bebiş isteyenler gelin birlikte dua edelim..

bende iyiyim canım. benim de 3-4 gündür sağ tarafımda kürtaj yerim acıyor. 2. kürtajım kornual gebelikti. korunmayı bıraktım ya ödüm kopuyor tekrar olacak diye. eğer sağlıklı gebelik olacaksa tutmuştur inşallah bu ay, aynı şeyleri yaşayacaksam tutmamıştır inşallah.
inşallah seninde hayırlı haberlerini alırız canım. bi yap testi bakalım, haber ver bizede, açılışı yap ta bizde arkandan gelelim inşallah :)
inşallah canm hepimiz için hayırlısı olsun
o korku beni de mahvediyo
Allah aynı acıları yaşatmasın hiçbirimize

20. gün çatladı, çok enteresan değil mi ? :) düzenim altüst oldu, bakalım ne olacak. bat 10 nisandan 16 nisana aksadı böyle olunca. bakalım ne görücez. hayırlısı olsun, hayırlı değilse olmasın gebelik.
canım bikere benimde 22 sinde falan olmuştu inşallah hayırlısıyla bebeğin seninledir canım rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

merhaba,
ne okuyorsunuz? belli bir sayı var mı? bütün sayfalara bakamadım, ancak ilk sayfa haricinde duayı göremedim.
bebiş için ne okunması gerekiyorsa bende dahil olmak istiyorum.. ne kadar farklı kişi birbirine dua ederse, o kadar çabuk kabul olacağına inanıyorum. Çünkü birbirimizden herhangi bir menfaatimiz yok, sadece Allah rızası için dua okuyoruz..

canım bikere benimde 22 sinde falan olmuştu inşallah hayırlısıyla bebeğin seninledir canım rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın
amin canım.
yoo olmazdı düzenliydi en fazla 1-2 gün oynardı ..
ama kürtaj sonrası 2. adet olacaktı tabi kürtajın etkilediği de söyleniyo adet düzenini.
inşallah bebiştendir canım :)
cnm kaynanan okuyabiliyomu 16.cüzü bu arada listeyi bi güncellesek bn okuyorum herkesede
nasıl teyzen canım iyi mi ?
merhaba,
ne okuyorsunuz? belli bir sayı var mı? bütün sayfalara bakamadım, ancak ilk sayfa haricinde duayı göremedim.
bebiş için ne okunması gerekiyorsa bende dahil olmak istiyorum.. ne kadar farklı kişi birbirine dua ederse, o kadar çabuk kabul olacağına inanıyorum. Çünkü birbirimizden herhangi bir menfaatimiz yok, sadece Allah rızası için dua okuyoruz..
canım bi dua vardı onu bitirdik. çıkanlar var o yüzden sayı biraz karıştı. Rabbi hebli minessalihin okuyoruz. günde 100 tane okuyup isimleri söylüyoruz ve dua ediyoruz bu isimlere. sen de katılabilirsin istersen. başka dua varsa paylaşabilirsin bizimle. bu 1 ay devam edecek.

amin canım.

canım bi dua vardı onu bitirdik. çıkanlar var o yüzden sayı biraz karıştı. Rabbi hebli minessalihin okuyoruz. günde 100 tane okuyup isimleri söylüyoruz ve dua ediyoruz bu isimlere. sen de katılabilirsin istersen. başka dua varsa paylaşabilirsin bizimle. bu 1 ay devam edecek.
inşallahhh :KK68::KK68:

cnm kaynanan okuyabiliyomu 16.cüzü bu arada listeyi bi güncellesek bn okuyorum herkesede
canım teyzen nasıl valla senden ses çıkmayınca bende söylemedim kaynanam evde değil bi yere misafirliğe gitmiş eltim soylecem okur

amin canım.

Teşekkür ederim, new smiles. peki isimlerin olduğu liste hangi sayfa da? Beni de ekler misiniz o listeye.
100 tane okurum bende :)

Teşekkür ederim, new smiles. peki isimlerin olduğu liste hangi sayfa da? Beni de ekler misiniz o listeye.
100 tane okurum bende :)

konumuzu Balkupumm Balkupumm açtı canım. o vesile oldu hepimize, ben de kendisine teşekkür ediyorum takrardan :)
1.ysbam
2.irmak10
3.new-smiles
4 damla.22
5.zeynepsibel
6.aniela

bu kadar :) hoş geldin canım hayırlısı olsun.

amin canım.

her gün daha kötüye gidiyo cnm alırsınız haberini diyip duruyolar

X