Makyaj Ürünleri Beğendiniz Makyaj Resimleri....

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Brittany Murphy canım.ameliyat sonrası nede cırkın olmus...Angelinayi taklıt edenler kervanına katılmasaymıs daha ıyı gorunebılırmıs hihoyyyt

ciddimisin yaa hiç benzemiyo anamm ne çirkin olmuş ve eskiden de göz altları çirkinmiş zaten kaydirigubbakcemile3[/QUOTE]

sorma benımde goz altlarım boyle

ya bu megan fox çokkk güzel kadın yadelikafaduldendelikafadulden burnunu falan yaptırmış dudaklarada takviye yapmış ama yakışmış, gerçi eski hali de mükemmel yakaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

daliah bu renk parlatıcıyı seviyorum diyosun ya tamda bu renk bi parlatıcı var cecile in maxi lips 3 numara kemik rengi olanı üçüncü falan alışım ve yapış yapış değil. bi denemeni tavsiye ederim

ya bu megan fox çokkk güzel kadın yadelikafaduldendelikafadulden burnunu falan yaptırmış dudaklarada takviye yapmış ama yakışmış, gerçi eski hali de mükemmel yakaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
eski hali cok iyi degil yaw.ama simdiki hali cok guzel.ama bence ortalara cıkıp ben yeni angelina yım demeycekti.Simdi varolan guzelligi de angelina ozentisi olarak beynine kazınıyor insanin..

daliah bu renk parlatıcıyı seviyorum diyosun ya tamda bu renk bi parlatıcı var cecile in maxi lips 3 numara kemik rengi olanı üçüncü falan alışım ve yapış yapış değil. bi denemeni tavsiye ederim

tamam tatlım hemen bakayım.eger yakısırsa super birsey olur.tesekkurler,hihoyyyt

arkadaşlarım noolur bu makyajı yapmayı becerebilen varsa anlatsın yapılışını senağlama

canım bunda koyu renk far ve kalem çok kullanılmış. yani bu anlatmakla olurmu ki. bi ucu kaçarsa çok kötü olur:1no2::1no2::1no2:baya bir dikkatli yapmak lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…