Bebek Beslenmesi Bebişlere Bugün Ne Yedirdiniz?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

rica ederim,inşallah yoğurdu bu şekilde denicem

aslında miktar belirtmediğim için çok yiyomuş gibi görünmüş,sonra okuyunca banada çok geldi.mesela çorba yiyosa 4-5 yemek kaşığı yiyor,bir süre sonrada uyuyacaksa süt yada mama veriyorum,o da 100 yada 150 cc oluyo.öğünlerde aman aman koca bi kase yemiyor ama bende zorllamıyorum,az az ve sık sık veriyorum.hem değişik şeyler yemiş oluyo.bu ara kendi yemeye çok merak saldı.çatalla yiyodu zaten şimdi kaşığıda illaki kendi tutmak istiyor bana tutturmuyor.

çok şeker maaşallah,bizde deneyelim bakalım

çok şeker maaşallah,bizde deneyelim bakalım
teşekkürler nezaketiniz için. şimdi böyle yemiyor artık kendi kaşıkla yiyor yoğurdunu bi kaç kez eliyle yiyince tadına alıştı sonra izin vermedim eliyle yemesine şimdi güzel güzel yiyor maşallah

Günaydın arkadaşlar ecrin sabah her zmanki gibi şükür ama pirinç unu yedi yumurtayı çok sseviyordu sanırım bıktı yemiyor artık bende ara verdim ...

merhaba
karamsar pirinç unundan biberon maması mı yapıyorsun

bu arada bizde öğlen yoğurtlu ıspanak ve tarhana yedik ama kaseyi bitiremedik bunada çok şükür

Bu aralar kayda değer birşeyler yemediği için yazamıyorum sabah peynirli mini krepin yarısı ardından 3-4 kaşık kahvaltı maması öğlende mercimek vardı istemedi kıymalı makarna yoğurt yedi çok şükür.

bugün krep yaptım üzerine bal döktüm ilk defa kahvaltısını güzel yedi maşallah.. öğlen domates çorbası yarımkase bile içmedi arada süt içti okadar

2 gündür sürekli kusuyoruz birşey yemediğimiz gibi yediği bir iki lokmada iade
sabah süt
öğlen 8 tane makarna tanesi yarım bardak yoğurd 10 dakka sonra iade
4 gibi semizotu yemeği yoğurtlu şükür azda olsa yedi midede kaldı
akşam 1 köfte 3 dilim patates ve süt

bebeklerimiz hep hasta geçmiş olsun.bizde de ateş var.bakalım başladık antibiotiğe ne olacak.tabiki hemen iştah gitti.

Canim cok gecmis olsun.Eger iciyorsa bol su ver en azindan su kaybi olmasin.Eger cikartmiyorsa bol sut ve meyve suyu ver.Yemek yemege zorlama.Bebekler hastayiken en iyisi bol sifi tuketilmesi.

bebeklerimiz hep hasta geçmiş olsun.bizde de ateş var.bakalım başladık antibiotiğe ne olacak.tabiki hemen iştah gitti.

kiyamam ben bu bebislere ne oldu hepsi hasta,rahatsiz,disler.hasta bebeklere gecmis olsun.Anneleri de unutmayalim bebegin hastayken anne yuregi de hasta.Anneler size de cok gecmis olsun.
bebekler bi an once iglessede yemeklerini yesin de burda bisey yazalim.

geçmiş olsun tüm bebeklere,allah bir an önce şifa versin hepsine.hastalık çooook zor oluyor gerçekten,sağlıklı olsunlarda az yesinler,yaramazlık yapsınlar,uyumasınlar yorulalım önemli değil...

çok sağolun kızlar bugün daha iyi
defne-sal sizede geçmiş olsun canım ateşi çok yükselirse bezinide çıkar en büyük damarlar kasıktan geçer ve bezi çıkartmak serinlemesini kolaylaştırı canım umarım çabuk atlatır

hiç bir şey yemedi desem yeridir.bitsin bu hastalıklar.yesin bebişlerimiz,şımarsın eski neşesi yerine gelsin.diş de çıkıyor alttan.birde benim oğlanın önce hep üstler dişleri çıktı.önler ,yanlar,azılar.

üst dişler bizde daha sancılı geçti özellikle azılar biraz daha sabır azalıyor gittikçe diyorum bende.Geçmişolsun tüm hasta bebişlere.

tüm hasta bebişlere geçmiş olsun.
bizde birgün iyi bir gün ishal şeklinde gidiyoruz. bu arada suçiçeği aşısı olduk ateşlendik aşıdanmı dişdenmi bilemedik.bide ateş düşürücüler hiperaktif yapıyor gece felan verince kalkıp oynamaya başlıyor ((
bugün ilk kez dedemiz yoğurdunu yedirdi beş on kaşık çok şaşırıp sevindik.paylaşmak istedim.
menüler hep aynı iştahlar gibi.(
afiyet olsun tüm bebeişlere...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…