Bebişlere isim...

kızlar bende 9 haftalık hamileyim..aranızda hiç hayatta olmayan k.validesi yada

k.babasının ismini koymak isteyen yada eşinin böyle bir isteği olan varmı ??

ne düşünüyorsunuz bu konuda?

canım benim eşim öyle birşey istemedi ama istese çift isim olsun derdim biri senin istediğin biri benim.herşey eşit olsun yani :) hayırlısı olsun canım

benim eşimde arada babamın ismi diyor ama öyle illa o olacak demedi
zaten cinsiyeti de belli değil daha

kayınpederimin ismi de kötü değil çok isterse olsun derim belki ama yanına bir isimde ben koyarımjeyyar

benimkiler ikiz. cinsiyetleri belli değil daha ama farklı kombinasyonlar olabilir.

iki kız olursa bahar ve cemre
iki erkek olursa cihan ve eren
biri kız biri erkek olursa bahar ve cihan eren düşünüyoruz. bebişlerimiz sağlıklı sıhhatli olsunlarda isim işi kolay :)

kızlar benımkn doktor erkege benzıyo dedıama kesın degıl.erkekk olursa ARDA,kız olursa TUĞDEM koycam kısmetse
:1hug:

Ben de daha karar veremedim. Oğlumun iki ismi var. Ön ismi babasının ismi ile aynı. Eşimle kız olursa benim, erkek olursa onun ismi diye anlaşmıştık. Şimdi kız olursa benim ismimi koysak mı diye karar veremiyorum.

önce sağlıklı olsunda isim önemli değil benim için.. şu anda isim düşünecek psikolojim hiç yok.. aklım fikrim sağlığında ve ona verebileceğimiz gelecekte.. ismi ahmet te olur mehmette..önemli olan sağlıklı ve benim bebeğim olması.. öyle sıradaşı bir isim bulucam diye kendimi kasmaya hiç niyetim yok..

fatma nehir bendede ayni sorun var ama ben tabi kendimde istiyorum esim cünkü 3 yasindayken kaybetmis babasini oda istedi bende istedim herkesde sevindi kararimiza ben ben bir isim daha ekliyecem yanina belki dioym oda cok uzun olmazssa kismet olursa bide erkek olursa mustafa olcak

elif sevde bende koyacağim aynı şekilde eşimi kırmak istemiyorum.yanına da ben birşey ekleyeceğim... yengem de benim babamın adını koydu ama kendi eklediği ikinci ismi kullanıyor.çocukta tabi o isme alıştı..öyle durumlarda oluyor.hayırlısı inşallah

merhaba arkadaşlarrr
hepimiz öğreniyoruz cinsiyetlerini artık:sm_cool:
ben bir haftadır yatıyorum ya evde biraz da ondan sanırım
dikkatimi dağıtmaya çalışıyorum
isimlere baktım
5000 tane kız ismi buldum en az:roflol:
ama erkek ismi bulamadım
artık adı olsun benim bitanemin adıyla sevelim diyom ama bulamadım
isim paylaşalım mı arkadaşlar

bir de sizce doruk nasıl güzel mi:uhm:

baturalp ilk kez duydum ilgimi çekti listeme ekliyorum isimler gerçekten çok guzel a.s

benim oğluşumun adı batuhan teyzeleri 4 yaşında kendisi şimdi kızım olacak isim arıyorum BERRAK ismi nasıl sizce

bende babamın isminin yanına efe düşünüyorum ama genelde 2,isimler mi kullanılıodu yoksa birinci ismlermi ona göre koymalıyım şutarafagitti

baturalp dışında berke berk beğendiğim erkek isimleri, kızım olursada begüm koyucam zeynepten varzgeçtimyerimseniben

biz ahmet koyacağız ama yanına ne koyacağız belli değil
düşünüyoruz halaCADIARZU
ahmet alp
ahmet doruk
ahmet emir
seçenekler çoğalabilir... bunlar nasıl sizce:uhm:

mrb arkadaşlar.benım kızımada isim arıyorum ama tam net bişi bulamadım.düşündügüm isimler çisil,sude,çilen die düşünüyorum nasıl sizce arkadaşlar bu isimler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…