bebiş isteyenler gelin birlikte dua edelim..

canım ben sürekli yapıyorum hiç adetimi kesmedi şimdiye kadar sıcağın bir zararı yok
bilmiyorum canım hormanlardan herhalde bi saat önce bi kaç damla pembe bi akıntı geldi durdu normalde azalınca kahverengi olurdu

okudum arkadaslar bugun 100 tane . fakat kimler okuyo kimler okumuyo ben takip edemedim .. bilen biri liste yapabilir mi

hmmm nette baktım şimdi 40 dereceye kadar sıcaklık uygulanabilir yazıo bana kim söylediyse yanlış söylemş bosuna çekmişim o acıları
kaçıncı günü canm bugün
bu gün 4 günüm dün temiz geçti bugünde az önce bi kaç damla pembe bi akıntı geldi durdu

bu gün 4 günüm dün temiz geçti bugünde az önce bi kaç damla pembe bi akıntı geldi durdu
üstüne görme olmasın canım test yaptın mı?
okudum arkadaslar bugun 100 tane . fakat kimler okuyo kimler okumuyo ben takip edemedim .. bilen biri liste yapabilir mi
ilk heyecan hariç herkes okuyor canım.

kızlar ya neler yapıyorsunuz ? ben mi girmiyorum acaba hiç ses çıkmıyor.

kızlar ya neler yapıyorsunuz ? ben mi girmiyorum acaba hiç ses çıkmıyor.

iiyiz canm sen napıosun .. ben hala adet olmadım 10. gün bugun dün test yapacaktım ama yağmurdan dolayı eve nasıl attıgımı bilemedim kendimi ..
bugün karda yağsa gidip alınacak o test
aslında pekte umudum yok nedense iki gündür adet olcakmısım gibi ağrım oluyo karnımda
hayırlısı .....

canım inşallah hamilesindir test yapinca hemen yaz merak ederim

bende iyiyim canım. benim de 3-4 gündür sağ tarafımda kürtaj yerim acıyor. 2. kürtajım kornual gebelikti. korunmayı bıraktım ya ödüm kopuyor tekrar olacak diye. eğer sağlıklı gebelik olacaksa tutmuştur inşallah bu ay, aynı şeyleri yaşayacaksam tutmamıştır inşallah.
inşallah seninde hayırlı haberlerini alırız canım. bi yap testi bakalım, haber ver bizede, açılışı yap ta bizde arkandan gelelim inşallah :)

inşallah canım sen ne yaptın yumurtan catladimi
20. gün çatladı, çok enteresan değil mi ? :) düzenim altüst oldu, bakalım ne olacak. bat 10 nisandan 16 nisana aksadı böyle olunca. bakalım ne görücez. hayırlısı olsun, hayırlı değilse olmasın gebelik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…