"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

geçmiş olsun cnm sevindim daha iyi olmana..
kızz o nasıl bir tanımdır? : 'Bizim başlığı aşmış insan'' ay çok yaşa e mi?süper tanım,tuttum bunu,çok güldüm sağol:90:

sevgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?? kamuoyu merakla bekliyor görmüyor musun?

acaba okumuyo mu ona yazdigimiz cevaplari diye dusunuyorum, belki de atliyo, o yuzden israrla cevap bekliyo bizden? bilemedim...

ya iyi de insan demez mi birşeyler yazdım acaba cvp geldi mi biraz geriden bakayım diye?? haberi yoksa msj.ını beğenmeyi deneyelim bir de,en azından bildiri gider..ya bir de sahurda girmişti,birşeyler hazırlarken bakmak istedim diye yazmış,eşi sorun çıkarmıyor mu sahur vakti net başına gçmesine,ilginç geldi..ben de cvp yazdım tık yok,sonra baktım başka başlık okumaya geçmş..ne bileyim anlamadım ben..:44:

hahahaa hani evli cocuklu falan ya merak ettim bide slm diyip cekiliyo bu başlıkta ilgisini ceken ne niye sohbete katılmıyo yani

hahahaa hani evli cocuklu falan ya merak ettim bide slm diyip cekiliyo bu başlıkta ilgisini ceken ne niye sohbete katılmıyo yani

bekleyelim bakalim, belki bize isinmaya calisiyodur :)

evet seilla hanim, birak simdi onu buna da soyle bakalim, bu aksam hazir evdeyken mesaj atiliyo mu? muhtemelen cocuk face`a ara sira giren bi tip, o yuzden cat diye cevap yazmayabilir, beklemeyi goze aldin mi? seni dinliyoruz?

eeeeeeee kem küm canım cok kararsızım anlık karar vericem resmi eklediğimi hala görmemişler ne ablası ne o haftasonuna kadar bekliyim diyodum ama sabredemeyip bi mrb diyebilirim akşam karar vericem

eeeeeeee kem küm canım cok kararsızım anlık karar vericem resmi eklediğimi hala görmemişler ne ablası ne o haftasonuna kadar bekliyim diyodum ama sabredemeyip bi mrb diyebilirim akşam karar vericem

Biri yaziyo, biri begeniyo, nazli hatunlar sizi. bocukle senin kafanizi tokusturmak lazim ama iste :)

evet böcüğüm tanışsana artık, hem belki arkadaşları vardır onları da bizden birilerine ayarlardın, kendini düşünmüorsan bizi düşün biraaaaazzz

ee tabi herkese faydalı olmak isterim... ama baştan söyleyeyim yanındaki arkadaşını çoktan rezerve ettim başka bir arkadaşım için... aman yanlış anlaşılmasın kendim için değil

yaa süper fikir... ayy bunları hanginiz uygulamaya koyar benim yerinde olsanız çok merak ediyorum... ama bu gidişle feci gaza gelip yapıcam ben bişiler de sizi şoka uğratıcam ondan korkuyorum... yalnız "sana mı güldüm be" derken bu "be" yi özellikle vurgulamalıyım demi...

hahaaaahaaaa süper fikir yaaa çok güldüm, miskacım harikasın gerçekten
böcüğümmmm plan da hazııırrrr, artık uygulama beklioruuuzzz

ayy miska çok yaşa e mi,çok güldüm,süpersin!!! kıss böcük,ekşınnnnnnnnn:82::84:

ooo benim kafamda ne planlar dönüyor da sizle paylaşmıyorum ; korkuyorum bacım ya tamam git yap diyeceksiniz diye... :26:

aynı tatil planı bende de var ; "bücürüğü ayarlaıp tatile çıkmak" tam anlamıyla bu...

yaa evet seilla hanım ; öyle kararsız kalınıyor işte iş ciddiye binince... sen yap bir atraksiyon söz ben de yapıcam

hehehe isyan bayragini cektirdim sana konusa konusa
e ben sana diyorum, ben senin cesaretine hayranim diye. bak mesela rapunzele diyo muyum bunu, hayir :)) seillaya diyo muyum, hayir. kendime diyo muyum, hayir :) eee, aramizda bi sen yapabilirsin de ondan sana diyoruz yavru kuss :)

