Bedava denilecek gibi fiyatlar

gulce1985

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2009
117
5
Kızlar monella isimli bir markanın kalem farının tesadüfen almıstım. çok memnun kaldım. Bir arastırayım dedim. Karsıma iki site cıktı. .milenyum.kozmetik. Birde rubyrosekozmetik özellikle ikinci sitede nerdeyse bedava denilecek fiyatlar var. max factor loreal vichy. ürünler orjinal gibi duruyor ama nasıl bu fiyata olur diye şaşırmadanda edemiyorum. bana bir akıl verin. almalımıyım? sizde bir bakın

bakan oldumu? ne cevap geldi. sanırım biz birkaç arkadas alacagız birşeyler. monella hala aklımda. irtibata geçenler paylaşırlarsa sevniriz

bugün verdik siparişi iş yerinde kızlarla burbery amor amor felan 13,5 tl idi. şimdilik birer tane aldık. ben far setide istedi haftaya gelecek. memnuniyet veya mennuniyetsizliğimi yazarım

evet bende gördüm far paletleri falan çok ucuz nasıl acaba merak ettim eline ulaşınca bizimlede paylaş olurmu

bende baktım şimdi

parfümler çok ucuz, imkansız bu fiyata orjinal olmaları

alanlar bizi de bi bilgilendirsinler lütfn

cuma yada pazartesi elimizde olacaklar. parfümler belki orjinal değil ama ruj kalem ve parfümlerden umarım memnun kalırız

canım bnde bayramdan önce panayır kurulmuştu,monellayı ilk defa orda görmüştüm,dediğin gibi birsürü markalı ürünlerde vardı,ısrarla sordum orjinalmi diye kesinlikle evet dediler,inceledim orjinal gibi geldi bana,bende bir tane lancome ıyelıner aldım,çok beğendim,şimdi keşke o farlardan da alsaydım diye kafama vuruyorum,

monellanın far ve kalemlerini kesinlikle tavsiye ederim. ürünler bir gelsin eğer ben mennun kalırsam işi ticarete dökeceğim :)) adam da öyle dediydi zaten. bir alan daha sonra bu işin ticaretini yapıyo diye :)

orjinal olmaları ve uygun fiyatlı olmaları imkansız...sonuçta sağlık söz konusu siz bilirsiniz ama
kanmayın derim...

merhaba kızlar;sitelere baktım ve üşenmeyip flormara mail attım;hemen döndüler sagolsunlar;ürünleri o sitede satılmıyormuş..yani orjinal degil orda satılanlar..en azından flomar için haberiniz olsun..

Kızlar şimdi ben de baktım o siteye. Aşırı ucuz ya. O kalitedeki ürünlerin maliyeti bile değildir bu fiyatlar.
Nasıl güvenip de aliceğizzz... Gülçe canım geldi mi ürünler. Memnun musun. Nasıllar. Yazar mısın. Bekliyorum mutlaka.

Şöyle birşey de olabilir. Bu makyaj ürünlerininde eski e yeni modelleri de oluyor ya. Eskileri ucuza veriyor olabilirler elimizde kalmasın diye. Tam incelemedim ama bi bakacağım.

ürünler geldi vakit azlıgından cok kısa yazıyorum sonra geniş detay veririm. yüz temizleme jeli güneş lremini at çöpe. ama ruj kalem far ve parfüm harika

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…