Bebişlere isim...

mrb arkadaşlar.benım kızımada isim arıyorum ama tam net bişi bulamadım.düşündügüm isimler çisil,sude,çilen die düşünüyorum nasıl sizce arkadaşlar bu isimler

benim oğluşum olucak teyzesi ama daha önce kız isimleride depolamıstım... CEYLİN,SEZİN,NEHİR,ESLEM,SİMAY,MİRAY,BEREN,DORA......bunları düşünebilirsin

mrb arkadaşlar.benım kızımada isim arıyorum ama tam net bişi bulamadım.düşündügüm isimler çisil,sude,çilen die düşünüyorum nasıl sizce arkadaşlar bu isimler

çilen bence hoş değil canım sen bilirsin tabi anlamını bilmiyorum ama söylenince çile çekmek akla geliyor
insan isimden etkilenirmiş

sude güzel ama

çisil ismi sevimli hoş geliyo kulağa

biz babasıyla sadece az duyulmuş ilginç enteresan bir isim olsun diye kasmayı düşünmüyoruz.
onu biliyorum sadece..
Manası güzel olsun yeter.
haa bir de tek isim olacak inş..

çilen bence hoş değil canım sen bilirsin tabi anlamını bilmiyorum ama söylenince çile çekmek akla geliyor
insan isimden etkilenirmiş

sude güzel ama

çisil ismi sevimli hoş geliyo kulağa

arkadaşlarımda pek hoşlanmadılar o isimden zaten heralde onu eledim canım ya saol tesekkur

arkadaşlar merhaba
benim oğlum olacak bilmeden önce kız isimleri bulmuştum kızı olacak arkadaşlar ben çok beğenmiştim.
Sidelya :cennette açan çiçek -- Elisa :cennet kapısında bekleyen melek (surede geçiyor ayrıca) --Sesil : meryem ananın yanında bulunan bayanlardan biri.

sesil, cecilya gibi... Elisa da sık kullanılan bir rus ismi zaten
bence isimler biraz yabancı isimler gibi...

bende kızlarıma Bahar ve Cemre isimlerini düşünüyorum :))))

kızlar ben henüz 4 hafta 4 günlük hamişim. ama beni bile isim telaşı sarmaya başladı. Ardanın ismini babası koymuştu. gerçi benim sunduklarım araasından seçti hakkını yememem lazım.ama şimdi sıra bende. erkek olursa EMRE kız olursa BİLGE ECEM veya DİLA düşünüyorum. siz ne dersiniz nasıl?? ayy erkek ismi kolay da kız olursa çok zorlanacağım gibi.

bu arada Bilge Ecem çift isim olacak.yani ayrı ayrı değil orada bir yanlış anlaşılma olmasın diye yazıyorum. sizce nasıl? başka fikri olanlar var mı?

kızlar ya,isim beğenmek ne kadar zormuş,bende fazla araştırmadım daha ama şimdilik kızım için bade düşünüoruz eşimle,sizce nasıl bade ismi?

benim bebişimin adı arslan olucak buyuk ihtimal bi cok isim var aklımda ama en cok bunu istiyorum sizce nasıl hanımlar :)

X