bebiş isteyenler gelin birlikte dua edelim..

kızlar nasılsınız yok mu gelişmeler ben regl oldum idrarda pozitif çıkmıştı ama sizi hemen ümitlendirmmeek için söylememiştim. kanda 0.1 çıktı ve regl oldum. sonra da siteye giremedim zaten. il dışına çıktım. çok yoğundum hiç fırsat bulamadım. dualarımdasınız her zaman, eğer başaka dua ya geçelim diyorsanız geçelim arkadaşlar.

ne önerirsiniz. bu biraz uzadı sanki. 7 günde 1 değişim daha mı iyi olur sizce
dua öneriniz varsa yapalım diyorum ben

new smiles 41 gün 41 Fatiha Süresi'ne başlamıştım, şuanda okuduğumuz dua ile birlikte. Çok hızlı okunuyor. Bu olabilir belki. ?
olabilir canım arkadaşlar da kabul ederse 41 gün başlayalım o zaman. duyduğum her şeyi vakit buldukça yapmaya çalışıyorum. ama hayat şu sıralar üstüme üstüme geliyor. bazen çok mutsuz, bazen ümitli karmakarışık haldeyim.

Benim içinde zor bir gündü. Ancak Allah tan ümit kesmek yok. Gonlumuzdekini hayırlısı ile nasip etsin Rabbim inşallah

mrb arkadaslar bende uzun zamandır giremedim. adet oldum bugun yarın bitmesini bekliyorum .. duayı okumadım adet boyunca ama biter bitmez okuyamadıgım günleri de okuyup tamamlarım
41 güne fatiha da cok uzun bence 1 günde okunulabilir diye düşünüyorum yada 1 haftaya yayalım ama siz nasıl isterseniz ben uyarım

duanın hikmeti 40 gün ya da 41 gün 41 Fatiha olarak geçiyor. İsterseniz internetten araştırın. çok hızlı okunuyor, zaten devamlı okuduğumuz süre olduğu için.
Ama hergün 100 tane derseniz, ona da uyarım :)

aynı anda beklicez canım senle bat ı benimde yarın son bakalım.
günlük birine okuyalım kişi başı 100 okusa olurmu bide guncellemeyi falan sen yaparmisin ben girmiyorum da

ben şöyle düşündüm canım herkes 41* 7 = 287 değilde 41 tane okusun aslında kendine okumuş oluyor zaten. arkasından yine isimlere dua edelim diyorum. yani o 41 / 7 olmayacak her kes okuyor ya zaten. yoksa onu yapmak çok zor 288 tane. burada aslında birbirimizi takip ederek bi boşluğa düşmekten kurtulmuş oluyoruz. insan kendi başına çok yapamıyor hemen salıyor.

1.ysbam
2.irmak10
3.new-smiles
4 damla.22
5.zeynepsibel
6.aniela
7.esraceliq

arkadaşlar günde "100 rabbi hebli minessalihin" ve "41 fatiha" okuyoruz

çıkmak isteyen var mı arkadaişlar ? yarın başlayalım mı ?

şimdi bu listeye göre 7 kişiyiz ama günde herkes her kesin adına 41 tane okursa 287 çok oluyor. yapıp yarım kalma riski var.
ben 41 tane okuyalım ve dualarımıza birbirimizi katalım diyorum bu şekilde hem duadan ve birbrimize dua etmekten kopmayız hem de her gün kendi adımıza okumuş oluruz. sonunda da yine isimleri söyleriz ve dua ederiz.

arkadaşlar görsede yarın başlasak hemen hem Recep ayı ve perşembe günü makbul bir gün hayırlı olurdu aslında.
yarın başlamak isteyenler yazın olur mu kızlar bize hemen damla ve zeynep galiba yok şu sıralar

tmm canım o zaman yarın başlayalım inşallah herkes 41 gün günde 41 okuyacak aslında kendine okuyacak ama diğer arkadaşlar içinde dua edecek maksat birlikte okuyalım dimi yanlış anlamamisim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…