bebişine isim bulanlar...

seda67

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2008
112
0
slm kızlar hepimiz cinsiyetleri öğrendikten sonra yavaş yavaş isim bulma telaşına düşmüşüzdür.hadi burda paylaşalım ve bir isim sözlüğü çıkarealım ne dersiniz...

merhaba canım benim kızım olacak allahın izniyle ismini eylül düşündük eylülsu da olabilir.meleğimiz eylülde gelecek ve eşimle eylülde tanıştık :))) ama bir ara azra da düşünmüştüm

slm canım.biz şimdilik emir düşünüyoruz ismini ama daha güzel bi isim bulursak değiştirebiliriz.

benim de kızım olacak ama biz daha hiç düşünmedik buradan birbirimize yardımcı olalım güzel şeyler çıkacağına inanıyorum öptümmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

slm, benimde oğlum olacak ama isim belli daha inşallah güzel bişey buluruz.
hem söylenişi hem de anlamı güzel olsun istiyorum

slm, benimde oğlum olacak ama isim belli değil inşallah güzel bişey buluruz.
hem söylenişi hem de anlamı güzel olsun istiyorum

benim üğlum olacak inşallah ama isim konusu çk zor hem anlamlı, hem güzel söylenen hemde syadıyla birlikte söylenince uyumlu bir isim olsun istiyorum ama bulamıyoruuuuuuuummm

bi kaç isim yazıyım kızlar genelde oğluş sizinde.yiğit efe ege kayra kaan batu bunlar güzel bence hepinize sağlıklı günler dilerim bye

benimde kızım olucak babası zeynep eylül istedi adını erkek olsaydı ben koyacaktım ismini eren olucaktı

benim oğluşumun adı DENİZ olacak
kız olsaydı da DEFNE koyacaktık

benim kızım olacak inşallah ismini ebru düsünüyorum ama ben ikinci bir isim daha istiyorum hayırlısı bakalım arkadaslar kib byyy

Cumartesi Günü Oğlum Olacağini öğrendim Ve Bu Zamanda Konacak En Güzel Ismin Mustafa Kemal Olduğuna Karar Verdim.

Oğlumun Adi Mustafa Kemal

Selam kızlar bizimde oğlumuz olacak ismini Berat koymayı düşünüyoruz hem anlamı güzel olsun istedik hemde kurandan olsun istedik.

benim oğluşumun ismi de Bora olacak...
Bora : Yağmur getiren şiddetli rüzgar, fırtına demekmiş..

benim eşim de illa zeynep diyor ama yanına bir isim daha şart öyle değil mi? ha bide kız için ceylin ismi var ilgilenenlere ve anlamı da çooook güzel.tavsiye ederim.çok yakın bir arkadaşımın kızının ismi olduğu için ben koyamıyorum

ya ben hala öğrenemedim cinsiyetini 29 eylül doğum tarihim öyle gözüküyor kız olursa adını nehir koymak istiyorum ama hayırlısı sağlıklı olsun da tüm anne adaylarına selamlar...

slm arkadaslar bende kızımın adını ebru koymayı düsünüyorum ama ikinci bir isim daha istiyorum yanına ona karar veremedim hala sizde fikir verebilir misiniz acaba sırnaşık şey

selam kızlar benimde oğluşum olacak ama hala isimde karar evremedik. eşimlede uyuşamıyoruzzzz. benim dediğimi o beğenmiyor onun dediğini ben beğenmiyorum. aklımdan geçen isimler tuna, batu, deniz, eymen, nasıl sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…