bebişler hangi heceleri söylüyor

bendir79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2008
83
0
kızlar benim kızım daha agu bile demedi..bazen kendi kendine sesler çıkarıyor okadar...ya sizinkiler..

aynen kendi kendine sesler çıkarıyor.sinirleniyor bazen değişik bir ses cıkarıyor cok komik oluyor.bir de ağlarken anne diyor bazen.parmaklarına merak sardı bu ara oynatıp seyrediyor,gel gel yapıcak yakında,dün gece açıp kapadı kendi kendine.

benim kızım önce anne dedi. daha sonra dede,dedey,ay dede,baba kelimelerini söylüyor. tabi bunun öncesinde ınga,ıngı,ıngo :roflol:

benim minik anne mama tabi anlaşılmayan bir sürü kelimeler artık bilinçli söyleyecek günleride görürüz inşallah

bizim kızda dada dede hadi falan iyor ama tabi anlamlarını bilecek değilya kendi kendine söyleniyor işte.:)

Benim kizim cok net bir sekilde anne diyo tabi bilincsizce ama duyan sasiriyo :)

Sonra aguu bababab dedede diyip duruyo agzi bes dakka kapanmiyorki :)

ilk önce ba ba ba sonra birleştirip babababa öle devam ediyor. kızlar bebeklerini hecelemeye başladıgında sizde onunla onun çıkardıgı sesleri söyleyerek onun karşılıklı konuşmasını sağlayacakmışız ilerde daha rahat konuşmasına katkı oluyormuş.

bende anne duydum şaşırdım eşime söylüyorum inanmıyor,olmaz diyor. dedede diyor birde

Benim prensesimde aguyu baya erken soyledi simdi aguyu birakti bubu ile baslayip baba annn gibi abuk kelimeler cikartiyor ama cok tatlii oluyor baya bir caba sarfediyor

X