bebişlerin gelişimleri ne durumda??????

Allah razı olsun cnm..Haftasına göre gayet iyi evet..Gebelik-org sitesine hatta birkaç yere daha gebeliğimin başından beri giriyorum güzel bir site evet..

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

selam kızlar....
bugün kontrollerim vardı....
oğluşumu gördük maşallah benim kuzucuğuma.....
1.5 hafta önden gidiyomuş....yani 25+5 çıktı ultrasonda...
kilosuda 24+3 üz ve 900 gr maşallah.....
drumuz öle dedi kilolu bi bebek dedi.....

Maşallah maşallah Elifcim Mayıs ayı tosuncukların ayı olacak.. :hooray:

Bu arada benimde enlemesine genişlemem durdu artık göbüşüm öne doğru büyüyor..

bende dün kızlar kontrole 24+3 günlüğüz kilomuz 750 çıktı sınırlar içindeymiş iyi önemli olanda o bence,sağlıklı olsunda

bende dün kızlar kontrole 24+3 günlüğüz kilomuz 750 çıktı sınırlar içindeymiş iyi önemli olanda o bence,sağlıklı olsunda

yasecim sonuçlarına sevindim canım...
maşallah bizim kızımıza.....
bende magnette ıtır hanıma gidiyorum...
tabi gataya gitmekteyim....
magnette eşimde gelebiliyo yanıma.....

renkli ultrason sordum ama yokmuş orada....
herhalde özel hastaneye gideceğiz bunun için....CADIARZU
8. ayımda 4 boyutluya girmek istiyorum herşeyini tastamam görelim...
kime benzediğini bile görüyorlar öleşakkıdı

benim kız 22 haftalıkken 470 gramdı bende 6 kilo aldım ekmek yememye gayret ediyorum bol sebze ve meyve sağlıklı kilolar almak için

deniz çok iyi kilon ya ben bi ara 4 kilo almıştım o yüzden bu kadara fazla oldu

slm bu siteyi yeni gördüm çok hoşuma gitti bende mayıs annesi olcam ama kişlisel mesajlaşma bölümünü açamadım nerden açabilirim

4 boyutlu ultrasonda bir oğlum olucanın müjdesini vermiştim kızlar :) kilosunuda yenileyim istedim.780 gr oğlum boyuda yaklaşık 32 cm :))) ALLAH hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin

Yasemincim bebişin sürpriz yaptı hıı kız beklerken oğlan hayırlısı olsun canım sağlıkla kucağına almak nasip olsun...

Bende cumartesi kontrole gittim şeker yüklemesi için çok şükür herşey yolunda problem çıkmadı oğluşum 814gr. olmuş doktor herşey çok güzel gidiyor dedi doktorumlada muayene esnasında sohbetde ediyoruz buda beni rahatlatıyor ayy kızlar zaman daraldıkça sabızsızlanmaya başlıyorum hayırlısıyla doğumlarımızı yapsakda bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alsak...

Sevgiler...sağlıcakla kalın...

evet eylülcüm sağlıklı olsunda varsın 2 oğlum olsun 4 boyutlu ultrasonda oğlumu görünce onu kucağımda görmeyi çok istedim yawrum benim. senin adına çok sevindim eylülcüm maşşallah tombiş bi oğlun olcak isim düşünmüşmüydün?banada yardım edin kızlar isim konusunda anlamı güzel olsun ama

Maşallah kardelenciğim ,sağlıkla ve zamanında gelsinler inşallah cnm.. :)

Eylülcüğüm maşallah canım..hep iyi gider inşallah ..

Bende yarın detaylı utr.giriyorum kızlar...bakalım artık..inşallah iyidir meleğim.. buarada benim kilo alışım yavaşladı,birden artmıştı şimdi ağır gidiyor...sizlerin nasıl?

4 boyutlu ultrasonda bir oğlum olucanın müjdesini vermiştim kızlar :) kilosunuda yenileyim istedim.780 gr oğlum boyuda yaklaşık 32 cm :))) ALLAH hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin

Yaseminciğim,oğluşuna maşallah cnm Mayıs ayı bebişlerimiz iyi gidiyor vallahii..:)Böyle devam ederler inşallah..

Canım isim problemi bendede var,hala bir ismi yok...soranlara x ismi diyorum..eşimde fırsat işte! kucağıma aldığımda vereceğim diye tutturuyor buaralar, benim hiç süpriz isim duymaya niyetim yok vallahii..o yüzden biran önce bulsam iyi olacak:)

Merhaba arkadaşlar.

Benim oğluşumun ismi büyük ihtimalle Yunus Emre olacak.. Babası sadece Emre koyalım iki isim sıkıntı olur diyor ama ben iki ismide kullansın istiyorum.

Bende bu hafta sonu yada gelecek hafta sonu kontrole gidip şeker testi ile yeniden kan uyuşmazlığı testi yaptırcam inşallah..Bu arada kilom yine aynı süratle artmaya devam ediyor yerimseniben ama artık dert etmiyorum..Bu arada bebeğin hareketlerini göbüşümün her yerinde hissetmeye başladım..Ve artık uyku düzenim bozulmaya başladı..Dün gece sürekli döndüm durdum göbeğimden dolayı hiç rahat edemedim ne tarafıma dönsem ağrım oldu en sonunda başımın altına iki yastık koyunca biraz dalmışım..

Ayrıca normal doğum düşünüyorum ama ne yalan söyliyeyim bazen düşündüğümde korkmadan edemiyorum. İnşallah hepimiz çok kolay ve sorunsuz bir şekilde doğurur bir an önce toparlarız kendimizi..

günaydın kızlar benimde dün akşam başlayana baş ağrım tüm gece boyunca devam etti sabaha doğru geçmişti kafam sepet gibi şimdi dekafamçokkarıştı.bide bazı akşamlar kendimi kötü ve ağır hissediyorum ne oturabiliyorum ne yatabiliyorum bilmiyorum neden ooluyo? isim konusunda furkan var aklıma gelen başkada pek yok ama aklınıza gelirse söyleyin kızlar:1hug:

ebrucum iyi haberlerle dön inş yunus emre ismi çok güzel bence
ben aras ismini seviyorum kızlar gerçi oğluşumun ismi arda olcak ama arda aras hoş durmuyo diye bırakmıyom arası bizde ikinci isim arıyoz hala

buarada 26+1 de kilomuz 944 gramdı dr normal dedi
26 şubatta takrar gidiyoz dr amcamıza

benimde oluyo yasemincim dr normal olur dedi geçmiş olsun

merhaba kızlar çarşamba günü hastanedeydim 26+5 bebiş tam 1000 gr olmuş
ultrasonda da ağzını açıp kapatıyodu kuzum

Yasemincim hala çalışıyorsan belki iş yorgunluğundan kaynaklanıyor olabilir..Birde artık doğuma yakın anne vücudunu bebeğin gece bakımına da hazırlamaya başlarmış ve gece uyanmalarının asıl sebebi oymuş..(Allah ne kadar büyük bir kez daha anlıyor insan)

Bu arada baş ağrısının sebebi stress, üzüntü, yorgunluk yada grip başlangıcı olabilir..Devam ederse doktora danışmanda fayda var..Bazı hamileliklerde başağrısı da oluyor diye duydum bir arkadaşım hamileliğinin başından beri başağrısı çekti..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…