Bebek Beslenmesi Bebişlere Bugün Ne Yedirdiniz?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
ne mutlu Defne sana kandırabiliyorsun. Benimki hayatta kanmaz, ortalığı yıkar. Kinder'in incecik uzun bir çikolatası var adı da kinder maxi galiba onu çok seviyor. birazcık da olsa bişey yediyse ondan sonra veriyorum elinde ısıra ısıra yiyor. süt dilimini sevmedi, pingui biraz yiyor ama onu yerken heryeri ve üzerini çok fena batırıyor. o çikolata tam eline göre olduğu için kağıdı ile tutup güzel güzel tertemiz yiyor.

benim kız bir de çerezi seviyor, ama çok iyi çiğneyemediğinden bazen kakasından parçacıklar çıkıyor.

temizlik olayına hiç girmiyorum.karışmıyorum.istediği gibi yiyor.dondurmayı heryerine sürüyor.bir çikolata yiyişi var surat çikolatadan gözükmüyor.bir daha dünya ya gelmeyecekler bırak kirlensin.benimki tam sokak çocuğu oldu.köpeklere kedilere bayılıyor.elliyor öpüyor.birde bisikleti var tur atıyoruz her gün.

Defne bisiklet dedi de akşam başıma geleni anlatayım. Çınar'ı bisikletine bindirdim sahil bulvarına dolaşmaya çıkardım. Yaşıtı kızlara zaten pas vermiyor. 20-22 yaşlarında sarışın at kuyruklu bir kız yürüyüş yapıyordu son derece havalı. Benimki aba aba diye bağırdı sesini duyuramayınca bisikletinin kornasını çaldı, ışıklarını yaktı sonunda kızın dikkatini çekmeyi başardı. Kız benim fareye bakınca el sallayıp, öpücük gönderdi. Şehir magandası mı olacak ne ????

xeno yerim ben o magandayı
bu arada su çiçeği biz de olduk ama aşı olup hastalığa yakalanan bir bebek var, arkadaşımın oğlu
nasıl iş bu anlamadım
dondurma 1 kere yalattım, çikolata bilmiyor
tek abur cuburu dışarıda huysuzlandığı zaman çubuk kraker o kadar
bir süre daha böyle gidecek, erken tanışmasını istemiyorum ben
ilerde engel olamayacağız nasılsa

Haklısın .. Ne kadar geç o kadar ii

Ay xenom çok güldüm ya Çınar hızlı valla annesi yaşıtlarınıda beğenmezmiş canım benim ya çok tatlı bu bebeler .Çikolata dedinizde ben Gülceye veriyorum zaman zaman kesinlikle yemiyor tadına bakıyor ağzına gitmişse tükürüyor şaşıyorum ya bu çocuğa çikolata sevmeyen çocuk olurmu denemek için veriyorum ama yok istemiyor abur cubur adına hiçbirşey istemiyor dondurma puding her çeşit çikolata sevinmelimiyim bu duruma bilemedim.

Yanıt veriyorum: Sevinmelisin :))
Bu arada tatlıyı kes bakalım birgün lak lak su içmeyi kesecek mi?? belkide iştahsızlığı o yüzdendir

Yanıt veriyorum: Sevinmelisin :))
Bu arada tatlıyı kes bakalım birgün lak lak su içmeyi kesecek mi?? belkide iştahsızlığı o yüzdendir

Tamam canım yarın deneyeyim pekmez bal vermeyeyim onlarıda zoraki yediriyordum zaten tv önünde oyalayarak belki dediğin gibi iştahsızlığı bu yüzdendir.

Abur cubur yemiyor dedim ama aklımdan gitmiş gülcede defne gibi çubuk kraker yiyor bizde dışarda sakinleştirici olarak veriyoruz.

Günaydın kızlar..Ben yiğite hiç çikolata vermedim..dondurmayıda bir kere azıcık tattırdım..aynen benim oğlanda çubuk krakeri seviyor..xenom,canım çınar hızlı çapkın maşallah..bisiklet demişsin,bu arkadan uzun sapıyla ittirilen bisikletlerden mi..

Evet canım onlardan.. Aman dur bir de bisikleti eksik kalsın. Zaten böyleyken zor yetişiyorum.

çubuk kraker herkesin sakinleştiricisi sanırım,bende veriyorum arada.kinder süt dilimini verdim birkaç kere dışarıdayken çok sevdi ama evde verdiğimde yemedi:)dışarıda daha tatlı geliyor galiba.bu arada uzun saplı bisikletler kullanışlı mı kızlar?

Bende çok özeniyorum aslında..bebek arabasıyla gezdiriyorum sürekli,şöyle bisikletine otursa:)ne hoş olur ama yaz bir geçsin çünkü haftaya yazlığa gidiyoruz,kimbilir ne zaman geliriz..

Valla Çınar çok seviyor. Hiç tahmin etmezdim ama bizimki çok ses çıkaran ve pavyon gibi ışıkları olan bu zamazingoya bayıldı..

Kinderin süt dilimini Taylan'da çok seviyor çubuk krakerde seviyor vermeyi tercih etmiyorum annem arada gezdirirken veriyor onu biliyorum,çikolata falanda süt dilimi dışında aynı firmanın pingui sini yiyor başka vermiyorum,tabi büyüdükçe isteyecek.Bazen kızlar sizede oluyordur çevredeki sevenler çikolata vs.vermek istiyorlar bu beni rahatsız ediyor bebeğimin çok yakından tanımadığı kimseden yiyecek almasını istemiyorum,bunundan bir kaç sebebi var.
Bugün oğluma sebze çorbası yaptım,akşam ise pilav yatmadam önce devam sütü...
Öpüyorum hepinizin bebeklerini kocaman kocaman.

Bende aldım tabi aldığım hiç bir oyuncakla ilgilenmeyen oğlum bisikletede binmiyor,araba aldım,at aldım,salıncak aldım hiç birini kullanmadı ama tabi bir çok bebeğin bu oyuncaklarla çok eğlendiğini gördüm.

kider süt dilimi kızlar sanıırm soğuk oluyor siz nasıl hallediyorsunyz bunu ılımasını mı bekliyorsunuz .....

kızlar ben bu aralar yedirmekiçin hiç bir şey bulamıyorum resmen zaten çok aşırı iştahsız çünkü kızımın yediği çok az şeyler vardı sebze çorbası vs...ama brokoliydi şimdilerde de o yok biraz buzluğa atmıştım onlarıda tükettik kzım yemiyor taze fasulye şimdilerde de çıkan yaz sebzelerinide bezelye olsun kabak olsun ne yapmalıyım sizce .....

bu da biizm cimcimenin doğumdan çnce ananesinin aldığı bisikleti küçüklüğünden beri biniyor çok hoşuna gidiyor artık arabamızı değil bunu kullanıyoruz daha iyi oldu hem ışıklı boncuklu müzikli hayvan sesleri çıkarmasıda çok hoşuna gidiyor bence çok güel ve gerekli arabadan daha iyi.....
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
Kızlar,bu arabaları kontrol etmesi kolaymı pekii..yani bebek arabasının sürümü gibi rahat mı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…