bebiş isteyenler gelin birlikte dua edelim..

sağolun kızlar destek için böyle bir topiği kendi dertlerimle doldurduğum için hakkınızı helal edin. duaya inancım sonsuz Allaha haşa yüz çevirmek te değil. zaten kızgınlıkla bıraktım desemde Allahtan başka kimim var beni anlayacak. devam edicem duaya tabiki. kızgınlığım eşime ve ailsesine
aslında eşime bi kaç defa söyledim ben bırakıyorum artık bu işleri diye, ama kendi söylediğime kendimde inanmıyorum ki çok istediğim için bırakmış rolü bile yapamıyorum. sürekli dilimde, il dışlarını, yatılı misafiri hep buna göre ayarlıyorum (olmuyor tabi istediğim gibi) eşimde bırakmadığımın farkında aslında. çok yoğunum ama kafamı işe bile odaklayamıyorum düşünmekten. ders çalışmam gerek sınavlarım başladı ama yok. artık eşime gerçekten bu işleri bıraktığımı kanıtlamam gerek. ama ben bırakınca hiç adım atmaz diye korkuyorum. hem işte çok yoğun hem de doktora yapıyor evde sürekli bi ders çalışma durumu var. yorgunluğu hep bahanesi uyuyup kalıyor peşinden koşmaktan bıktım. eminim ben bıraksam hiç bir şey olmayacak.

yinede öyle deme boşver zamana bırak o zmn belki böyle olur

Estağfirullah, helali hoş olsun tabii ki.. Her şeyin vakti zamanı var. Sıkma canını lütfen. Allah sevdiği kulunu misafirsiz bırakmazmış. Bunlarda da hayır vardır, seni, eşini seviyor demek ki. Hep birlikte sabredeceğiz, dua edeceğiz, Rabbim de kabul edecek inşallah. Bu topiklerden çık, yemek sitelerine, alışveriş sitelerine gir. Dekorasyonlara bak. çok daha fazla olumlu bakacaksın. Dualarımdasın her zaman

sağol canım keşke dediğin gibi olsa. en ufak surat asmayı bile eşime anında yetiştiren ve beni geçen yıl boşanma seviyesine getiren insanlar. evlilğimde huzur bırakmadılar. Allah affetsin ama bırak evimde kalamyı yüzlerini göresim bile yok. Hakkım herkese helal ama eşimin ailesiden 3 kişiye asla helal değil. defterler açılınca hesabını sorucam bi yuvayı dağıtmanın hesabını. hayatımda gördüğüm en bencil insanlar, sadece kendi rahatını düşünen, gelin işlerine gelmezse boşatıcam oğlumdan diyecek kadar Allah korkusu olmayan tipler. nasıl yaşanır bunlarla.

neyse kızlar Allah razı olsun,dinlediniz ve yardım etmeye çalıştınız, Allah eşimin gözlerini açsın ve yuvalara dirlik düzenlik ersin. sağ olun

Canım sıkma canını sakın eminim burda hepimizin ayrı ayrı dertleri vardır bebek haricinde
ama sabretmeliyiz .

bak yoğun bi yılmıs eşin ve senin için derslerine odaklan işine odaklan biliyorum çıkmıyo kafamızdan bebek meselesi ama üstünü örtmeye calış anielanın dediği gibi farklı seylerle dağıtmaya calış kafanı

eşlerimizde üzülüyodur emin ol ama bi taraftan belli etmemeye çalışıp bi taraftan bizleri teselli etmeye calışıyorlar .. belkide dile getirmemelerinin tek sebebi bize hatırlamamak nasıl üzüldüğümüzün farkında onlarda
herşey yoluna girecektir eminim sabret

kv ve kp olaylarına uzagım bende ikiside yok çünkü . tabi cevremdekilerden ve burda okuduklarımdan ne kadar problemli olduklarını biliyorum . . yatılı misafirin ne kadar sinir bozucu bişey olduguda .. misafir gelince kendimi evin hanımı değil hizmetçisi gibi hissediyorum
topikten cıkma kararı aldıysan saygı duyarım senin tercihin ama alışmıştık sana bende sana dua etmeye devam edeceğim cıksanda

new smiles bu topiklerden çık derken, yanlış ifade ettiğimi farkettim. Demek istediğim aklımı sürekli bu konuda tutmamak için farklı şeylerle ilgileniyorum. daha pozitif oluyorum bu sayede. Dualarda tüm bebiş isteyenlere diyorum ama sizin isimlerinizi özel zikrediyorum. buraları bırakmamak lazım :)

kendime geldim arkadaşlar. sağ olun gerçekten, işlerim yetişmiyor artık işe güce odaklanmak istiyorum. topiktende ayrılmıyorum. hatta duamı ettim bil çok şükür. yaşanan sıkıntılara inat dim dik durmak istiyorum. çözüm üzülüp sıkılıp başkalarının hayatımı mahfetmesini izlemek değil bunu anladım. eşiminde aşırı baskı altında olduğunun farkındayım.
bu imtihanları atlatmanın tek yolu sakinliği koruyup, duaya sarılmak, çıkış yolu yok başka.
belki bu kızda ne tutarsız diyebilirsiniz haklı olarak, sabah neydi şimdi ne diyor deseniz haklısınız,
ama çok şükürki Allah ayağa kalma fırsatı sunuyor ve kendine getiriyor insanı. öfkeyle kalkmanın zararla sonuçlanacağını biliyorum. bu yüzden düşündüm ve yola daha güçlü devam etmeye karar verdim. bu insanlarıda Allaha havale ettim.
Hepimizin yolu bahtı açık olsun. sizlerde hep dualarımdasınız arkadaşlar sık sık isminizi ekliyorum her duama

oluyo canm böyle şeyler insanın bazı anlarda hiç bişeyi gözü görmüyo kızgınlıktan
aramıza dönmene sevindim

günaydın kızlar nerelerdesiniz hiç sesiniz cikmiyor

kızlar yaaa kendimi umutlandirmak istemiyorum ama adetim 2 gün gecikti geçen ay 5 6 gün falan gecikti ama normalde bi gecikmeli gelir diğer ay tam gününde gelirdi uzun zamandır buyle acaba yine bozuldumu ufff kendimi umutlandirmak istemiyorum ama ya tutunmuşsa bebeğim diyorum

Son düzenleme:
kendimi boşuna umutlandiriyorum biliyorum âdet olcam yine ( SABIR )

test yapsana canm adet belirtin var mı geçen ayki gibi karın ağrısı falan

negatif düşünme Balkupumm canım, negatif düşünceler, bebeğin yerleşmesine mani oluyor. Bilinçaltı, istenmeyen bir durum var diye düşüyor. İnşallah güzel haberlerini alırız.

negatif düşünme Balkupumm canım, negatif düşünceler, bebeğin yerleşmesine mani oluyor. Bilinçaltı, istenmeyen bir durum var diye düşüyor. İnşallah güzel haberlerini alırız.
inşallah önümüzdeki ay aliriz bidaha on gün gecsede kimseye soylemiycem test yapana kadar

ilk aylarda söylememek en iyisi aslında. iyi niyetli düşünceden de nazar oluyor. Vermeyi istemeseydi, istemeyi vermezdi bize. Umut kaybetmek yok, hayırlısı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…