Doğuma Hazırlık bebişlerimize neler almaya başladık?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
adszvn5.png
ve yatagımız

RAFIMIZDA KUZULARIMIZ ( 1 tanesi benimdi :)) )
kuzuuule7.jpg

CİBİNLİĞİMİZİ KAPATMAK İÇİN MAGNET KUZULARIMIZ
fotoraf0243xz0.jpg

fotoraf0244cq5.jpg

PUSETİMİZ ( Arkadaşımızın hediyesi )
fotoraf0235bq0.jpg

fotoraf0237ma7.jpg

fotoraf0238ry6.jpg

ayyyyyyyy bende ıstıyorum kuzucuklardan yaaa cok datlularmışş.. bende alıcam kuzuma bı kaç kuzu kıskandımm :)))

Allahım saglıkla dogsunlar yavrularımız........

kokoşşş tuanaa vallaa ay benım bu kadar uzerıme ortcek battanıyem yok ayol :)
mınıcık şeyın battanıyelerıne bak :) annesının prensesı olucak şımdıden besbellıı..
gule gule kullanın ınşallah helencım

çok tatlılar ya bende çekip koyayım bari..işim yok zaten sıkılıp duruyodum iş çıkarayım kendime:)

cemrecim bir ortak yanımız daha çıktıyerimseniben cemre 8 gün var ya senni nasılsın bi agırlaşma falan var mı?yada devamlı agrı merak ettimCADIARZU

arada agrılarım oluyor gülşahım ama abartı deıl.. bazende yuruyuste kasıklarıma baskı yaptıgını hıssedıyorum oglumun... senın kadar cok yuruyebılmek ısterdım..
evet 8 gunum var Allahım hayırlısını versin bana vee hepimize.. :1hug:

ben olsam o odadan hic cikmam..insanin ici kipir kipir olur sanki o besikte yatiyormus gibi masaallah herseyi hazir..güzelgünlerde kullan cok ciciler..

canim sanki orda mause gördüm yoksa pc o odada mi,bebek olunca ona zararli olur,eminim sende düsünmüssündür...

canim sanki orda mause gördüm yoksa pc o odada mi,bebek olunca ona zararli olur,eminim sende düsünmüssündür...

canım düşündüm zaten yatk odama koymak için bebişime beşik aldık.resimdede var evet bilgisayar çocuk odasında şimdilik çünkü ilk 1 sene yanımda durur ondan sonra odasına geçiririm diye almadım bilgisayarı o odadan.:uhm:

X