Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

selam kızlar bayağı ilerlemiş sayfalar ne güzel gitgide kalabalıklaşıyoruz

ben son 3 gündür devamlı misafirlikteydim ve her defasında hamilemisin? sorularıyla karşılaşmak bana itimat edilmeden arkamdan kaynıma falan sorulması bak sonradan duyarsak kırılırız varsa bişey şimdi söyle demeleri ilk kez beni etkiledi aslında ben çevrenin etkisinde kalan biri değilim ama bu sefer sanırım 3 gündür devamlı aynı şeyleri yaşamam beni çok üzdü(( tabii üstüne az önce lekelenme oldu yani bu demek oluyorki ya bu akşam yada yarın adetim gelecek kesin ne diyeyim hayırlısı değilmiş bu ayda Rabbim tez vakit cümlemizide bebişlerimize kavuştursun inşallah

burcum karnının şişmeye başlamasına en önemlisi sorunsuz devam ediyor olmana kuruntu yapmıyor olmana çok sevindim sonuna kadar böyle gider inşallah malesef adet olacağım canım yinede herşey ama herşey için yürekten teşekkür ediyorum canım

neşem tüplerinin açık çıkmasına rahat filkm çektirmiş olmana çok sevindim banyo etmiş olman sorun yaratmaz çünkü bana doktorum hiç yasak koymamıştı ben netten 2 gün diye okuyunca kendim 2 gün banyo ve ilişki yasağı koydum kendime raporda birşey görülmüş bu kesin ama önemli birşey lsaydı tüplerinin açık çıktığı anda mönitöre bakan doktor onuda görüp söylerdi ama önem teşkil etmediğinden gördüğü halde dile getirmemiştir içini ferah tut

mavideniz canım hakkında hayırlısı neyse o olsun dilerim sendende müjdeli haberi alırız

kibele tatlım senin adına çok sevindim tek tüple savaşıyordun ve şimdi Allahın izniyle savaşını kazandın dilerim sorunsuz son ana kadar devam eder bebişini sağsalim kucağın a alırsın kuruntu yapmadan bol bol dua ederek bekle canım

kızlar bugünlerde fazla aranızda olmazsam beni mağzur görün çünkü psikolojik açıdan kötü bir dönem geçiriyorum sizden sadece dualarınız istiyorum

rahel lotus75 lotus79 ceren burcusal librarian karabiberim nur84 nur82 arifeyvz kibele ve diğer arkadaşlar sizleride öpüyorum kendinize iyi bakın Allaha emanet olun

Canım rahim filmi 200, sen lokal anestezi olacağım deyince fiyat ondan yükselmiştir. Anestezistin benim yanımda bulunması bile 100ytl ye mal oldu bana. Hiçbirşey de yapmadı. Tedbir amaçlıydı. Kendin bilirsin ama anesteziye hiç gerek yok, o kadar çok acımayacak inşallah. Bu çektirme fiyatı. İlacımı karnemle aldım. Aşılama nasıl oluyor onu bilmiyorum ama önce film çektirsene. Adetini bekle, gelirse adetin bitiminde film çekiliyor. Filmi gözünde hiç büyütme.

Kızlar ben çok kötüyüm ya başımı kaldıramıyorum midemde berbat ne zaman geçer bu acaba

Canımcım geçmiş olsun.Yat dinlen sen.

Canım lütfen bizi sensiz bırakma. Başkaları seni anlamasa da biz senin yaşadıklarını çok iyi biliyoruz. Lütfen hiçbirşeyi ve kişiyi takma. Belki tutunuyordur bebiş, hiç belli olmaz. Test yapsana.

