Bebişim gitti.çok kötüyüm.

canım yaa kça gündür siteye giremedim.. şimdi açtım ve senin yazını görünce şopk oldum resmen.. çok çokkkk üzüdülüm.ne denebilriki böyle bir durumda.. çok üzüldüm.. ama sen sabret metanetli ol.. Rabbim çok büüyk .. inş en kısa zamanda bu meleğinin acısını unuttruacak bir melek daha gönderir.. çok geçmiş olsun canımm.. Rabbim bir daha yaşatmasın. amin..

canım çok geçmiş olsun kaç gündür nete girmiyodum ne denir bilemiyorum Allah sabır versin

allah sabır versin.yine olur kolay değil tabi ki yaşayan bilir ama kızını düşün onu da üzme.sevgiyle sağlıkla kal.

bir düşük, birde boş gebelik yaşamış biri olarak ne kadar üzüldüğümü anlatamam.

Rabbime hep iki yavrumdan esirgediği ömrü sağlıcakla oğluma vermesi için dua ediyorum. Allah senin de kızına versin inşallah.

çok geçmiş olsun.:teselli:

hepinize ayrı ayrı çooook teşekkür ederim.desteğinizi alamk çok rahatlatıyo beni.sağolun

kuzuuuum benım hıç bişi yazmak istemıyom aslında ama senı anlarım barandan once biri 10haftalık dıgerı 13haftalık ıkı kere bebişimi kaybettım bilirim ne zordur ama bak baran doğdu yıne olcek yalan mı uzulup durma calıçmalara devam dilerım yeniden hamişim haberını duyarım opuyorum kib msnde grsrz

moralim inanılmaz bozuk .dün doktora kontrol için gittim.kalp atışını duyamadık.haluki geçen hafta iyiydi.bi sorun yoktu.şok oldum.doktorda şaşırdı ısrarla baktı yok.radyolaog doktorun odasına gittik oda baktı malesef dedi.nasıl ağladım anlatamam.kürtaj yapılacak dedi doktorum.hemen eşime gittim.başka doktora götürdü.adam karnıma aleti dayar dayamaz bebekten geriye kan phtısı kalmış ölmüş yok bişey hemen kürtaj ol yoksa seni zehirler dedi.apartopar doktoruma gidip saat 17.30da kürtaja alındımç18.00 de herşey bitmişti.bebişimyoktu artık.kızlar çokkötüyüm.ilk defa yaşadım bunu.çok acıymış .kızımda çok ağladı kardeşim öldü deyip durdu.eşim perişan aile perişan.inanılmaz kötüyüm.öyle mutluydumki bebişim geliyo diyo.
dün doktorum bide hcg yaptıralım dedi.inanılmaz bişey hcg yüksek çıktı labaratuardaki adam 7haftalığın üzeride bebeğin dedi.malesef bebek yok artık kalbi durmuş dedim.adam şaşırdı.hcg em 22945 çıktı.elimde hafta hafta değerlerin kaç olması gerektiği yazan tahlil kağıdı var.baktıkça moralim bozuluyo.çok üzgünüm............
canım Allah sabır versin...

X