Bebişim gitti.çok kötüyüm.

canım ya çok geçmiş olsun çok çok üzüldüm bende ilk bebeğimi 13 şubatta kaybettim aynı şeyleri sanki senle tekrar yaşadım ağlıyorum şuan inan çok zor bende 13 şubatta ultrason günümde bebişimin öldüğünü öğrendim 4 kez ultrasona girdim farklı 4 doktor ama yoktu işte kürtaj oldum apar topar benim başıma böle bişey gelmemişti ve alt üst oldum şu an olsaydı 7 8 aylık olcaktı ama üzülmüyorum onun kardeşini taşıyorum karnımda 9+3 günlüğüm şu anda ama bazen üzülmüyo değilim allah herşeye kadir canım üzülme dicem ama çok yeni bak bana hamileyim sende öle olcan ve unutamasanda yeni bebişe sarılcan canım nasipse

canim gecmis olsun allah bidaha yasatmasin bu aciyi.kendini toparlamaya calis bak bi evladin daha varmis.eminimki sana yeniden bi evlat daha vercek herseyin hayirlisi diyorum kendine iyi bak

funda çok geçmiş olsun canım. Allah birdaha böyle acılar yaşatmasın inşallah.

Canım arkadaşım benim canım benim okuduğumda çok kötü oldum başım uyuştu canım fundan benim rabbim sana sabır ve bol dayanma gücü versin.Biz çerez,giznur,zeynep,dıptıs ,ben her zaman yanındayız senağlama

Canım benim ya büyük geçmiş olsun inan çok üzüldüm ne kadar sevinmiştik hepimizi... allah böyle yazmış sağlıklı bir bebek olmayacaktı demekki böyle düşün hayırlısı böyledir belki inşallah canım en kısa zamanda tekrar hamiş kalırsın dualarım seninle....

moralim inanılmaz bozuk .dün doktora kontrol için gittim.kalp atışını duyamadık.haluki geçen hafta iyiydi.bi sorun yoktu.şok oldum.doktorda şaşırdı ısrarla baktı yok.radyolaog doktorun odasına gittik oda baktı malesef dedi.nasıl ağladım anlatamam.kürtaj yapılacak dedi doktorum.hemen eşime gittim.başka doktora götürdü.adam karnıma aleti dayar dayamaz bebekten geriye kan phtısı kalmış ölmüş yok bişey hemen kürtaj ol yoksa seni zehirler dedi.apartopar doktoruma gidip saat 17.30da kürtaja alındımç18.00 de herşey bitmişti.bebişimyoktu artık.kızlar çokkötüyüm.ilk defa yaşadım bunu.çok acıymış .kızımda çok ağladı kardeşim öldü deyip durdu.eşim perişan aile perişan.inanılmaz kötüyüm.öyle mutluydumki bebişim geliyo diyo.
dün doktorum bide hcg yaptıralım dedi.inanılmaz bişey hcg yüksek çıktı labaratuardaki adam 7haftalığın üzeride bebeğin dedi.malesef bebek yok artık kalbi durmuş dedim.adam şaşırdı.hcg em 22945 çıktı.elimde hafta hafta değerlerin kaç olması gerektiği yazan tahlil kağıdı var.baktıkça moralim bozuluyo.çok üzgünüm............

canım ya okuyunca boyle okadar çok uuzluyorum kı bende aynı duyguyu yaşamış bırı olarak ınsallah alan allah verır demekkı hayatta yıyecek ekmeği yokmuş allah sabırlar versın morlınızı yuksek tutun dua edın sağlıkla ınsallah yenısı telafı edersenağlama

Canım çok geçmiş olsun. Allaha şükret ki kızın varmış. Benim kardeşimin 2 tane bebeği öldü. Biri doğuma 1 hafta kala, diğeri 7,5 aylıkken. Ve üçüncüde de aynı şeyleri yaşamayacağına doktor garanti veremiyor. Bu kadar büyümüşken kaybetmek inan daha zor oluyor. Biz bunları yaşadık, öyle zorki anlatamam. Bunu anlattım fazla üzme kendini diye, ne zor durumda olan insanlarda var canım. Hamileliği bile yaşayamayan insanlar var. Demekki bebeğinin bu dünyada yiyecek ekmeği yokmuş. Allah herkese sağlıklı, uzun ömürlü, hayırlı evlatlar versin, sanada, kardeşimede tüm isteyenlerede. Hemen iyileşicem ve yine hamile kalıcam diye düşün. Güzel haberlerini bekliyoruz, sevgiyle kal.

