Makyaj Ürünleri Beğendiniz Makyaj Resimleri....

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
9809c98ceeb4e1b64ba6dfacca4bb3c2.jpg

selam arkadaşlar! 31 aralıkta evleniyorum ve makyaj konusunda hala karar veremedim. yadımcı olabilirseniz sevinirim. özellikle göz makyajı. buğday tenli olduğumdan renklerle sorunum yok hemen hemen hepsini taşıyabiliyorum. şimdiden teşekkür ederim:))))

selam arkadaşlar! 31 aralıkta evleniyorum ve makyaj konusunda hala karar veremedim. yadımcı olabilirseniz sevinirim. özellikle göz makyajı. buğday tenli olduğumdan renklerle sorunum yok hemen hemen hepsini taşıyabiliyorum. şimdiden teşekkür ederim:))))

bence ya pembe yada bakır tonlarında bi makyaj yaptır buğday teninde çok hoş durur ben kendi düğünümde pembe ve bakırı birarada kullandım herkes bayıldı :) sanada tavsiye ederm
şimdiden mutluluklar cnm

bence ya pembe yada bakır tonlarında bi makyaj yaptır buğday teninde çok hoş durur ben kendi düğünümde pembe ve bakırı birarada kullandım herkes bayıldı :) sanada tavsiye ederm
şimdiden mutluluklar cnm

pembe ve bakır ilginç geldi hemen yarın provasını yapacağım:))) teşekkür ederim iyi dileklerin için:))))

bu kız bana cok itici geliyorrr :sm_confused:
begendigimiz ünlüleri mi yoksa begendigimiz makyaj resimlerinimi koyuyoruz sengözlerimebaksanab

benim icin ikisi de aynı kefede..unluyu begeniyorum cunku guzel..daha guzelse bunun sebebi makyajı..eh oyleyse makyajı da guzel..makyaj guzelse onunda resmi burda :smiley-cool:

tıpkı angelina ve onun mukemmel yuzune uygulanan mukemmel naturel makyaj gibi..

angelina_jolie_9.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
X