Bebişlerin Cinsiyetini Ögrenenler Yokmu?

kızlar ben daha 12haftalık hamileyim,doktora hiç sormadım,o da bi şey söylemedi,2hafta sonrayani bu ay sonu kontrolüm var,14haftalık olacak,inşallah o zaman söyler...benim eşim de erkek istiyo hep oğluşum diye seviyo sinir ediyo beni...ben de kızım olmasını çok istiyorum...Allah hepimizin gönlüne göre verir inşallah

Esimin ailesi kiz istiyorlar ama ben erkek olsun istiyorum.kaynana olmak istiyorum ya :dilcikar: :roflol::roflol:
bakalim 2 hafta sonra yaramazlik yapmayip gosterecekmi kendini

Ben öğrendim Kismetse Bi Kizimiz Olucakmiş Ve 14.haftamda öğrendim şuan 15.haftam Bitti.darisi Başina

Çok tebrik ederim canım. Temmuzun kesinleşen ilk kız bebeği. Kendini listeye ekle hemen a.s.

Aaaaa ilk kızımız hayırlı uğurlu olsun.... Yeşimnur çok taliplisi çıkabilir kızının ona göre :))))

yeşimnur bebişin hayırlı olsun...ilk kızımız...bu kadar erkegin içinde çok gözde olacak bebişin..

bende 14 haftalıkken gitiim doktora erkek dedi ama kesin deil dedi bakalımm haftaya 3lü test için gidicem kesinleşlsin yazarım size tekrar

ben öğrendim 14.haftamda hemde kızımız olacak :) ALLAH hepimize hayırlısını versin.

tebrik ederim yeşimnur .. darısı başımıza :) hayırlı ve sağlıklı olsunlar da.. napalım kız ya da erkek ..

inşallah yarın kontrolde minik yaramazım cinsiyetini gösterir...

bıdısım son gunlerde burdaki cinsiyet haberlerini okuduktan sonra daha bir merak etmeye başladım...insan çok heyecanlanıyor...

Sana uygun bir gün ortak biryerde buluşalım. Ama bugün olmasın. Yarın C.tesi olabilir mesela yada hafta içi birgün.

X