funda cım.eşim şimdi gitti,siteyi açar açmaz senin yazınla karşılaştım.biliyorsun,hepseni soruyordum arkadaşlarından da.5 gündür haber alamamıştım..bin yıl düşünsem bu aklıma gelmezdi........
BEN ÇOK ETKİLENDİM BU DURUMUNDAN......
ÇOK ÇOK ÜZGÜNÜM............
HİÇBİR ŞEY SÖYLEYEMEM,SENİ DE AİLENİ DE TESELLİ EDECEK BİRŞEY ,SÖZ BULAMAM
DAHA ÇOK YENİ.BU SİTEDE ESKİ DOSTLUKLARI OLAN,BİRBİRLERİNİ BİLENLER ARASINDA ALDIĞIN MESAJLARA BAKILIRSA,HERKES ÇOK ÜZGÜN......
ARKADAŞIM,,,,KARDEŞİM,,,,,,,,,,,AİLEN VE SANA GEÇMİŞ OLSUN
BUNDAN SONRASI HAKKINDA EN GÜZEL GÜNLERE GEBE OLSUN.........

cok uzuldun inan..................iyisallah tez zamanda toparlarsin kendini....yiyecek ekmegi yok mus bu dunyada ..........yapcak bisey yok...............:çok üzgünüm:

:1shok: ah benim kuzum. bende diyorum nerede bu :teselli: ne desem ne söylesem bilmiyorum zor tutuyorum ağlamayayım diye :çok üzgünüm: Allah seni evladına ve eşine bağışlasın, önemli olan senin sağlıklı olman :1hug:

canım çok üzüldüm inş.bundan sonra en kısa zamanda hamile kalırsın ve sağlıcakla doğurursun............

canımm çok üzüldümmmm...geçmiş olsunn..inşallah en kısa zamanda tekrardan hamiş kalırsınnn...

moralim inanılmaz bozuk .dün doktora kontrol için gittim.kalp atışını duyamadık.haluki geçen hafta iyiydi.bi sorun yoktu.şok oldum.doktorda şaşırdı ısrarla baktı yok.radyolaog doktorun odasına gittik oda baktı malesef dedi.nasıl ağladım anlatamam.kürtaj yapılacak dedi doktorum.hemen eşime gittim.başka doktora götürdü.adam karnıma aleti dayar dayamaz bebekten geriye kan phtısı kalmış ölmüş yok bişey hemen kürtaj ol yoksa seni zehirler dedi.apartopar doktoruma gidip saat 17.30da kürtaja alındımç18.00 de herşey bitmişti.bebişimyoktu artık.kızlar çokkötüyüm.ilk defa yaşadım bunu.çok acıymış .kızımda çok ağladı kardeşim öldü deyip durdu.eşim perişan aile perişan.inanılmaz kötüyüm.öyle mutluydumki bebişim geliyo diyo.
dün doktorum bide hcg yaptıralım dedi.inanılmaz bişey hcg yüksek çıktı labaratuardaki adam 7haftalığın üzeride bebeğin dedi.malesef bebek yok artık kalbi durmuş dedim.adam şaşırdı.hcg em 22945 çıktı.elimde hafta hafta değerlerin kaç olması gerektiği yazan tahlil kağıdı var.baktıkça moralim bozuluyo.çok üzgünüm............

canım ne denir bilmiyorum ama allah sabır versin hiç olmazsa bir yavrun varmış geride allah ona ömür versin sen iyi ol allahım yine verir.

18 haftalık canlı olan bebeğimi rahim agzı açıldığı için kaybettim son ana kadar hep kalbi attı ama yinede devamı olmadı. Allah sana sabırlar versin sabrınında karşılığını versin canım. Benim 2 ay önce oldu zamanla biraz alışırsın yeni durumu ama burnunun ucu zaman zaman sızlar. Benimde oğlum çok bekledi kardeşini ama kısmet değilmiş. Doktorum 6 ay korunmamı istedi kızmet olursa yeni yıldan sonra tekrar gebelik düşünüyorum. Allah kimseye yaşatmasın. Yavrularımızla cennetin kapısında karşılaşacağız Allahın izniyle.

çok geçmiş olsun canım acın daha taze allah bi daha yaşatmasın. zaman herşeyin ilacıdır. Kendini ne kadar çabuk toparlarsan canım senin için o kadar iyidir.Yine hamile kalabilirsin bi çok arkadaşımız var seninle aynı acıyı yaşayan ve hamile kalan bian önce kendini toparlaa.Bi kızın var onunda sana ihtiyacı var Allah ona uzun ömür versin. Demekki hayırlısı böyleymiş.

üüzntünü cok ii anlıorum canım 6 ay önce bende aynısını yasadım 2. bebeğimimde..
kalp atışalrı hiç olmadı 9 haftalııken alındı.napalım takdiri ilahi..dicek sözümüz yok,anladım kadarıyla seninde bi evladın var allah onlara uzun ömürler versin..

Allah sabır versin arkadaşım sana ve ailene,sizlere sağlık,uzun ömür versin..çok üzüldüm canım..

X