bebiş sahibi olmak için YA VASİ GÖK DUASI

Bende hamile kalabiliyorum ama surekli dusuk yasiyorum bu dort oldu sebep yok hersey normal
Ozaman düşük sebebini bir araşdır mesela düşük icin muska yapıyolar. Ve benim arkadaşım 6 cocuk düşürdü ve sonunda buldular sebebini kan pıtılaşmasıymış şimdi 1 oğlu var sapa sağlam onuda araşdır canım

Oranın hocaları cook iyi, giden olursa yazsın bir hoca var tanıdığım nezaman hamile kalıcanı bile biliyor ama herzaman söylemiyor kız kardeşime dedi şubat diye ve hamile bende kardeşimden hemen sonra kalıcak mışım ama bakalım inşAllah. Ermiş olduğunu düşünüyoz, ama fal falan bakmıyo yani Allah yolunda bir hoca ona malum oluyo

Canım bana yerini ve hoca adını söyler misin Bandırma ya yakın zamanda gitmeyi düşünüyoruz Bursa ya da uğrayabiliriz

Canım bana yerini ve hoca adını söyler misin Bandırma ya yakın zamanda gitmeyi düşünüyoruz Bursa ya da uğrayabiliriz
Bu hoca izmir aydın söke de adi zakir hoca erkek eşin gider yanına ya orda okadar coook hoca varki herhangibi bir camiiye gir durumunu anlat bir hocaya sana hemen yardım ediolar ama dikkat et sakın büyücülere gitme o normal hoca bizim aile dostumuz yani bu işlerle özel uğraşan biri değil

ayyy inşallah böyle yükselmiş hocalara denk geliriz canım

Bizim derdimiz farklıydı kız kardeşim aklını atlatmak üzereydi, eşini terk etmek isdedi sacını başını yoluyodu, eşinden tiksiniyodu daha 3 aylık evliydi sonra öğrendikki büyü yapmış eşinin halası. O hocada bize yardım etti normal kurandan aiyet okuyarak cözdü. Hoca 70 yaşının üstünde kızıda almanyada hocalık yapıyo aile dostumuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…