan olmuyor tabi :KK66:

arada sallanmak da lazım, sallan yuvarlan bana sevgicandemirkurt:))

kız rapuş belki söylediğin dua yerine geçip kabul edilmiştir ve sen kavanoz kapağınla bir ömür..:KK60: dimi doğru söylüyon burda barnağına yüssük takan var takmayan var,nazlanma üzlen Nalan miskaaaaaa:KK60: miska bizi öldürecek rapuuuu:KK52:

yalnızlık zor derken onu da kastettim hanfendü,artık a.v o fatura bu fatura,yakıt masraf bilmem ne ben uğraşmaktan sıkıldım,benim de yarim uğraşsın istiyorum evimin reisi olarak,benim de püskevitim olsun ülen:KK52:

erkeklerin ragl misali dönemini ben de merak ettim,tecrübeli arkadaşlardan yardım isteyruk..

miska bizi öldürmesin yaa gitsin yüzükçüyü kaportacıyı falan öldürsün.:KK3:
napayım bebeğim fatura ödememek için de baba ocağında oturulmuyor, ben otursam da onlar rahat değiller ben geniş yaşayan biriyim de biraz.:)

Ne yani benim kavanozum mu olacak?:44:

Ne üzülüyosun kızııım, ne kadar kalın olabilir ki, elinde nasıl durduğunu görmeden üzüldüğün şeye bak! Belki daha güzel durucaak, hem yüzük takıcaksın ne güzel valla yüzük takayım da isterse kavanoz kapağından olsun hehe. :KK24:

Masraf bitmiyor şekerim, araba da öyle işte herkes aynı şeyleri yaşıyor, sorun anlaşılmış bak, hallolsun da boşver napıcaksın, cana geliceğine paraya gelsin. :KK9: Hem bak araban var ne güzel. :KK24: At seninkini arabana istediğin yere çek, çocuğun sesi de çıkmaz regl olcan zaman sessiz bi yere götürüp döversin:)))) Alışıyosunuz aynı evde yaşamaya yavaş yavaş, erkeklerin de regl dönemi gibi dönemleri oluyo derdi bi arkadaşım, doğru mu acaba yaa?

Teşekkür ederim canım benim, zevkli olduğumu söylerler de cidden batmanın kelime anlamını bizzat yaşamaktayım. Annem de av sahibi olmak kolay mı deyip duruyor, kimsenin bi kuruş yardım ettiği de yok. :KK50: Bi de insan aileyle olunca fatura matura nedir unutuyor, her şey o kadar fazla geliyor ki şimdi. Neyse bakalım olmadı limon satarım Şener Şen gibi utana sıkıla diyordu ya "sarı patatiess!" diye gezerim sokaklarda:))

tabii cnmm yaw elimizde ne kalsa kar di mi :KK53: :KK24:
bu arada ben de aynı sizin gibiyim, bişey kafama takılırsa onu hemen çözmem gerek, halletmezsem uyuyamam ama berbat bir huy yaw, insanı o işi halledene kadar düşündüren o süreç çok yoruor :86:

ya bu netim öldürecek beni bugün ne yaptıysam düzelmedi teknik cok yavaş sorun biziim serveda sanıyodum ama genel telekomdan kaynaklı bi problemmiş geç kalıyorum size böle oluncada

Midye de iyi fikirmiş de Ankara'da pek tutmaz. Uçan balon mu satsam?:44: Üzerine de "Golden Girls" yazdırıp.

Ayy strawın tayı güneşleniyodur şimdi, kendini ona hazırlıyodur bilerek ya da bilmeyerek.
Bilmiyor ki buarada onu bekleyen ateşli bi hatun kişi var. :KK60:

kizim manyak misiniz, eksik dilek dilemeyin! ramazan ramazan, dilek kapinizin acik oluca tutar, Allah size birer kavanoz kapakli verir, sonra topik acarsiniz "Kocasi ona bi tektasi bile cok gorenler buraya" diye :KK4:

biz iyisini isteyelim de, oldugu kadar artik :)))

Cidden kokuttunuz beni he, gökten kavanoz kapakları yağacak gibi hissettim kendimi bi an.:KK53:

birileri birilerini öpüyo yine ben zaten bu aralar bu konuda cok hassasım kandırılmaya gayet müsaitim yapmayın böle yaaaa
sokmayın aklıma öpmek falan :KK54:

hooop kızlar yeni yeni okuyorum ben ne kavanoz kapağı kızlar ya en güzelinden tek taş isterim en romantiğinden evlenme teklifi
hepimiz herşeyin en güzelini hakediyoruz ve ölede olcak inancım sonsuz buna benim sadece birazcık yavaş ilerliyoruz okadar

kısssss bacılar kendinize gelin hem de Ramazan Ramazan n'oliiii öpmek möpmek?? sapık var bu topikten taşınıciiiiimm:KK52:

hooop kızlar yeni yeni okuyorum ben ne kavanoz kapağı kızlar ya en güzelinden tek taş isterim en romantiğinden evlenme teklifi
hepimiz herşeyin en güzelini hakediyoruz ve ölede olcak inancım sonsuz buna benim sadece birazcık yavaş ilerliyoruz okadar

:KK9: Biraz mı? Sizi bilmem de ben bir arpa boyu yol gidemiyorum. :KK37:

X