bebiş isteyenler gelin birlikte dua edelim..

images-146.jpeg

kızlar yaaa kendimi umutlandirmak istemiyorum ama adetim 2 gün gecikti geçen ay 5 6 gün falan gecikti ama normalde bi gecikmeli gelir diğer ay tam gününde gelirdi uzun zamandır buyle acaba yine bozuldumu ufff kendimi umutlandirmak istemiyorum ama ya tutunmuşsa bebeğim diyorum
inşallah önümüzdeki ay aliriz bidaha on gün gecsede kimseye soylemiycem test yapana kadar
sıkma canını canım benimde adet geliyor galiba, belirtiler başaldı. mümkün değildi zaten bu ay. Allahım bidahaki ay lütfen nasip et hepimize. ilk gebeliğimde ben de yaptım hemen söyleme hatasını, söylemek yanlış aslında. neyse olsunda onu olunca düşünürüz

yok bişey yapmamıştım adet oldum
Allahtan hep hayirlisini istiyoruz...Dua etmeye devam edelim...ben de 4 asilama yaptirdim negatif...kismetse haziranda tup deniycem...5 senelik evliyim her ay adet olmak adet olcagini hissetmek insani yikiyor.. insallah bir gun kavuscaz meleklerimize...Rabbim bizlere sabirlar versin

Allahtan hep hayirlisini istiyoruz...Dua etmeye devam edelim...ben de 4 asilama yaptirdim negatif...kismetse haziranda tup deniycem...5 senelik evliyim her ay adet olmak adet olcagini hissetmek insani yikiyor.. insallah bir gun kavuscaz meleklerimize...Rabbim bizlere sabirlar versin
amin benimde üç senem bitecek iki ay daha bekliycem sonra aşılama yapcaz aşılama manevi olarak insanı çok yıpratıyor mu

amin benimde üç senem bitecek iki ay daha bekliycem sonra aşılama yapcaz aşılama manevi olarak insanı çok yıpratıyor mu
4 kere negatif yipratti beni yeterince....eger 2 negatif sonuc alirsan ki insallah negatif olmaz..kesinlikle 3. Asilama yaptirma...Dogal yolla gebelik olusmuyorsa asilamada da basari sansi dusuyor...Bunu Rabbim bilir fakat ben kendime gore dusuncelerimi soyluyrm sana..

4 kere negatif yipratti beni yeterince....eger 2 negatif sonuc alirsan ki insallah negatif olmaz..kesinlikle 3. Asilama yaptirma...Dogal yolla gebelik olusmuyorsa asilamada da basari sansi dusuyor...Bunu Rabbim bilir fakat ben kendime gore dusuncelerimi soyluyrm sana..
anladım canım inşallah ilk tupte tutar seninki benim korktuğum şey aşılama sırasında vücut yipranmasi

canım bu aşılama gereksiz bişimi ben çok anlamıyorum. normal yoldan çok bi farkı yok gibi. bazen bende düşünüyorum acaba denesek mi diye ben normal yolla gebe kalabiliyorum ama biraz hızlandırmak için bi arkadaş deneyin demişti. aslında ozamandan beri aklımda ama fiyatları falan hiç bilmiyorum. sen özelde mi yaptırdın ? devlet yapar mı normal yolla gebe kalanlara acaba ? yada özelde fiyatalar nedir biliyor musun canım ?

Canim tip fakultesinde yaptirdim ucretsiz...igneleri raporla aliysn ....100 lira tutuyor. Eger raporsuz alirsan 1000 lira tutuyor...Bir asilamada 75 dozu 10 gun kullandim...750 doz igne kullandim.....4 asilamada 3000 doz igneyi kullanmis oldum.... zaten devlet 3000 dozluk hak taniyor asilamada ben doldurdum hepsini.....ozelde 600 -1000 lira asilama parasi verirsin hastaneden hastaneye degisir...Asilama hakkinizi 2 defadan fazla kullanmayin ben pisman oldum cok umutlanarak 4 defa yikildim... vucut tupte kullanilan igneler kadar yipranmasa da sabir isteyen surec...

canım bu aşılama gereksiz bişimi ben çok anlamıyorum. normal yoldan çok bi farkı yok gibi. bazen bende düşünüyorum acaba denesek mi diye ben normal yolla gebe kalabiliyorum ama biraz hızlandırmak için bi arkadaş deneyin demişti. aslında ozamandan beri aklımda ama fiyatları falan hiç bilmiyorum. sen özelde mi yaptırdın ? devlet yapar mı normal yolla gebe kalanlara acaba ? yada özelde fiyatalar nedir biliyor musun canım ?
Normal yoldan gebe kalabiliyosan asilamayi dene....normal yoldan kalamayanlar asilamada sansi dusuk....cevremde normal yoldan gebe kalip dusuk yapan arkadaslar asilamayla hamile kaldilar .....Rabbim ol derse olur ....Ben deneme diyemem sana ...insallah tup yaptircam tutar moral yuksek tutmaliyiz

Arkadaslar bu ay sorunsuz giderse hersey insallah asılama olacagım. Cocuk icin tefriciye baslamıstım 1600 tane eksigim var yardımcı olurmusunuz

selam kızlar ne yapiyorsunuz hiç gorunmuyorsunuz hiç güzel haber yok mu

X