bebişinizin bakımı

Sebamed urunleri yenidoganlara cok uygun degil, bilginiz olsun, cok kurutuyor ve sampuani goz yakabiliyor. Chicco sampuanda cok iyi, cok fiyatli da degil. bebek yaginda motherlove markasi uzerine yok, pisik kreminde de oyle. hem kokulari hem de etkinlikleri mukemmel,zaten organik bitkisel urunler. Internette de satiliyormus ama ben eczaneden aldim.

kızlar ürünler dalin nivea sebamed olabilir ama ilk bir ay ıslak mendil kullamayın ne kullanırsanız kullanın cok hassas olduğu için pişik oluyor
pamuk ve ılık su ilk bir ay için en iyisi

Kızlar bebek kozmetiği alırken yoğun kokusu olmayanları seçmenizi öneririm bir dr arkadaşım kokunun buharla birlikte bebeği çok rahatsız ettiğini tıkadığını söölemişti.

Ve kesinlikle sebamedin baby cream ini alınpişiğe karşı koruma sağlıyo her bez değişiminden sonra sürülüyo. Pişik kremi değil ama dikkat edin.

Ve mustela ürünlerinide dr lar alerji olan çocuklara sıklıkla öneriyo onunda vücut için şampuanı çok iyi hemde kokusu çok hafif biraz pahalı ama en iyisi.

Şampuan olarak sebamed kullanıyoruz göz falan yakmıyo gayet memnunuz.
Sebamedin yağını ise son durulama suyuna ekliyorum tüm vücudu yağlanıyo böölece.

Birde sebamed baby lotion var oda vücudun asit dengesini koruyor onuda güzelce sürünce vücuda çookkkk rahatlıyo derisi bizim minişin.

Hepinize hayırlı doğumlar...

X