Makyaj Ürünleri Beğendiniz Makyaj Resimleri....

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ayyyyyyyyyy gece rüyama girecekkkk..............

yaptığı estetiklerle yaratığa dönüşen biri yüzündeki orantılar değişmiş gözler çukura kaçmış yanaklara ve dudaklara yapılan dolgular iğrenç ötesi olmuş dunde safiye soyman kanalın birindeydi aynı bülent ersoy a benzemiş yaptığı estetik ve makyajla tek kelimeyle iğrençti...

aslında son estetikler bozmus onları..ilk halleri cogu kadından guzel..

psasesuse gelin makyaji çok önemli öyle gelinler görüyorumki yeteneksiz ellerden ağır renklerin kullandığı genç kızı yaşlı gösterecek türden makyajlar sen evlenmeden evvel kimin makyajını beğeniyorsan o kişide makyaj denemeleri yaptıracaksın hangi renkler yakışıyor dudaklarınımı yoksa gözlerinimi ön plana çıkartacaksın öncelikle bunları belirlemen gerekir...

bu makyaj bana göre ağır bir makyaj simli ve çok mavi genç bir kıza hemde gelin oluyorsa yakışacak türden bir makyaj değil anjelina jolinin resimlerini koymuşsunuz harika eyeliner çekilmiş rimellenmiş dudakları çok dolgun olduğu içinde abartmadan hafif parlatıcı veya sedefsiz ten renginde rujlar kullanmış...

evet naturel makyaj herzaman tercihimdir.taze gosteriyor.

bencede canım hem yüzü hemde makyajı süper bayılıyorum bu kadına:içelim:
senide angelinaya benzetiyorum dudaklarınız gözleriniz falan çok benziyor:1hug:

bencede canım hem yüzü hemde makyajı süper bayılıyorum bu kadına:içelim:
senide angelinaya benzetiyorum dudaklarınız gözleriniz falan çok benziyor:1hug:

cok tesekkur ederim cok mutlu oldum kadın afet olunca..omuzlarım kabardı ne yalan soyleyeyim hihoyyythihoyyythihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…