Bebişim gitti.çok kötüyüm.

Canım çok üzüldüm. :a015::a015::a015: Hamilelik haberine zamanında çocuklar gibi sevinenlerden biriyim ben de. Hasretle bekleyen , özlemle yanan arkadaşlarımızın çok sevinip , mutluluktan deliye dönmelerinden sonra ; böyle şeyler yaşamaları , meleklerini kaybetmeleri bizleri derinden sarsıyor. İnan çok üzülüyoruz hepimiz. Böyle bir başlık gördüğümüzde irkiliyor , içimiz cız ediyor birden.

Allah sana , eşine ve dünyalar güzeli kızına sabır versin arkadaşım. İnşallah bu günleri tez zamanda atlatırsın. Şu an üzülme demek ancak askıda kalır. Sevincini doya doya yaşadığın gibi , üzüntünü de yaşayacaksın elbet. :teselli:

Allahım sana bir daha geri almamak üzere , hayırlı bir evlat daha bağışlasın inşallah canım.. Allah kızına uzun ömür , güzel bir gelecek nasip eylesin inşallah. Amin.. :nazar: a.s.

canım çok geçmiş olsun.allah bol sabır versin.inşallah en kısa zamanda atlatıp yeniden hamiş kalırsın.allah sana sağlık versin gerisi kolay cicim.kızınada uzun ömürler hayırlı yazılar yazsın yarabbim.hayırlısı neyse hakkında o olsun.çok üzüldüm.tanışmamamıza rağmen belirtmek istedim.kendine ii bak.

arkadaşlar bende 14 haftalık hamileyken kanamam başladı ve düşük nedeniyle kürtaj oldum henüz 1 ay olmadı ve 2 gün önce adet oldum tekrar denemeye ne zaman başlamalıyım

canım geçmiş olsun inşallah hiç görmemiş gibi olursun hakkında hayırlısı doga mükemmel olmayanı yok ediyor biliyorsun belki de olsaydı sakat olacaktı öyle düşün teselli et kendini......

arkadaşım çok geçmiş olsun bende 1.aşılamamda hamile kaldım.ilk bebeğim olacaktı ama 5 haftalıkken bebeğim beni terk etti.senin de neler yaşadığını tahmin edebiliyorum (ben düşük yapalı 1,5 hafta oldu)tek birkez gördüm bebeğimi allah bu duyguyu kimseye yaşatmasın.çok üzgünüm bende çok kötüyüm ama yapacak bişey yok.allah ömrünü o kadar vermiş.allah bize sabır versin:KK43:(((

cnm allah yardımcın olsun çok geçmiş olsun.burda bütün düşük yapmış bayanlara sabır güç versin allahım.ve hayırlı sağlıklı gebeliklerimiz olsun.

canim cok gecmis olsun ne diyebilirmimki allahimherkzin yardimcisi olsun valla tekrar kalirsin canim morlaini uksek tut allaha emanet ol

canım geçmiş olsun allah sabrını verir inşallah tez zamanda kendini toparlamanı dilerim bilmelisinki sağlıklı bebeklerde soprun oluyor bizim şer sandığımızda hayır olabiliyor umudunu yitirmeki yavruna tekrar bi kardeş getirebilesin allahtan umut kesilmez rabbim tez zamanda tekrar hamiş klmanı naip eder inşallah

allah butun düşük yapmış bayanlara sabır versın çoook geçmiş olsun zor bişey benım akrabamda yenı karnında 5 aylık bebegını kaybettı hemde birden bire bel agrısıyla başladı sonra kanama ve kurtaj oldu allahım gerıde kalanlara uzun sağlıklı ömür versın tez zamanda tekrarını nasıp eylesın hayırlısıyla

kelimelerin yetersiz kaldigi anlardan biri... canim cok uzuldum. ne desem bilemiyorum. Allah tekrar yasatmasin.

çok geçmiş olsun canım anlıyorum seni bende kendimi susturamazdım insanın aklından çıkmıyo ama biliyosunki saglıksız bebek gider bunu sürekli düşün için rahatlar ve anne babaya şefaatçi olacak

canım inanki şuan çok üzüldüm..ne diyeceğimi bilemiyorum..rabbim birdaha böyle acılar yaşatmasın..umudunu kaybetme güzelim..rabbim onu kendine layık görmüş..
rabbim sabır versin...

şimdi gördüm canim..çok üzüldüm yaaa..allah böyle acilar vermesin bidaha....diyecek bişey bulamiyorum...allah sabir versin canim sana ,eşine ve ailene...

moralim inanılmaz bozuk .dün doktora kontrol için gittim.kalp atışını duyamadık.haluki geçen hafta iyiydi.bi sorun yoktu.şok oldum.doktorda şaşırdı ısrarla baktı yok.radyolaog doktorun odasına gittik oda baktı malesef dedi.nasıl ağladım anlatamam.kürtaj yapılacak dedi doktorum.hemen eşime gittim.başka doktora götürdü.adam karnıma aleti dayar dayamaz bebekten geriye kan phtısı kalmış ölmüş yok bişey hemen kürtaj ol yoksa seni zehirler dedi.apartopar doktoruma gidip saat 17.30da kürtaja alındımç18.00 de herşey bitmişti.bebişimyoktu artık.kızlar çokkötüyüm.ilk defa yaşadım bunu.çok acıymış .kızımda çok ağladı kardeşim öldü deyip durdu.eşim perişan aile perişan.inanılmaz kötüyüm.öyle mutluydumki bebişim geliyo diyo.
dün doktorum bide hcg yaptıralım dedi.inanılmaz bişey hcg yüksek çıktı labaratuardaki adam 7haftalığın üzeride bebeğin dedi.malesef bebek yok artık kalbi durmuş dedim.adam şaşırdı.hcg em 22945 çıktı.elimde hafta hafta değerlerin kaç olması gerektiği yazan tahlil kağıdı var.baktıkça moralim bozuluyo.çok üzgünüm............

Allah sabir versin... Takdiri ilahi, Allah insallah size daha hayirlisini verir.

Allah sabır versin arkadaşım çok üzüldüm Allah bidaha sana ve kimseye yaşatmasın bu acıyı

Canim benim gecmis olsun bu aciyi 3 defa yasamis biri olarak seni cok iyi anliyorum allah sabirlar versin ins en kisa zamnda bebislerimizi kucagimiza aliriz....

canımm inşallah bu son olur bidaha yaşamazsın bende 4 kez yaşadım seni çok iyi anlıyorum rabbim en sağlıklısını yaşatsın ve kucağımıza almayı nasip etsin inşallah birdahakinii

kızlar sağolun .bu acıyı yaşayan ne çok arkadaşım varmış meğer.allah bi daha hiçbirimize yaşatmasın.

X