Bebişim gitti.çok kötüyüm.

Fundacım, Allah tekrarını yaşatmasın inşallah. Dilerim en kısa zamanda kızına sağlıklı ve salih çoook tatlı pamuk gibi bir kardeş nasip olur.

canim benim ya cok üzüldüm ben de bu kizin hic sesi cikmiyor nerelerde diyordum Allah bir daha göstermesin canim benim....üzülmememeye calis,hersey Allah tan snei cok iyi anliyorum ama gör bak bu gunler de gececek ve sen yine hamile kalacaksin o zaman hersey daha guzel olacak inan bana,,,
Kendine cok iyi bak bitanem,Allah bir daha göstermesin,onun ömrünü diger evladina versin insallah...

canım bitanem profil sayfama üzgünüm die mesaj atmışsın sonra senin mesajlarını aratınca buldum bu topiğini.inanki nasıl üzüldüm inanamadım .. öfff ya çok kötü bu kalbinin durması olayı biliyorum .. benimde başımdan geçti biliyosun canım .. benimki 10haftalıkken durmuştu ..ama ne yapalım ALLAHTAN birdaha başımıza gelmemesi için dua etmekten ve istemekten başkada çaremiz yok ..:teselli:
.sağlıksız olduğu için vücut kendisi atıyo zaten .. sen kendini çabuk toparla ve moralini bozma .inşallah sağlıklı bebişlerimize ALLAH'ın izniyle kavuşcaz..a.s.

canim benim daha yeni ögrendim lütfen moralini bozma ALLAHim hayirlisini versin canim sükretki yine bi kizin var vede biliyorsunki hamile kalabiliyorsun hic bir sorununda yok senden kötülerini düsün canim hakkinda hayirlisi olsun insALLAH yine ALLAHin izniyle hamile kalirsin

canımm inşallah bu son olur bidaha yaşamazsın bende 4 kez yaşadım seni çok iyi anlıyorum rabbim en sağlıklısını yaşatsın ve kucağımıza almayı nasip etsin inşallah birdahakinii
aynen yaşadım. 5.cide oldu hamd olsun. bana da dr kalp atışlarını göremiyorum demişti dışarı çıktığımda yere mi havaya mı bastım bilememiştim. üzüntüden.

şimdi zıp zıp maşallah delirtiyo. gün gelcek senin de olacak bu seferde şikayet edeceksin. durmuyor yemek yemiyor diye. bugünlerde geçecek fundacım sabır napalım imtihan dünyası günahlarımıza kefaret olsun inşallah.
senağlama

canım ne denir bu durumda bilmiyorum ama inanki çok üzüldüm.acını paylaşıyorum.çok geçmiş olsun.allah sabır versin.inşallah en kısa zamanda tekrar güzel haberi alırsın...

canım çok üzüldüm benimde ilk bebegimi aynı şekilde kaybetmiştim 4 aylıktı ama senin erken anlamışlar benim bebek artık beni zehirlemeye başlamıştı bana serum takmışlardı kürtaj olmadan kendim düşük yaptım kürtjlada temizlik yaptılar 3 ay sonra kızıma hamile kaldım inşallah kızına kardeş gelir en kısa zamanda allaha emanet ol canım.

Canım çok çok geçmiş olsun!Umarım kısa zamanda kendini toparlar ve tekrar hamiş kalırsın.Allah sabır versin!

canım yaa cok uzuldum ıcım acıdı Allah sabır versın ve Rabbım bır de saglıklı bebek nasıp etsın....

canim arkadasim Allah yardimcin olsun,sabir versin ama herseyden evvel sana saglik sihhat versin ki tekrar bebegin olsun insallah...kendine iyi bak bitanem..

canım ya geçmiş olsun üzülme..nasip böyleymiş.inş.en kısa zamanda tekrar bebeğine kavuşursun

canım geçmiş olsun inan çok üzüldüm çok sevinmiştim hamişsin diye o kadar seviniyordun ki ama takdir rabbimizin allah bir daha böyle bir acı yaşatmasın canım onun nasibi o kadarmış aslında söylemsi kolay yaşayan bilir ama acını paylaşıyorum canım rabbim sabır versin inşallah en kısa zamanda bir daha hamiş kalırsın ve hayırla ve sağlıkla kucağına alırsın amin

canım benim topiğini yeni gördüm ama daha öncede konuştuk sana söylediğim gibi üzülme canımsın ya sana bişey olsaydı kıyamam sana seni çok seviyorum fundam rabbimden hayırlısını dile şimdi arkadaşımdayım seni konuşuyorduk onunda teyzesinin başına başına aynı olay gelmiş ama o geç kalmış bebeği karnında ölmüş ama o fenalaşana kadar anlayamamışlar zehirleniyormuş nerdeyse ama biliyormusun iki ay sonra tekrar hamile kalmış ve ben oğlunu tanıyorum şuanda 7 yaşında ve çok tatlı inanamazsın rabbim sanada en kısa zamanda tekrar bir bebiş verir inşallah canım benim zor olsada moralini yüksek tutmaya çalış bizler hep yanındayız meleğim benim öpüyorum seni allaha emanetsin canımmmmmmmmmmmmmmmŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

allah sabır ve bir bebek dahaversin inşallah ayrıca birde ahretlik bebegin olmuş küçük yaşta ölen çcuklar ahirette hiç büyümea öyle çocuk kalırlarmış herkeste ona imrenerek bakarmış bunu düşün acı bizar hafifler belki gecmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…