Bebişim gitti.çok kötüyüm.

funda72

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2008
4.470
6
51
moralim inanılmaz bozuk .dün doktora kontrol için gittim.kalp atışını duyamadık.haluki geçen hafta iyiydi.bi sorun yoktu.şok oldum.doktorda şaşırdı ısrarla baktı yok.radyolaog doktorun odasına gittik oda baktı malesef dedi.nasıl ağladım anlatamam.kürtaj yapılacak dedi doktorum.hemen eşime gittim.başka doktora götürdü.adam karnıma aleti dayar dayamaz bebekten geriye kan phtısı kalmış ölmüş yok bişey hemen kürtaj ol yoksa seni zehirler dedi.apartopar doktoruma gidip saat 17.30da kürtaja alındımç18.00 de herşey bitmişti.bebişimyoktu artık.kızlar çokkötüyüm.ilk defa yaşadım bunu.çok acıymış .kızımda çok ağladı kardeşim öldü deyip durdu.eşim perişan aile perişan.inanılmaz kötüyüm.öyle mutluydumki bebişim geliyo diyo.
dün doktorum bide hcg yaptıralım dedi.inanılmaz bişey hcg yüksek çıktı labaratuardaki adam 7haftalığın üzeride bebeğin dedi.malesef bebek yok artık kalbi durmuş dedim.adam şaşırdı.hcg em 22945 çıktı.elimde hafta hafta değerlerin kaç olması gerektiği yazan tahlil kağıdı var.baktıkça moralim bozuluyo.çok üzgünüm............

Canım ne denebilir ki bu durum da geçmiş olsun bende aynı şeyleri yaşamıştım acın daha çok taze umarım bir an önce kendini toparlarsın

canim benim ya acini cok iyi anliyorum allah sana sabir versin ne diyecegimi bilemiyorum inan umarim en kisa zamanda tekrar kavusursun melegine bitanem

canım çok üzüldüm tüğlerim diken diken oldu kıyamam sana çok büyük geçmiş olsun ama üzülme olurmu biliyorum elinde degil ama bak kızında üzülüyomuş

canım benim ben bu acıyı 14 haftalıkken yaşadım.kalp atışları durmuştu benim bebeğiminde.yicek ekmekleri yokmuş.ne olur üzülme olurmu?
onlar bizi Cennetin kapısında bekleyecekler.dualarım seninle.

Canım çok üzgünüm....inşallah kıza zamanda tekrar hamile kalırsın...

okuyunca inanamadım çok üzüldüm allah bir daha bööyle bir acı yaşatmasın umarım kendini çabuk toparlarsın ve kızına tekrar kardeş yaparsınız

Canim çok üzüldüm yaa biran aklima benim olaylar geldi bende 1 kürtaj 1 de mecburi 5 aylik ölü doğum yaptim.şimdi allaha şükür 1 tane kizim var 5 yaşinda
seni anlayabiliyorum.bacim üzülme yine olur inşallah bak 1 kizinda varmiş kendine iyi bak canim

:çok üzgünüm:çok üzüldüm rabbim böyle uygun görmiş demek ki
bir daha olur bebişin üzülme olurmu Rabbim sabır versin sana
en kısa zamanda tekrar güzel haberlrini duymak niyetiyle

canim arkadasim benim..:teselli:
allah kizina uzun ömür versin önce..
bizim ser gördügümüzde hayir, hayir gördügümüzde ser vardir.. bilemeyizki.. :çok üzgünüm:
nedesek su an bos senin icin.. tahmin edebiliyorum..
ama yine hamile kalacaksin insallah.. yeterki umudunu yitirme ve moralini yüksek tut.a.s..

çok geçmiş olsun canım beta hcg bendede yüksek çıkmıştı ama değer giderek düşmüştü 18.000lerdeydi canım bazı şeyler bizim elimizde değil ALLAH en kısa zamanda acılarını dindirsin inşallah sakat doğması yada ileriki aylarda kaybetmen daha acı olurdu ölü doğum yapan tanıdığım var herşeyi hazırmış düşün ne acı herzaman halimize şükretmeliyiz canım

çok geçmiş olsun aynı şeyleri bende yaşadım 21 nisanda çok zor günler atlattım şimdi iyiyim çok şükür, benim ilk bebeğimdi gene seni teselli edecek bir yavrun var rabbim bu durumu birdaha kimselere yaşatmasın. çeken bilir derlerya işte öyle birşey okadar zorki ama şunu unutmaki sağlıklı bebekler yaşarlar demekki sağlıklı değil hayırlısı böyleymiş üzme kendini desemde boş ama genede çok yıpratma kendini.. Ben şimdi gene istiyorum bakalım kısmet

kızlar hepiniz sağolun.desteğiniz için çok teşekkür ederim.allah bunu yaşatmasın kimseye senağlama.çok öpüyorum hepinizi.a.s.

Fundacım çok üzüldüm. Üzme kendini diycem ama biliyorum ki boş. Allah inşallah kaybettiğin bebeğinin yerine sana sağlıklı bir bebek verirde hem kızının hem bebeğinin ömürlerini uzun kılar.

fundammm canım benim inan çok üzüldüm hayatım.allah sabır versin allah bi daha aynı acıyı göstermesin.

evet işte benim korktuğumda bu ya benimde başıma böyle birşey gelirse nolur üzülme funda dua et bak bi çocuğun varmış herkesin yeri farklıdır gerçi. allah sabır versin

canim gecmis olsun, bende 7 ay once yasadim ayni seyi benim oglumda cok aglamisti kardesim oldu diye halada soyluyor arada ama suan yine hamileyim her iste bir hayir vardir rabbim neylerse guzel eyler en kisa zamanda saglikli bir bebis versin inslh canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…