not: kizlar kusura bakmayin, arada sizi de harcadim ama idare ediverin

merhaba ben geldim.
bugun kızlar dayanamadım ben mesaj attım hala teli açık değil.
ve umarım görünce salak bu kız demez.Allahım ıyıcene saçmalamaya başladım.
Bu arada hanı sessızce gıtmıştı demıştım eskı erkek arkadaşım için ya Pazartesı onu faceden sıldım sımdıye kadar hiç cesaret edemıyordum.
oda sılınmış ben sılmedım nasıl sılındı bılmıyorum benden bılme dıye aradı dedım ben yaptım.Yanı geldım ayağına mesaj attım aradım açmadın bu kadar zaman ne yapmamı beklıyordun sok oldu.Kaldı.Zaten bende faceımı donduruyorum uğraşcak vaktım yok dedı bende dondurup dondurmaman umrumda bıle değil madem vaktın yok ılgılenmede dedım.Ama ayrıldıktan sonra ılk kez bu kadar güçlüydüm.Demekki gerçekten istiyorum yeni çocuğu.
Ayrıca yenı cocuga baştada dedıgım gıbı mesaj attım dedimki bbcde verılen habere göre x iranda kırbaçlandımı acaba:) az sonra dıye mesajı gönderdim teli açınca görecek.bakalım.

ironi yapmıştım ben ama yaaa :26:
yaa siz demediniz mi az biraz bekle diye allah allah ya ; beklicem ben... bir kere merkür geri harekette o yüzden ani kararlar almak yok... okuduğum bir yorumda da diyor ki;
" Çark dönüyor ve hayatınıza önemli ve somut yenilikleri katıyor yıldızlar.. Adeta yaşam tarzınızı değiştiren ve belki de istediğiniz tarz bir yaşantıya sevk eden gelişmelere doğru ilerliyorsunuz. Ancak yeniden uyarmak isterim; bu sefer “sabrı” öğrenmelisiniz. Koçlar hızlı başlayıp çabuk sıkılır vazgeçerler. Vazgeçmek size bedel ödetir. Ya başlamayın ya da başlayınca aldığınız kararların getirdiği yenilikleri inisiyatifle hayatınıza katmaya devam edin. " ben gezegenlere göre hareket ediyorum yavrular

öff ölece bakıyorum cesaret edip bi mrb yazamıyorum neden cünkü hiç bir atrak yok ablada girmemiş resmi görünce bi yorum yapıcakmı diye cok merak ediyorum çünkü:84:

miskaa güzel evlerine neler yapmışlar kız, meraklandım ben de inşaat halindeyim de hâla::))
Konuya farklı bi bakış açısıyla yaklaşmış bulunuyorum meraktan.
Ee çift olarak nasılsınız misafirken, bunu da merak ettim gözümde canlandırmaya çalıştım da biraz:)
Milletin kocasına öküz deyip duruyosun seninki sanırım pek bi beyefendi.
şş bi şey daha merak ettim şu anda, sen kadına saldırıya geçince seninki naptı kız?
Hmm başka sorum yok:)))

böcükçüm harekete geçmezsen tatile nasıl gidiceksiniz?
Az bi zaman kaldı çünkü.

seilla, eskiden olucaktı bi erkekle ilgilenen bi kız.
Vay adamın hemen bi şeyler yapması lazımdı bunlar nazlı bacım.
En azından ablasıyla konuşmuş olmaları lazım sen ikisini de ekleyince.
Bence bekle az daha, sonra erken davrandığın için geç başlayabilirsin. :44:

strawım benim kaderdaşım:))))
Sana diycek sözüm kalmadı, sabır sabır demekten başka.

eylül. yalnızken de kötü olmaz yaa film izler insan ne bileyim kafasına göre yatar kalkar.
Ne istediğini, nasıl istediğini net olarak anlar filan ne bileyim...
Bir ay sonra da kötü olma, yerinde olmak için can atanları düşün:)

ben istemiyorum artık..film falan izleyemiyorum artık o kadar koyuyor ki,üzüntüden beynim şartelleri kapamak istiyor,uyuyorum..bak evde iyiyim şu an maşallah,hatta dün 3 film izledim desem:90: ama oraya dönmek istemiyorum,dönersem de yalnız kalmak istemiyorum..artık kalbimin sahibini bulmak,gıcık ev ark gibi ben de saatlerce konuşmak,öğrencilerim görmeden aşkitomla nasıl buluşurumun heyecanını yaşamk istiyorum..bizim öğrenciler çok meraklı ve dedikodusever,hemen okula yayın yapılıyor,vıdı vıdı vıdı vıdı:90: ahhh ahh..ah ülen ahhhhhşöyle saçımdan sürüse,sen benimsin Nalan deseben bile kendime gülüy:2rum,izin verdim gülebilirsiniz alınmiyciiiiiimm

Haa sevgiyi unutmuşum.
Selam sevgi nasılsın?

ay kuşum biz vazgeçtik ona yazmıyoz artık,cevap vermiyo bizeeeece eee yapıp kaçıyo,çok gizemli hatun,forumca merak içindeyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…