bebiş isteyenler gelin birlikte dua edelim..

üzülmemek elimde degilki tabiiki dua etmekten vazgecmiycez allah ihmal etmez imtihan eder biliyorum ama ya hiç çocuğum olmasa ha ben hiç anne olamasam kendimi tutamıyorum sabahtan biri ağlıyorum uff :'(
söylenecek söz yok çok haklısın bende geçen ay bu haldeydim hemen ağlıyordum ancak hayatımıza devam etmemiz gerek Rabbim hiç ummadığımız anlarda sevindirir inşlh

kızlar ben çıkıyorum temizliğe başlayacağım akşama misafirim gelecek hem temizlik yapmak beni çok rahatlatıyor öpücük hepinize görüşmek üzere

bende ancak girebildim kızlar bugün. halada okuyamadım duaları, baş ağrım ancak geçiyor. okucam inşallah birazdan.
üzmeyelim kendimizi, biliyorum çok zor ama inşallah zamanı gelecek.
bende hala çatlama olmadı koyulaşmada olmadı :KK43: prolaktinim sınırda büyük ihtimal bu sebep oluyor yumurtlama problemine. ilk kürtajdan sonrada böyle problem olmuştu, vücut kendini halal gebe sanıyor.

maya-2016 maya-2016 senin prolaktinin ne durumda canım. kürtajdan sonra yaşadın mı sende böyle problem ?

bende ancak girebildim kızlar bugün. halada okuyamadım duaları, baş ağrım ancak geçiyor. okucam inşallah birazdan.
üzmeyelim kendimizi, biliyorum çok zor ama inşallah zamanı gelecek.
bende hala çatlama olmadı koyulaşmada olmadı :KK43: prolaktinim sınırda büyük ihtimal bu sebep oluyor yumurtlama problemine. ilk kürtajdan sonrada böyle problem olmuştu, vücut kendini halal gebe sanıyor.

maya-2016 maya-2016 senin prolaktinin ne durumda canım. kürtajdan sonra yaşadın mı sende böyle problem ?
canm benm prolaktıne bakılmadı kürtaj sonrası .. tahlil falan yapılmadı hiç sadece patoloji sonucunu değerlendirdi dr haricinde bişey söylememişti .. baktırsam mı acaba

canm benm prolaktıne bakılmadı kürtaj sonrası .. tahlil falan yapılmadı hiç sadece patoloji sonucunu değerlendirdi dr haricinde bişey söylememişti .. baktırsam mı acaba
canım nasılsın inşallah adet olmamisindir

her keste olmuyor canım, kürtajdan sonra hemen gebe kalanda var. ama benim ikisinde de böyle sorunum oldu. çok kolay gebe kalmıştım ilkinde, 2. de 5. denemede ancak oldu. düzene girmemişti bir türlü. sen anlarsın zaten çatlama olup olmadığını, olmuyorsa baktır canım, sorun yoksa gerek te yok.

X