bebişlerinizi nasıl giydiriyosunuz havalar soguyo

cnnsysl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
282
3
41
kızlar havalar soguyor bebişlerinizi nasıl giydiriyosunuz kışlık kıyafetler neler aldınız

ben kızıma 1 kısa kollu 1 de uzunkollu alttan çıtçıtlı badi veya tulum giydiriyorum üstünede penye yelek giydiriyorum daha yün yelekleri giydirmiyorum ev dogalgazlı gayetde sıcak kızımı çok bunaltmak istemiorum arada bir bere takıyoruz uyurkende elleri soguksa eldiven takıyorum uyudugunda üstüne kadife battaniye örtüyorum

canım bende alttan çıtçıtılı badi üzerinede uzun kolu penye altına çoraplı penya pantolanlardan giydiriyorum.yelek falan kullanmıyorum.ama hiç elime boş almıyorum.penye kundak battaniyeleri oluyo ya hep onunla sararak tutuyorum.banyo yaptığı günler kafasını kapatıyorum

hee bide ben alttan kilotlu çorap ve ayaklı pijama giydiriorum kısa çorap giydiremiorum kızım tepinerek çorabı çıkarıo gündüzleri hep penye battaniyeye sarıyorum (bunlaarı yazmayı unutmuşum)

ben alttan çıtçıtlı yarım kollu bady üstüne tulum giydiriyorum üstüne havaya göre yelek altına normal çorap zaten tulum patikli 2 gündür ayrıca penye patik giydiriyorum ben izmirde olduum için hava daha sert değil

sıcaktan zarar qelmez(terlemedıqı muddetce) aman usumesınlerde qıydırın kızlar.yoksa kusuyorlar aksırıyorlar ıshal oluyor ne bılıyım dert cogalıyor .ellerı soguk olan bebek karnı usurmus ayakları soguksa vucudu usurmus oyle dıyorlar

bende uzun kollu çıt çıtlı bady ve üstüne tulum giydiriyorum eldivenlerini ben hala takıyorum üşüyo elleri bide tulumu giydirdikten sonra bide çorap giydiriyorum dikkat edin kızlar çorabı içten giydirdinizdede eger birazcıkta sıksa çorabın bagı bebeginiz huzursuzlanır ben o yüzden hep dışardan giydiriyorm gülmekten ölüyoruz ama küçük ağa gibi oluyo bende mutlaka hafif battaniyesinden bitanesiyle alıyorum emzirirkende kucaga aldımızdada

bende uzun kollu cıt cıtlı badi alttanda kilotlu corap uzerınede tulumu giydiriyorum uyudugundada ince battaniye örtuyorum ben usudugumde onuda üsüyor sanıyorm sıcakladıgımdada kızımı fazla giydirmiyorum:))

X