Makyaj Ürünleri Beğendiniz Makyaj Resimleri....

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

cok naturel cok sahane makyaj yapıyor bu kadın..porselen bebek gibi oluyor makyajıyla..gozlerinin guzelligine ise denecek laf yok.iki gozu farklı renk olan gordum ama tek gozde iki renk olması nadide bir guzellik..

Son düzenleyen: Moderatör:
cok naturel cok sahane makyaj yapıyor bu kadın..porselen bebek gibi oluyor makyajıyla..gozlerinin guzelligine ise denecek laf yok.iki gozu farklı renk olan gordum ama tek gozde iki renk olması nadide bir guzellik..[/QUOTE]

vay bu kadını çok değişikmiş gözleri süper aslında yarısı mavi yarısı ela değişik..

cok naturel cok sahane makyaj yapıyor bu kadın..porselen bebek gibi oluyor makyajıyla..gozlerinin guzelligine ise denecek laf yok.iki gozu farklı renk olan gordum ama tek gozde iki renk olması nadide bir guzellik..

vay bu kadını çok değişikmiş gözleri süper aslında yarısı mavi yarısı ela değişik..[/QUOTE]

evet dimi tatlım.

ya mavi gözlülere siyah makyaj gerçekten çok yakışıo ayrıca hastayım bu kadına yha çok güzel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…