bebişine isim bulanlar...

aklımda kalmış isimler: kız:berfin,talya,ada,sude,ecrin,niran,arya,destina,lidya,sahra,alara,çisem,berru,mina,mevheş,lal,nevbahar,selenay,pırıl,ilkim,serra

erkek: pamir,ogeday,atlas,demir,tonyukuk,beslan,erim,çağan,baransel,bleda,şafak,buğra,affan,cihan,enes,tufan,doğu,semir

nekadar enteresan isim varsa aklımda kalmışş anlaşılan.....ha benimde oğlum olcak nasipse.....bende hiçbirine ısınamadım o ayrı :)

slm benım oglumun adı EGE olucak ınsallahh.allah saglıkla kucagımıza almayı nasıp etsın...

amin.e izmirli yavruya pek yaraşır...ege isim olarakda güzel memeleket olarakda ege güzeldir..........aklıma gelenlerden devam ediiim: kız: sima,aylin,selena,tuana,berfin,roze,deren,şevval,akasya,belinda,biricik,lila,eftelya,lamia,suzan,bergüzar,leyla,ahsen,melike,yudum

erkek:şahan,tolunay,baturay,çınar,çevik,dengir mir,yaman,kor,asil,çelik,cihat,murathan,soykan,barut,bayhan,ekin

ali tuna ...güzel tabi...benim koca ogeday diye tutturdu bilemıyom henuz

Benim bebeğimin cinsiyeti daha belli diil. ama isimler çok uzun zamandır belli. Kız olursa İsra: Kuran'dan bir sure. Eğer erkek olursa ebrar:Altı hayır sahibi, Hz. Ebu Bekir, Hz. Ömer, Hz. Osman, Hz. Ali, Hz. Hasan, Hz. Hüseyin. Anlamında.

Merhaba benim kızım olacak kısmet olursa. İsmini de Gönül koyacağım. Çok anlamlı ve derinliği olan bir isim bence.

Erkek çocuğa isim koymak daha zormuş. Benim beğendiklerim de bunlar.

Anıl
BURAK: Kişinin ruh durumu; Hz. Muhammed'in Kudüs'te dağa çıkarken bindiği at benzeri hayvan
ÇAĞAN: Bayram; Doğan kuşu
Çağlar
Derin
Emre
Emir
ERKİN: İstediği gibi davranabilen,özgür
GÜNEŞ: Gezegenlere ısı ve ışık veren gök cismi
KEREM: Lütuf
MERT: Yiğit, sözünün eri
onur
Tuna
Yiğit

kızımın birinci adı zeynep ama ikinci adına hala karar veremedik yardım lütfeeeeeeeeeeen

X