bebiş isteyenler gelin birlikte dua edelim..

kızlar nasılsınız ? nerelerdesiniz. ben merakla ve aşırı korkuyla bat bekliyorum. hayırlısı bakalım.

kızlar nasılsınız ? nerelerdesiniz. ben merakla ve aşırı korkuyla bat bekliyorum. hayırlısı bakalım.
ay canım ben pek iyi sayılmam dün adeten çıkmıştım hatta beyaz akıntım olmuştu çok afedersin akşam eşimle birşeyler yaşadık sabah namazana kalktım kanamam olmuş daha önce iki defa daha olmuştu ama bu sefer hayla devam ediyor bide siyaha yakın bir reng pıhtı şeklinde katı bir akintim var neden böyle oluyor acaba kist falan mi var ufff

ay canım ben pek iyi sayılmam dün adeten çıkmıştım hatta beyaz akıntım olmuştu çok afedersin akşam eşimle birşeyler yaşadık sabah namazana kalktım kanamam olmuş daha önce iki defa daha olmuştu ama bu sefer hayla devam ediyor bide siyaha yakın bir reng pıhtı şeklinde katı bir akintim var neden böyle oluyor acaba kist falan mi var ufff
Zaman zaman kistler oluşabilir canım. Sıkma canını, Bazende rahimde kan birikiyor kasılmalarla atılıyor adetten yeni çıktığın için bu durum olmuş olabilir. 1 hafta SOĞAN suyu iç her ihtimale karşı

günaydınlar kızlar, nasılsınız :KK36:
aniela aniela da okumak istemişti. sizden haber gelmeyince ben yeni konu açtım. meryem s. için. burada beraber duaya devam, bırakmayalım birbirimizi okey ?
ama meryem s. okumak isteyenler bu topiğe gelsin olur mu ? 5 kişi falan olursak başlarız en yakın zamanda. bekliyorum :KK24:

link bu

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-41-gun-meryem-s-okumak-ister-misiniz.814091/

canm katılmak isterim ama güvenemiyorum kendime çalışıyorum ve sağolsunlar misafir nerdeyse hiç eksik olmuyo biraz uzun bi sure zor geldiğinden değil ama başlayıp yarım bırakmakta içime sinmez diğer duaya devam ediyorum
yanlış anlama nolur :KK16:

bugünde 100 tane okudum kızlar bu arada iki günüm kaldı 16 sı ama yine bi his belirti yok hayırlısı artık

konumuzu Balkupumm Balkupumm açtı canım. o vesile oldu hepimize, ben de kendisine teşekkür ediyorum takrardan :)
1.ysbam
2.irmak10
3.new-smiles
4 damla.22
5.zeynepsibel
6.aniela

bu kadar :) hoş geldin canım hayırlısı olsun.
yeni gördüm canım ben teşekkür ederim canım sayfalarda aradim duayı bulamadım sana zahmet tekrar duayı paylasirmisin

bugün de 100 tane okudum kızlar başka okuyan yok mu bıraktınız mı naptınız yarın benim hayiz günü bakalım gelecekmi kırmızlar

günaydınlar kızlar, nasılsınız :KK36:
aniela aniela da okumak istemişti. sizden haber gelmeyince ben yeni konu açtım. meryem s. için. burada beraber duaya devam, bırakmayalım birbirimizi okey ?
ama meryem s. okumak isteyenler bu topiğe gelsin olur mu ? 5 kişi falan olursak başlarız en yakın zamanda. bekliyorum :KK24:

link bu

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-41-gun-meryem-s-okumak-ister-misiniz.814091/

new smiles new smiles , sizden ses çıkmayınca annem başladı Meryem Süresini okumaya. ancak topiğe bakacağım hemen.. RAbbim dualarımızı hayırlısı ile kabul etsin inşallah..

Duayı da hergün 100 adet olacak şekilde okuyorum. Adet zamanın da okunmuyor mu anlayamadım..

işler çok yoğun olduğu için internete fırsatım kalmıyor, yazamasam da hergün dualarımdasınız :KK15:

arkadaşlar kusura bakmayın bende aşırı yoğunluktan 1 haftadır giremedim siteye malesef. ancak cevap yazabiliyorum.

yeni gördüm canım ben teşekkür ederim canım sayfalarda aradim duayı bulamadım sana zahmet tekrar duayı paylasirmisin
rabbi hebli mines salihin canım dua kusura bakma geç oldu ama çok yoğundum :KK43: hakkını helal et.
new smiles new smiles , sizden ses çıkmayınca annem başladı Meryem Süresini okumaya. ancak topiğe bakacağım hemen.. RAbbim dualarımızı hayırlısı ile kabul etsin inşallah..

Duayı da hergün 100 adet olacak şekilde okuyorum. Adet zamanın da okunmuyor mu anlayamadım..

işler çok yoğun olduğu için internete fırsatım kalmıyor, yazamasam da hergün dualarımdasınız :KK15:

aynı yoğunluk bendede var canım geç oldu kusura bakma.
adetliyken okunmuyor diye biliyorum dua. meryem s. için de açtığım topiğe katılım olmadı malesef. bende tek başlamayı düşünüyorum ama şu an regl dönemim. 1 hafta sonra daha ilk şimdi girdim siteye daha o topiğe bakmadım açıkçası. eğer katılım varsa yine söylerim sana da canım.

X