Makyaj Ürünleri Beğendiniz Makyaj Resimleri....

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
156si5.jpg
rujun rengine bayıldımmmmmmmm

burdada soylemeden edemeyecegim kupesi sahaneee!!!!!!
079gk9.jpg

daliah koyduğun resimler çok hoş ama bilerek mi kocaman boyutlarda yüklüyosun yoksa bulduğun hali mi böyle.büyük boyutlarda bende seviyorum daha iyi görebiliyosun ama bakarken çok büyük olduğu için dikkatim dağılıyor .-tatlicadiarzu- çıkan bıyıklar bile belli oluyordelikafadulden

daliah koyduğun resimler çok hoş ama bilerek mi kocaman boyutlarda yüklüyosun yoksa bulduğun hali mi böyle.büyük boyutlarda bende seviyorum daha iyi görebiliyosun ama bakarken çok büyük olduğu için dikkatim dağılıyor .-tatlicadiarzu- çıkan bıyıklar bile belli oluyordelikafadulden

Valla bilerek o sekilde ayarlıyorum canım 19 inch monitor icin ayarlıyorum :))) 15 inche gore ayarlasam iyi olacak demekki :))))) uyardıgın sagol tatlım :) bıyıklar konusunda haklısın hd koydugum ıcın her ayrıntı cıkıyorr:))))))))))) cıksın kirli camasırlarr heheh :)

15 yaşındaki genç kız gibi olmasını bekleyemeyiz herhalde kermit:nazar:, Yaşıtız len Anjelinaylan. hangimiz daha yaşlı duruyoz-tatlicadiarzu-

dalga mı geçiyon kuzu yanyana gelseniz şu haliyle bile angelina senin torunun gibi durur :nazar: -tatlicadiarzu-

* angelinaya 1000 basarsin yievrumsengözlerimebaksanab

dalga mı geçiyon kuzu yanyana gelseniz şu haliyle bile angelina senin torunun gibi durur :nazar: -tatlicadiarzu-

* angelinaya 1000 basarsin yievrumsengözlerimebaksanab

Ağzını kırdığım :mymeka:

Ancelina, mümkünse dudaklarını aldırsın, naadar çirkin yav:nazar:, fekat gözler süper:nazar:

sıfırdan photoshop olacak degil ya..makyajı yapılmıs rotuslarla guzellestirilmistir şakkıdı

bak basit bi kaç ornekle photoplu makyajla photoshopsuz makyaj arasındaki farkı göstereyim sana sen karar ver neyin ne olduguna gamyoncuiremsu

resim 1 : makyaj full - photoshop yok
1.20070827074426.jpg

resim 2 : photoshop var
2.20070827074435.jpg

photoshopsuz

3.20070827074448.jpg

photoshoplu
4.20070827074458.jpg

photoshopsuz
7.20070827074524.jpg

photoshoplu

8.20070827074532.jpg

bak basit bi kaç ornekle photoplu makyajla photoshopsuz makyaj arasındaki farkı göstereyim sana sen karar ver neyin ne olduguna gamyoncuiremsu

resim 1 : makyaj full - photoshop yok
1.20070827074426.jpg

resim 2 : photoshop var
2.20070827074435.jpg

photoshopsuz

3.20070827074448.jpg

photoshoplu
4.20070827074458.jpg

photoshopsuz
7.20070827074524.jpg

photoshoplu

8.20070827074532.jpg

Evet resimler dedigim şeyi teyit ediyor sadece...hepsinde makyaj ardından photoshopla rotus var.sıfırdan photoshopla makyaj yapılmıs degil şakkıdı

ya bu eva makyajsız falan sepetçi çocuklar gibi çirkin bi karalık var yüzünde , makyajlıda burnu falan ofsayt ama çok çekici ya , ne hikmettir bilmem:kızgın:

angelina nın ben ellerini ve ayaklarını hiçç beğenmiyorum. bide zayıfladı hepten çubuk kraker gibi oldu.balık etli daha güzeldi. ama kadının yüzünün kemik yapısı çok güzel ya.bi alım zerafet var kadında sositososito

ya bu eva makyajsız falan sepetçi çocuklar gibi çirkin bi karalık var yüzünde , makyajlıda burnu falan ofsayt ama çok çekici ya , ne hikmettir bilmem:kızgın:

angelina nın ben ellerini ve ayaklarını hiçç beğenmiyorum. bide zayıfladı hepten çubuk kraker gibi oldu.balık etli daha güzeldi. ama kadının yüzünün kemik yapısı çok güzel ya.bi alım zerafet var kadında sositososito
aynen katılıorum eva nın cazıbesi var.angelinada bir 5 sene once coluk cocuga karısmadan once daha guzeldi :)

ya şu son resimdeki nicola richie mi ne?? göz altları neymiş ne olmuş öle bide kaşlarının dipler ne kötü:1no2::1no2: zaten sevmem :roflol:

ya şu son resimdeki nicola richie mi ne?? göz altları neymiş ne olmuş öle bide kaşlarının dipler ne kötü:1no2::1no2: zaten sevmem :roflol:

BrittanyMurphyWENN_900x690.jpg

Brittany Murphy canım.ameliyat sonrası nede cırkın olmus...Angelinayi taklıt edenler kervanına katılmasaymıs daha ıyı gorunebılırmıs hihoyyyt

Brittany Murphy canım.ameliyat sonrası nede cırkın olmus...Angelinayi taklıt edenler kervanına katılmasaymıs daha ıyı gorunebılırmıs hihoyyyt[/QUOTE]

ciddimisin yaa hiç benzemiyo anamm ne çirkin olmuş ve eskiden de göz altları çirkinmiş zaten kaydirigubbakcemile3

X