bebiş isteyenler gelin birlikte dua edelim..

bende erken okudum cuma saatinde erken okuyunca iyi oluor ya geçe bırakmamak gerek tabi evdekiler için diyorum çalışanlara sözüm yok
ben dışarıdayım canım, malesef okuyamıyorum erken, gerçekten zor oluyor akşamları. bugün başka durum var ama erkenden bitirmem gerekti. eve gelmicem çünkü, geldiğimde gece 12 yi geçer. ölürüm sonra zaten yorgunluktan. fırsat bulup okudum çok şükür.

ben dışarıdayım canım, malesef okuyamıyorum erken, gerçekten zor oluyor akşamları. bugün başka durum var ama erkenden bitirmem gerekti. eve gelmicem çünkü, geldiğimde gece 12 yi geçer. ölürüm sonra zaten yorgunluktan. fırsat bulup okudum çok şükür.
iyi yapmışsın canım Allah kabul eder inşşlh hepimizin dualarını

kızlar bu dua en az 7 yada 14 yada 21 gün okunması gerekiyormuş sizce nekadar okuyalım sonra başka bi duaya başlarız

"Ya Varis" Allahın ismi azamlarindan bir tanesidir.Çoçuğu olmayan kimse 707 kere “Ya Varis” okursa Allahın izniyle hayırlı evlat sahibi olur. güneş batarken yada battıktan sonra okunmalıymıs
bunu buldum arkadaslar okunabilir bi öneri tabi

kızlar teyzem genç yaşta kanser hastası durumu ağırlaşmış kötü bilenler lokman suresini okurmusunuz yada 1 fatiha 3 ihlas yada yasini şerif
geçmiş olsun vakit olursa okurum tabi canım. lokman s. olmasa da dua ederim tabi ki. çok zor bir durum. Allah şifa versin :KK43:

kızlar ovulasyon testim koyulaşmadan negatife döndü :KK43: ne demek bu ? ya bu kürtajlar mahvetti vücudumu :KK43: bu ay yalan oldu işte, halbuki o kadar ümitliydim. ya çatlamadı yada hiç mi oluşmadı ne demek anlamadım. çok üzgünüm :KK43: bi dahaki aya dr. a gidip yumurta takibi yaptırıcam

X