"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ay çok şirin ya,ben de istiyorum benim niye püskevitim yooooookkkkkk

Allah ağzınızın tadını bozmasın inşallah sevgi,bizim için de dua et.

çok şirinsinçok kullandım bugün bu lafı,stop yiteeerr

Ay taktın çocuğa, nasıl tanışmıştınıızz???:))))

kıssss rapuş sus diyom saaaa

Ay taktın çocuğa, nasıl tanışmıştınıızz???:))))

Ay sevgiler karışmış bu kadar olur, aynı anda iki sebgi de çocuktan bahsetmişler ay, ben bu soruyu sevgicandemir adlı çocuk yapcak olan, arabası olan, eşyalarını kendisi almış olan arkadaşımıza sormuştum. Nasıl tarif ettim ama, karışmasınlar diye:)))

süpersin kız sevgidemir ve sevİgicankurt değil miydi? sen ortaya karışık yapmışsın,anladım kime söylediğini..ben de kabullendim artık sevgidemir'in tanışma hikayesini anlatmamasını,niye hala ısrar ediyor bu rapunzel diyorum:90:

kıss sevgi,şu an 28'sin..eşinle tanıştığında 24-25 falandın yani,2 seneden fazla sürdüğüne göre ilişkin..1 yılı da aşıyor evliliğin..kıssss sen 24'ünde evlilikten umudunu kesip evlatlık düşünmeye başladın yani he miiiiianaaaamm,kıs olur mu pek gençmişsin o zaman,hayırdır böyle düşünmeye iten neydi?sen o yaşta ümit kestiysen ohoooooo,forumdakilerin çoğu 28 veya 30'ların başı,bizler napalım hıııııı

gunaydin bebekler, sabah sabah hepiniz beni bi guldurdunuz sormayin, bayiliyorum sabah ise gelince sizin aksam konustuklarinizi okuyup gulmeye hepiniz firlama hatunlarsiniz vesselam, elinize dusenin vay haline :))

rapunzelimin sorularini bi yanitlayim ben tek tek once:

* ay evini super yapmis kizim! babasi marangoz kizin, ankarada. gitmis butun begendigi esyalarin fotolarini cekip ya da direkt babasini goturerek adama gostermis. adam da aynilarini yapmis ama evdeki butun esyalar+gomme dolaplar+vestiyer+raf sistemleri falan filan 11.000 liraya falan gelmis bunlara. ama esyalari gorsen para yigmislar dersin, oyle şık ve guzel. cok modern, renkleri gri ve puslu bi lacivert uzerine kurulu salonun, cok yakismis. yatak odasi da beyaz ve bebek mavisi, incecik dantelli yatak ortuleri yaptirmis, o kadar postmodern ve romantik duruyo ki. cok begendim. mutfagi da kircilli gri, derimsi bi malzemeyle kapli mutfak dolaplari ve gri beyaz esyalardan olusuyo. masallah, allah agzinin tadiyla oturmayi nasip etsin diyoruz ve siradaki sorunun cevabina geciyoruz.

* benimki bi erkekten beklenmiycek kadar nazik ve ince dusunceli. hatta biz arkadasken ben icimden icimden acaba gay mi bu ya, nasi bu kadar kadin ruhundan anlar diyodum gayet duzgun giyinip, elimize hediyemizi alip gittik. arkadasim da guzelce giyinip, guzel bi sofra kurup karsilamisti bizi. ama adam altinda bi sort, ustunde bi tshirt oturuyodu. ben dikkat etmedim mesela buna, ama benimki bunu kaba buldu. ben olsam evime ilk kez gelen bi misafiri boyle karsilamam dedi. ya da sohbet sirasinda karisina emir kipli konusmalar, ayagini sehpaya uzatmalar, sohbete katilmayip tv izlemeler falan.. bence kaba bi davranisti, benimki de aynen oyle dusunmus. bi erkegin davranislari baska bi erkege bile kaba geliyosa, demek ki o adam hakkaten okuz

bu arada benimki de hakkaten beyfendi, bu zamanda zor buluncak cinslerden gerci ben onun yaninda biraz zirzop kaliyorum bazen ama yapcak bi sey yok

