bebiş sahibi olmak için YA VASİ GÖK DUASI

Arkadaslar bende bugun hamile oldugumu ogrendim. Gercekten her kapiyi acan dua. Allah hepinizden razi olsun. Tez vakitte rabbim sizlerede nasip etsin insallah
cok sevindim cnm rabbim kucagına almayıda nasip etsin hamişlerin duası kabul olur bizlerede bol dua et canım olurmu

C
Arkadaslar bende bugun hamile oldugumu ogrendim. Gercekten her kapiyi acan dua. Allah hepinizden razi olsun. Tez vakitte rabbim sizlerede nasip etsin insallah
Canim masallah masallah rrabbim bizlerede nasip etsin bizlrrede cok dua et olur mu canım. Sende sağ salim kavusursun inşallah yavruna. Ne guzel kurtulanlardan oldun. Normal mi oldu tüp bebek mi

Canım hamilemisin çok sevindim ya.
Ne güzel haber.
Sen benim sayfadada dua ediyorsun. Ordaki arkadaşlara da yazsana onlara da umut ol canım benim

]GÖK KAPILARINI AÇAN DUA
1 kez başlarken okunacak
Bismillahirrahmanirrahim
“ALLAH’U EKBER KEBİRA, VELHAMDÜ LİLLAHİ KESİRA,SÜBHANALLAHİ BÜKRETEN VE ESİLA”
(Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla.Allah büyüklerin en büyüğüdür. Allah'a olan hamdimiz çoktur .Sabah akşam her an tesbihimiz Allah'adır)
196 "EL VEHHAB "
100 "EL MU'Tİ"

Tesbih bittiğinde 1 kez "YA RAFİ'UYAKADİRU'L-MUKTEDİR "Okunacak.
Arkadaşlar okurken kişiye niyetle okumayı unutmayalım.

babyinlove aylin ARKADAŞIMIZA OKUYORUZ;;;

LİSTEMİZ;
  1. babyinlove .(aylin)................. :)
  2. damla_22 .... ........................ :)
  3. mutlu-umutlu ...................... :)
  4. @papatyamm_3474.(ayşe)....
  5. SENGUL1976 . (Şengül).......
  6. ZEYNEP0682 .....................:)
  7. Dendrobium . (esma)...........
  8. whitebal .(Rabia) .................
  9. Y yenibidunya .........................
  10. ozgecan19 ... ......................... :)
  11. avatar33 ... ............................
  12. @whiterose55.........................
  13. filiz2012 . ..............................
  14. D Deborah26 .. ......................... :)
  15. kitkat .(tugba..).....................
  16. demet1973 ............................

Not=Mazeretsiz 2 arkadaşımızın duasına üstüste katılmayanlar listeden cikarilir.....[/QUOTE][/QUOTE]

Ayy çok sevindim ne güzel kalpten söylüyorum çok mutlu oldum Allahim bağışlasın sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.canım senin duanda kabul olur bizleri unutma.Tebrikler...

ay ay ayyyy... maşallah arkadaşıma ve minik meleğineee...
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin, gözünüz aydın canım. Noolur hiç yorma kendini, çok dikkat et ilk 3 ay çok önemli. tutunsun meleğin anneciğine sıkı sıkı

okudum cnm, Rabbim gönlünün muradını en hayırlı zamanda, en hayırlı şekilde nasip etsin Aylincim... senin ve hepimizin inşallahhh

GÖK KAPILARINI AÇAN DUA
1 kez başlarken okunacak
Bismillahirrahmanirrahim
“ALLAH’U EKBER KEBİRA, VELHAMDÜ LİLLAHİ KESİRA,SÜBHANALLAHİ BÜKRETEN VE ESİLA”
(Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla.Allah büyüklerin en büyüğüdür. Allah'a olan hamdimiz çoktur .Sabah akşam her an tesbihimiz Allah'adır)
196 "EL VEHHAB "
100 "EL MU'Tİ"

Tesbih bittiğinde 1 kez "YA RAFİ'UYAKADİRU'L-MUKTEDİR "Okunacak.
Arkadaşlar okurken kişiye niyetle okumayı unutmayalım.

babyinlove aylin ARKADAŞIMIZA OKUYORUZ;;;

LİSTEMİZ;
  1. babyinlove .(aylin)................. :)
  2. damla_22 .... ........................ :)
  3. mutlu-umutlu ...................... :)
  4. @papatyamm_3474.(ayşe)....
  5. SENGUL1976 . (Şengül).......
  6. ZEYNEP0682 .....................:)
  7. Dendrobium . (esma)...........
  8. whitebal .(Rabia) .................:)
  9. Y yenibidunya .........................
  10. ozgecan19 ... ......................... :)
  11. avatar33 ... ............................
  12. @whiterose55.........................
  13. filiz2012 . ..............................
  14. D Deborah26 .. ......................... :)
  15. kitkat .(tugba..).....................
  16. demet1973 ............................

Not=Mazeretsiz 2 arkadaşımızın duasına üstüste katılmayanlar listeden cikarilir.....[/QUOTE]

Canımcım yeni duamız da hayırlı olsun inş :) bu duamız da bizlere vesile olsun Allahın izniyle. Bana da ekleyebilirsin canım yatmadan okuyacagım. Allah kabul etsin inş! Güzel haberlerini duyarız senin de en kısa zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…