Makyaj Ürünleri Beğendiniz Makyaj Resimleri....

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bu scarlettin dudağındaki rujun rengi nedir tahmini olarak?

hatta tahmini olarak bu renge yakın bi ruj markası söylerseniz çok memnun olucam..

hatta tahmini olarak bu renge yakın bi ruj markası söylerseniz çok memnun olucam..

evet çok güzel bi renk canım eger bunun daha parlak simli olanını düşünürsen maybelline 120 numarayı tavsiye ederim :içelim:

bendende bir kaç örnek:

bak bu makyaj daha yakışmış

bu gece makyajı:

parlatıcıya bayıldım tam aradığım renk varmı bildiğiniz veya kullanığınız marka. Biriniz bu makyajı anlatabilirmi arkadaşlar?

tam karar bir makyaj bence. Dudaklar yoğun gözler sade

bu makyaj tam bana göre doğal..:asigim:

inşallah beğenmişsinizdir arkadaşlar

avon iced coffee ben yeni aldım bu renge çok benziyo

avon iced coffee ben yeni aldım bu renge çok benziyo delikafadulden

canım baktım googledan ama bir sürü lipgloss çıkarıyor hangisi olduğunu anlayamadım :1no2:

biraz tecrübesizim bu konularda:bbo:

lipgloss degil tatlım bildigin ruj ama sedefli parıltılar var çok hoş duruyo dudakta egerki beyaz yada kumral tenli isen çok yakışır bu rujun simli olanını düşün..bence git kozmetikçiye canlı canlı denekaydirigubbakcemile2

sağol canım evt beyaz tenliyim mutlaka denicem bi yerlerde :)

cnm bende wanted filmindekı makyajını cok bulmustum makyajlı ya da makjazsız her haliyle cok guzel =)yalnız wanted filmindekı sac rengine bayılmıstım =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…