* ben kiza saldirdigim sirada beni tutuyolardi zaten. benimki de hayatim sakin ol diye beni cekistiriyodu, ordan goturmeye calisiyodu. o sirada sofradaydik, benim elimde de su dolu bi kadeh vardi, o kadehi masaya gum diye vurup parcaladim sinirden, elim kesildi. butun olaylar bitip beni ordan uzaklastirinca, elime pansuman yaparken dedi ki: "kesinlikle hakliydin ve yapman gerekeni yaptin. sinirlerine hakim olamamakta haklisin, o yuzden lutfen herkesin aksamini mahvettigini dusunup uzulme. senden tek ricam, lutfen bi daha kendine zarar verecek bi sey yapma. bu kadehi cok mu atmak istedin? kafasina at!" dedi

daha sonrasinda bu olayla ilgili cok takildi bana ama, "angry bird yarim" diyo bana

tasvir yetenegine kurban, can kurban, hey kurban

duygularima tercuman oldun eylulcan valla, ben de tum mesajlari okuduktan sonra aynen bunlari soracaktim :)

nerde o korkak seilla????

bocugum sana da artik gaz vermiycem ya, olur da isler istemedigin gibi giderse kendimi cok suclu hissedicemi farkettim :26: en iyisi sen kendin icin dogru oldugunu dusundugun zamanda, dogru oldugunu dusundugun gibi davran sekercim.

kızlar hepınıze günaydın.

Dün beklenilen kişi geldi ve akşam 9 gibi buluştuk ortak arkadaşımız ve kuzenide geldi ve ben hıc elektırık alamadım.Uzun bir süre hayatıma kımseyı almamın en dogru karar olacağını,serkanı unutamayacağımı anladım.

günaydın şekerlleeerrrr :) gece yazdıklarınızı okudum da alemsiniz yaaa
bu arada bişey anlatıcam size.. o bahsettim çocuk arkadaşımın sevgilisine demiş ki "straw çok hanımefendi biri hoşlandım ondan".. bi de salı günü aramış demiş ki "kızlara da çok ayıp oldu, yanlış anlamasınlar gerçekten işim vardı, bi hafta ya da 10 gün tatil yapıcam, dönüşte telafi edicem filan demiş.. davet ederse gitsem mi ki ben de :26:
üffff bu arada ben de haa evlendim haa evlenicem die saçlarımı uzattım baya, kestirmeye de kıyamıorum, ya aniden katırlı prensim karşıma çıkarsa die

cnm günaydın... biraz bekle bakalım, belki serkan'la herşey yoluna girer.... hayırlısı olsun..

gunaydin canim. uzuldum yaa, heyecanliydin halbuki (
biten iliskinin kalintilarini baska bi iliski siler cogu zaman ama bazi derin izler birakmis insanlar oluyo ki, onlari ancak kendi kendine kalip, kendi kendine yetmeyi ogrendigin zaman silebiliyosun aklindan, kalbinden... umarim senin icin hayirli olan olur arkadasim, onu unutman senin icin hayirliysa unutur; biraraya gelmeniz hayirliysa barisirsin. Allah hepimizin hakkinda hayirlisini versin.

sekerim pat diye harcadin sen cocugu zaten, bi sans bile vermedin kalpsiz kadin. belki katirli degil tayli senin prensin, bi bakmak lazim )

Allah neyi nasip ederse onu yaşayacağız umarım hepımız ıcın en güzeli olur.

ya çatlaksınız hepiniz yaa... haftaya izin öncesi son haftam dünya kadar iş var sizin yüzünüzden çalışamıyorum... miskacım bu açıdan suçluluk duyabilirsin ama gaz verme konusunda hiç suçluluk duyma yazdıklarınızın hepsine yorum yapmak istiyorum ama kesin unutacağım birkaç bişey olacak... ben de madde madde takılıcam miska gibi :)

* seilla yaaa noldu bakıım; sen yapmazsan ben de bişi yapmıcam hatırlatırım :82:
* strawcım yaa evet bence de hemen sildin çocuğu gerçi ben tam bilmiyorum ne olduğu ; 183.sayfa açılmamıştı ben de ama... dönünce ve de çocukta bir davette bulununca içten ne geliyorsa onu yap canım...
* rapuş ve eylül ; hayallerinize hayran kaldım... ben de bazen dalıyorum diyorum ki şu kurumsal arkadaş mesela sigortacı olsa gelse bizim şirkete patrona sigorta satmaya çalışsa filan
yani yalnız değilsiniz ve bir kere daha yalnız olmadığımı görmek iyi geldi

sabah yine rutin bakışmamız gerçekleşti ; güneş gözlükleri ardına saklanan o ve çok uzun bakamayan ben :)
yaa off dedim ki kendi kendime keyfini çıkar en eğlenceli zamanları bunlar eğer birşey başlayacaksa da başlamayacaksa da... uzun uzun bakayım dedim ama geriliyorum işte yapamadım yine... gülümseyemeyeceğim sanırım yaa o birşey yapmadan...

küçük böcük sen sevgilisinden ayrılanlar kulübündeki küçük böcükmüsün?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…