bebiş isteyenler gelin birlikte dua edelim..

ya rabbim sen rahman ve rahimsin sen herşeye kadirsin allahım esma ül hüsnü hürmetine hz muhammed ( svl ) hürmetine okuduğumuz dualar hürmetine okunan yasinler hürmetine kenzul arş hürmetine hangi kulun senin katinda daha hayırlısıyla o kulun hürmetine sen bize senin katinda hayırlı bir nesil nasip et hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et ya rabbim bizi kapindan başka hiç bi kapıya muhtaç etme ya rabbim hiç kimsenin kucağını boş birakma o duygudan mahrum birakma amin amin aminnn fatiha

canım benim için dua edermisin adet olmak istemiyorum
ederim tabi canım, ediyorum da zaten, inşallah olmazsın adet
eşim beli etmemeye çalışıyor ama biliyorum oda çok istiyor çocukları çok seviyor içim parçalanıyor baba olmasını çok istiyorum çok iyi bi baba olcandan eminim
erkekler belli etmez canım, etmesinde zaten, biz daha yoğun yaşıyoruz duygularımızı, birde onlar biz gibi üzülürse bizi kim teselli edecek ?
ne güzel dua etmişsin canım. içten amin diyorum bende hepimiz için. Allah çifter çifter hayırlı ve sağlıklı evlat nasip etsin hepimize.

ne güzel düşünceler bunlar böle :) evet adet olmadım ama testte yapmadım beklicem bikaç gün daha .. dün evde değildim fırsat bulduğumda telden girmeye calıştım ama cevap yazmaya kalktığımda tel kilitlendi hep bu arada dün duaları okudum

allah kabul etsin inşallah olmasın canım

ayy hadi inşşh hamilesindir ya

kızlar artık çok yoruldum kendimi çok yıpratıyorm adet olcakmiyim olmuyacakmiyim düşüne düşüne bütün duygularim düşüncelerim hayallerim hormonyarım psikolojim hepsi birbirine girdi sanki biraz dinlenmeye ihtiyacım var bebek düşüncesinden keşke biraz uzaklaşabilseydim

bebeğim test yapsana en azından üzülmezsin bu kadar merak etmezsin olmaıysa olmadı ne yapalım verecek olan ALLAH bize beklemek düşüyor bu kadar yıpratma kendini

canm uzulmek yok .. dualarımızın karsılığını verecektir Rabbim .. önümüzdeki aya olur inşallah
üzülmemek elimde degilki tabiiki dua etmekten vazgecmiycez allah ihmal etmez imtihan eder biliyorum ama ya hiç çocuğum olmasa ha ben hiç anne olamasam kendimi tutamıyorum sabahtan biri ağlıyorum uff :'(

ben bu aydan sonra spora başlayacağım kızlar 15 nisan bat eğer adet olursam artık hiç takmayacağım doktora gideceğim hemen ilacımı alıp içmeye başlayacağım o ilaç zaten 3 4 ay korunmayı gerektiriyor hiç uğraşmıyacağım olursa olur olmazsa Rabbimin takdiri diyeceğim bende çok yoruldum açıkcası Balkupumm çok haklı insan çok yıpranıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…