bebişine isim bulanlar...

benımde oğlum olucak hala ısım bulamadım ve bulamıyorum :1no2: deniz bıraz guzel gelıyor bana ama emın degılım ya ben ne zaman ısım bulucam ya gorumcemın 20 gunluk kızı var hala ısmı yok bızımkıde oyle olucak heralde bu gıdısle artrık ısmıyle seslenmek ıstıyorum bebısıme ya yardımcı olunn senağlama

betülcüm bende aynı durumdayım henüz bişey bulamadık oğluma
bende adıyla seslenmek istiyorum artık
bekarken, yeni evliyken falan erkek olsa çocuğuma şunu koyarım bunu koyarım diye birsürü isim buluyodum ama şimdi iş ciddiye binince bulamıyorum hiçbir ismi oğluma yakıştıramıyorum sanki
ne olacak böle bakalım

ben ilk aydan beri kız olursa defne , erkek olursa kaan olarak belirlemiştim. Eşime de senin çok beğendiğin bi isim varsa onu da yanına ekleriz dedim :) o da benim bulduğum isimleri beğendi , eylül 7 de oğlum olacak , 1 aydır kaan diye konuşuyoruz onunla :)

slmm kızlarrr bizde erkek olursa kaan dedik fakat bizim kızımızz olacak allahın izniyle ve adıca beyza cemre yada eylül cemre hala kararsızımm yanii
hayırlısı olsunn artıkk

yeniyaşam efe ismi gayet güzel oğlum olacak olsaydı ben de efe düşünüyordum...

arkadaslar benım kafama deız ısmı takılıyordu o konuda kararsızdım ama sımdı emre ismi de guzel gelmeye basladı hemde anlamı cok guzel.. emre = hak aşığı, dost, arkadas, aşık, demek.. sızce nasıl guzelmı annem cok sevdı bence baska ısım arama emre cok guzel dııyor hem soyısmıylede yakısıyor dıyor aranızda emre koyan varmı ogluna...

benim cinsiyeti belli olmadı henüz ama
kız ise Zehra, erkek olursa Mehmet Akif koymayı düşünüyorum inşAllah..

Ben isim konusunda çok kararsızım eşim henüz hiç bişey demiyo sonra düşünürüz diyo ve ben sinir oluyorum aslında eşimin en büyük arzusu babasının isminide koymaktı ama ben istemiyorum hem kayınpederimin ismi çok kötü hemde bugüne kadar hiçbişeyini görmedim,batuhan da biraz anlaştık gibi oldu bide ben berkeyi düşünüyorum ama eşim hiç güzel değil diyor of çok sinir ya son anda düşünmek istemiyorum oğlumun adı şimdiden belli olsun istiyorum

kızlaaaar ben kızıma beren ismini koymak istiyordum hem de rüyamda gördüm ama görümcemin kızının adı da ceren ne komik dimi beren ceren ya napıcam ben yaaaaaaaaaaa.bana bi akıl verin lütfen ne drsiniz.

kızlaaaar ben kızıma beren ismini koymak istiyordum hem de rüyamda gördüm ama görümcemin kızının adı da ceren ne komik dimi beren ceren ya napıcam ben yaaaaaaaaaaa.bana bi akıl verin lütfen ne drsiniz.

Beren ismi cok guzel bence,anlami da guzel,saglam demek yanilmiyorsam. Uyumlu olsun kuzeniyle ,ne farkeder ki? Hem siz de begenmissiniz, vazgecmeyin derim ben.

ya haklısın aslında ama ne bileyim bu konu beni çok düşündürüyor.anlamının akıllı olduğunu sanıyordum sağlammıymış?

slm arkadaşlar burda isimleri paylaşmamız çok iyi olur diye düşünüyorum.benim oğlum olacak inşallah.ismini kaan,ada,yağız,ecrin arasından seçmem lazım ben şimdilik yağızda karar kıldım.sizce nasıl?

merhaba benimde oğluşum oluck canım benim doktor %100 erkek dedi biz de yusuf orkun düşünüyoruz isim için can bebe.com a bakın anlamlı isimler var mesela orkun kent hükümdarı demek birazda isimler kişilerin karakterlerini belirliyeceğini düşünüyorum

slm tombul sana katılıyorum bence isim karakterini büyük ölçüde belirliyor.ben yağız da karar kıldım esmer bi oğlum olacak çünkü.eşimde esmer bende :))

X