Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi Bebişlerimizin Kiloları Ve Boyları Ne Durumda?

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri

bluereason

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2006
41
1
arkadaşlar ağustos anneleri olarak bebişlerimizin ortalama kilolarına ve boylarına bakalım mı?

3 kılo dogdu ve suanda 5kılo 400 gram
boyuna gelınce 47 cm dogdu suanda 61 cm
masallah deyınde nazar degmesın teyzelerı....

bugun itibarıyle 6.150kg,boyumuzda 61cm.4.5kg dogmustuk boyumuzda 52cmydi.

3,850 Gr 53 Cm doğmuştuk
6,970 Gr 63 Cm olmuşuz.
Benim bebişim dahil hepinizinkilere maşallahhh , Allah nazarlardan korusun onları

benim oğluşum 27 ağustosunda doğmuştu daha yeni 2 aylık oldu doğdunda 3400kg,boyu 50 cmdi.şimdi kilosu 6300gr boyu 58cm maşallah..

maşallah maşallah hepinizinkine sağlıklı olsunlarda nasılsa hem kilo alırlar hem uzarlar...

biz 3510 51 cm doğdukkkk ve 2. ayımızda yani 2 hafta önce 5500 gr boyumuzu ölçemediler çünkü saolsun rahat durmuyor ama 3. ayımızda ölçülücezzz ama 56-58 arası bişey dedei ama tam bişey yok..maşallah barek allah tontişime.her ay 1 kilo alıyoruz anne sütü çok önemli ama ben su da veriyorummm

3.ayında oğlum 7200gr,boy 66cm... sızlerın nası gelısımlerı arkadaslar????

biz dün ölçüldük kilomuz biraz fazla boyumuz 63cm , anne sütüne devam dimi sizlerde ? hepimizinkilere Allah sağlık versin

biz dün ölçüldük kilomuz biraz fazla boyumuz 63cm , anne sütüne devam dimi sizlerde ? hepimizinkilere Allah sağlık versin

anne sutune devam dedı bende.. bende bızım kılomuz fazla dıye uzuluyordum... bızden fazla degıldır heralde dımı.. bırde tulaycım bebıs oğlandı dimi?

evet canım oğlum maalesef sizdende fazla biz artık kilomuzun başında 7 göremiyoruz bu durum beni çok üzüyor ancak dr.umuz şimdilik müdahele etmeyelim anne sütünü istediği kadar alsın belki ileride bulamayabilir , ek besinlere geçince kısıtlama getiririz diyor

uyyyy masallah... nede tatlıdır sımdı.. bıde severım tombıklerı.....

Tombik , yumak yumak , kollarım kopuyo valla şimdiden ama inşallah obez olmaz büyüyünce :1no2:

erkeklerde kilo sevimli duruyor ama kızlarda durmuyor.ama şöyle bişiy varki sadece anne sütü obez yapmadığına göre emsinler alsınlar kiloları istedikleri kadar ilk 6 ay sadece anne sütü diyenlerdenimmmm..

olmaz cnm merak etme omaz senin bebeğinden kilolu bebişlerde biliyorum hiç merak etme.ben felaket tombikmişim katı gıdaya hiç geçmek istememeişim annem yalnız anne sütü varmiş neredeyse 1,5 yaşına kadar ama her dakka memedeymişim.koparması çok zor olmuş memeden yani.memeyi bırakınca da zayıflamışım biraz ama sonra toparlanmışım yine...

kızım uyurken bi duş alim bendeeeeee onlara bağımlı herşeyimiz tatliş onlar melek onlarrr

sağol canım ya valla kara kara düşünür oldum bu obezlik durumu içimi rahatlattın

merak etme emsin bebeişin ne zaman isterse içini rahat tut ama her ağladığındadad vermiyosun dimi cnmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…