iyi akşamlar arkadaşlar nasılız bakalım ben yine adet olmayı bekliyorum daha önce bu ay umudum olmadığını sölemiştim bir gün gecikti adetim ama göğüslerde fena sancı var şişkinlik gaz az az beyaz akıntı kasıklarda sancı napalım hayırlısı
nese ne güzel hallettin film olayını bi şeyde çıkmamış çok sevindim bende buay istiyorum
benssenb seni öle iyi anlıyorum ki tüm yaşadıklarını üzme kendini herkese rağmen dik durmalıyız bizim umutla beklediğimiz nazlı bebişlerimiz var diyelim bazen bende çok kötü oluyordum başka şeylerle ilgilenmeye çalış bak komik gelecek ama şu zayıflama olayına kafayı taktım bu ay acayip rahat geçti herşeyin hayırlısı diyebildim sende başka şeyylerle ilgilen
menzilgülü ne dersin bu kadar adet belirtisi varken bebiş gelmiş olamaz dimi :)

Canim yaa seni bile cileden cikardilar, ne diyim canim insanlar gercekten ya cok cahiller yada ne bilim bu kadar bosbogaz olmalari gercekten sinir bozucu. Canim sen bosver bunlari, dedigin gibi hakkinda hayirlisi olsun canim. Sakin moralini bozma arkadasim.

Canim hakkinda hayirlisi olsun. Belirtiler yaniltici olabiliyor ama bir gun gecikmesi umut verici. Test yapmayi dusunmuyormusun?

Hadi test yap, test yap :dance:ay ben çok umutlandım hihoyyyt

Benssenb cim evet o sorular insani cileden cikariyor. bence kiriliyorsan da kirildigini belli etmelisin. arkadaslar boyle soruyorsunuz ama bu bende psikolojik olarak hamile kalmam gerekiyormus da kalamiyormusum diye baski yaratiyor. ben oldugunda size soylerim, herseyin bir zamani var lutfen artik sormayin. demelisin bence. nefret ediyorum bu tur insanlardan. kendileri zirt diye kaldilar belki de.

benim bir komsum iki bebegine de ilk denemede tutturmus. cok kolay saniyor hamile kalmayi. gecen sefer mart basi olacakti benim dogum bir ay daha dursadin da koc olsaydi bari baliktan daha iyi dedi. tovbe yaaa. sanki elimde. zaten 7 aydir ugrasmisim.

neyse kibar bir sekilde agizlarinin payini vermezsen her sefer sorarlar. insallah canim en kisa zamanda hamis kalirsin.

esinin spermlerine baktirdin mi sen?

ben de doktorun aramasini bekliyorum gene. neyse ben de zaten agirdan aliyorum. ama bu nasil is anlamadim. doktorla daha yuzyuze gorusmedik yaw. neyse ancak aksam arar gene ararsa.
kadin her telefon acisimda bu konu ile ilgili 3 29 81 diyor ingilizce olarak. yuregim agzima geliyor o birkac saniye idrak edene kadar. dogum gunum bu benim. teyit edip oyle konusuyoruz ama sanki kan degerimi soyledi gibi geliyor. anlayana kadar olup olup diriliyorum.

yok cnm adet olacağım öle belliki gerek görmedim bide hep tek çizgi bunaldım artık boş ver dedim ancak hafta sonuna kadar gelmezse o zaman yaparım artık

neşe ne bilim hani insan azda olsa hisseder bi değişiklik ufakta olsa olur gibi gelir ben kendimi gayet norma hissediyorum tam adet olacakmışım gibi tek çizgi görmek istemiyorum artık ben kendi bedenimi tanıyosam yarın en geç öbür gün yazarım sizze kızlar geldi kırmızılar die bak gör

nurcum biraz daha dayan zamanla geçicek uykun geldikçe yat uyu gitsin bunnar güsel sıkıntılar:teselli:

kızlar bi şey sorcam aklıma geldi sağ göğsümün başı bira kabuk gibi olmuş çok hafif önemli bişeymi bilmiyorum belki başına gelen vardır

Alıntı:

bende memnun oldum arkadaşım....sende hamişsin yanlış hatırlamıyorsam....allah kucağına alıp büyütmekde nasip etsin....

sagolun kızlar...........evet ben ılk mıcromda hamıs oldum hamdolsun:Saruboceq:5.haftaya grıyoruz......ınsallah hersey yolundadır ve hepımızın hayırlı,saglıklı bebıslerı oluryerimseniben:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…